Perełki świętują 30- tkę

Image

30 lat minęło jak jeden dzień. Tyle miłych wspomnień, tyle występów, tyle radości dawanej widzom…

30- lecie obecności na scenie przeżywa właśnie Zespół Taneczny Perełki. Z tej okazji zaproszono wszystkich tych, którzy doceniają wkład artystyczny tej grupy pasjonatów do wspólnego świętowania. Uroczysty koncert odbył się 25 lutego 2023 roku w Spółdzielczym Domu Kultury.

A podczas mega- koncertu młodzi artyści zafundowali nam prawdziwą jazdę bez trzymanki i zabrali nas w podróż przez szereg spektaklów pełnych kolorów, magii i ruchu scenicznego. Wspaniałe stroje, muzyka, doskonały synchron i nietuzinkowe podejście do sztuki… Jednym słowem, widownia była zachwycona. A zobaczyć można było między innymi: Małego Księcia, Dzwonnika z Notre Dame, Krainę Lodu, Aladyna. Dzieciaki przygotowuje i prowadzi przez artystyczny świat Anna Włodek.

Zespół Taneczny „Perełki” skupia dzieci i młodzież w wieku od 4 do 19 roku życia. W swojej 30- letniej działalności zespół był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany na przeglądach i festiwalach tanecznych na szczeblu wojewódzkim, międzywojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. „Perełki” biorą udział w wielu koncertach, spotkaniach, imprezach plenerowych, jubileuszach, piknikach, dożynkach i innych wydarzeniach kulturalnych organizowanych w miejscowościach Powiatu Stalowowolskiego i Powiatu Niżańskiego. Swoimi choreografiami stanowią oprawę wydarzeń organizowanych przez Spółdzielczy Dom Kultury, samorządy i instytucje.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =