Finał WOŚP 29 stycznia

Image

Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 29.01.2023r. (niedziela). I tym razem przygotowano szereg atrakcji, a zbiórki odbywają się na rzecz walki z SEPSĄ!

Tegoroczny sztab WOŚP mieści się na Alejach Jana Pawła 25/108 w (dawnym Fikolandzie). Szefem sztabu jest Aleksander Kapuściński.

W tym roku w niedzielę finałową w miasto wyruszy 122 wolontariuszy. Zobaczycie ich z daleka. Oczywiście ci zarejestrowani i działający z Orkiestrą będą mieć tradycyjnie już na szyjach identyfikator oraz orkiestrowe „puszki”. Bezpieczeństwo zapewni policja w Stalowej Woli oraz OSP Charzewice.

Wesprzeć WOŚP można na wiele sposobów, nie tylko wrzucając do puszki pieniądze. Wszystkie atrakcje i akcje opisano na stronie internetowej oraz na fanpage na facebooku, a są to między innymi (szczegóły na plakacie poniżej):

- Aukcje allegro ( Sztab wciąż czeka na zgłoszenia od firm oraz od osób prywatnych),

- 8 Bieg „Policz się z cukrzycą” (Park Miejski),

- IX Maraton Zumby (SLO),

- koncerty,

- turnieje (MOSiR),

- imprezy w Centrum Aktywności Seniora.

Tego dnia dla wolontariuszy przewidziano darmowy przejazd autobusami MZK Stalowa Wola oraz płatne dodatkowe kursy (podstawione dla mieszkańców) przywożące i odwożące osoby na "Światełko do nieba". Wielki pokaz odbędzie się o godzinie 20:00 na rozwadowskim Rynku, a nie jak wcześniej planowano przed MDK.

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Tyiopknb

Juz zbrzydlo to zebranie dla Owsika

~Aaa

Rozliczył się już z ostatniej zbiórki
Starczyło mu na papu

~Allo

Jak by tak działał Caritas lub inne organizacje To prawomyslnne sądy już dawno by pozamykali organizatorów a TVN I inne onety już by pialy na cały świat a radni z opozycji w Brukseli by zorganizowali debatę a sekielski by że 2 filmy nakrecil hehe

~Twig

3 finały nie rozliczone mimo nakazu sądu 200 milionów na koncie nie kupowany sprzęt z tego od 2 do 4 milionów odsetek wydawanych na inwenty Tak się kręci biznes Złoty melon mrowka całą A dzieciaki marzna zbierają na tego lewacka 2

~Mafrhysia

Ja w niedzielę idę pełnić dyżur - w celu wiadomym. Będę przemieszczać się, aby uświadamianie było skuteczne. W tamtym roku osiągnęłam rekord w uświadamianiu ludzi.

~jan

.... jeszcze tydzień do finału a pisowski beton już toczy pianę z pyska, za tydzień pewnie będzie pandemia wścieklizny ....

~Grzegorz

Rynek w Rozwadowie
Lans nawet przy WOŚP, tylko dlaczego Oni w to weszli
Owsiak jest przecież według PiS wrogiem

~marcin

szkoda że nie ma parady aut po ulicach miasta

~TVN-Donka

Aparat propagandowy Jureczka sie rozrósł a Radni nie mogą juz tak jawnie dymać mieszkańców

To prawda Art, nie namawiaj nie zachęcaj nie zmuszaj hahahahaha!!!

~Ehh

Szkoda że nie ma koncertów jak kiedyś

~Ach...

Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jeśli ktoś nie chce wpłacać na WOŚP, niech nie wpłaca. Po co tyle jadu i nienawiści? Szanujmy się.

~mama

nie lepiej wpłacić od razu na stalowowolski szpital datek?

korki

Dumnych nacjonalistów od bosaków ,braunów ,korwinów już telepie , super .

korki

Dumnych nacjonalistów od bosaków ,braunów ,korwinów już telepie , super .

daniell

***** owsika

~Niko

Jak tam Jureczku, nie zaszczepieni będą mogli wrzucać do puszki?

~Bele

Teraz wszystko będzie na Rozwadowskim Rynku hehe Może doczekam się Dni Miasta w tym roku i nie będę zdziwiony jak też będzie ono na Rozwadowskim Rynku hehehe

art2deco

Podobno preferencje seksualne to sprawa osobista. Nie zachęcaj, nie namawiaj nie zmuszaj,,, te grzechy zostały wiec już popełnione.

~tara

Rządzący ciebie, mnie innych od 7 lat dymają i nie masz im za złe?

~TVN

Zeby @ahoj innych dymali? To nie po obywatelsku.

~ahoj

Nie daj, nie idź, nie lamentuj siedź na d... w chałupie. Bez ciebie i twoich lamentów też zagrają. Pamiętaj, gdy będziesz gdziekolwiek w lecznicy nie gódź się na korzystanie ze sprzętu opatrzonego serduchem Orkiestry, to nie jest z twojej bajki. Bądź konsekwentny. Tak sumienie powinno ci dyktować.

~TakaPrawda

I znowu dymanie pożytecznych przez czerwonych działaczy.

~e2po

I znowu ateista wyśle mlodziez z puszkami pod koscioły aby miłosierni katolicy napelniali je pieniazkami na jego niejasne interesy.

wyborca

Biedne pieski :(