Finał WOŚP 29 stycznia

Image

Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 29.01.2023r. (niedziela). I tym razem przygotowano szereg atrakcji, a zbiórki odbywają się na rzecz walki z SEPSĄ!

Tegoroczny sztab WOŚP mieści się na Alejach Jana Pawła 25/108 w (dawnym Fikolandzie). Szefem sztabu jest Aleksander Kapuściński.

W tym roku w niedzielę finałową w miasto wyruszy 122 wolontariuszy. Zobaczycie ich z daleka. Oczywiście ci zarejestrowani i działający z Orkiestrą będą mieć tradycyjnie już na szyjach identyfikator oraz orkiestrowe „puszki”. Bezpieczeństwo zapewni policja w Stalowej Woli oraz OSP Charzewice.

Wesprzeć WOŚP można na wiele sposobów, nie tylko wrzucając do puszki pieniądze. Wszystkie atrakcje i akcje opisano na stronie internetowej oraz na fanpage na facebooku, a są to między innymi (szczegóły na plakacie poniżej):

- Aukcje allegro ( Sztab wciąż czeka na zgłoszenia od firm oraz od osób prywatnych),

- 8 Bieg „Policz się z cukrzycą” (Park Miejski),

- IX Maraton Zumby (SLO),

- koncerty,

- turnieje (MOSiR),

- imprezy w Centrum Aktywności Seniora.

Tego dnia dla wolontariuszy przewidziano darmowy przejazd autobusami MZK Stalowa Wola oraz płatne dodatkowe kursy (podstawione dla mieszkańców) przywożące i odwożące osoby na "Światełko do nieba". Wielki pokaz odbędzie się o godzinie 20:00 na rozwadowskim Rynku, a nie jak wcześniej planowano przed MDK.

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~taka prawda

Do luna , idąc twoim tokiem myślenia to powiem ci tak im więcej hejterzy hejtują PIS tym zwycięstwo PIS w tegorocznych wyborach będzie większe.

~Edek

Zakład psychiatryczny się kłania internauto pod spodem .
Tylko takiego leczenia nie można odmówić, jest przymusowe.

~Janusz J.45

Ja nie daje na WOŚP dlatego że wiekszość tej kasy z puszek zabiera rodzina Owsiaka i kilka procent oddaje na szpitale.Mają domy za miliony co przy takiej fundacji oznacza ze zabieraja ta kase z puszek.Nie chce żeby moje dzieci i ja korzystaly ze sprzętu podarowanego przez WOŚP.Nawet jak będzie to wiązalo się z utrata zdrowia i życia to odmawiam ratowania mnie sprzętem Wośp.

~Magda

*****PiS i Ich nienawiść do WOŚP.

~Magiel

Luna udaje ze nie wie jakie jest owsiakowe Towarzystwo.

Obcowanie przez tyle lat z róbta co chceta gleboko ją wyprało.

~Luna

Im więcej pisowski motłocz hejtuie WOŚP tym więcej normalni ludzie dają pieniędzy do puszek. Dalej tak trzymać fanatycy kasty starego kawalera a będzie nowy rekord.

~doktor

Tylu biednych POLAKÓW daje na leczenie polskich dzieci za granica co roku miliony złotych. A czy ten OWSIK nie mógłby tych zebranych pieniędzy przeznaczyć na leczenie polskich dzieci za granicą.

~ekolog

Gdyby tą zbiórkę robiła CARITAS to ja bym nawet 100 złotych na szpitale w POLSCE dał bo wiem , że nawet złotówka by się nie zmarnowała i nikt by moich pieniędzy nie ukradł. A ten gość OWSIK niech się rozliczy za co wybudował swój dom w KAZIMIERZU DOLNYM.

~Aaa

Czy złożył zeznanie podatkowe.Ktoś zna szczegóły, czekam na informacje

~niedaje

Ow-siak z zona to milionerzy .Jak tak to nic nie daje na bogatych ,bo bogaty raczej nie podzieli sie z innymi.Jak tak mozna zatrudniac dzieci zeby zbierali kase na swoje i rodziny wynagrodzenie.Na sprzet dla szpitali daje Jur,as ale grosze z tego co zgarnia.

~Niuniek

Kiedyś może w końcu ktoś ujawni, ile w wyniku tego jawnego przekrętu przytulił agent jąkała.

kabi

jan, widać że tobie piana z pyska się leje, nie zganiaj na innych

~Owsik

Nie zdziwię się jak te lewactwo będzie zbierało w przyszłych latach na urządzenia do dokonywania eutanazji.

~Marta

Cały PiS i księża to w 50% LGBT.

~owsik

Jak ujżycie mędrca na kozie z flaga tęczowa w jednej a puszką w drugiej to bedzie to znak ze posłał go i cale zastepy pazerny juri aby napełnić kabzy na sprośne zachcianki.
Poznacie ich po zawołaniu "róbta co chceta" a znakiem ich tęczowa flaga.

~finał

FINAŁ

~właśnie

koniec !!!!!!! a skończyć nie mogą
Słownik języka polskiego PWN*
finał
1. «koniec»
2. «w zawodach sportowych, konkursach itp.: końcowa rozgrywka między zwycięzcami kolejnych eliminacji»
3. «ostatnia część cyklu sonatowego lub suitowego»
4. «w muzyce operowej: zakończenie aktu lub całej opery»

~@stalowiak

@Stalowiak przykład Rosji pokazuje dobitnie, że jeden osobnik z jedną słuszną partią półgłówków i hochsztaplerów podporządkował sobie propagandę, sądy, urzędy, mianował swoich wójtów na prezesów, a ze złodziejstwa zrobił sposób na rządzenie. Przypomina Ci to coś cymbałku?

~Stalowiak.

Przykład Rosji pokazuje, że hasło "RóBTA CO CHCETA" to złe hasło.

~Każdy

Ja też bym chętnie zebrał kasy.

wyborca

Zdecydowanie lepiej bezpośrednio przekazać szpitalowi sprzęt na własność. A czy ktoś ma pomysł, jak to zrobić?

~Aaąaaa

Zwolennicy i darczyńcy WOŚP uzależniają leczenie sprzętem od bezgranicznego poparcia dla orkiestry jeśli nie to nie leczyć, więc czy to jest jeszcze zbiórka charytatywna czy jakaś akcją polityczna .

~Ags

ORKIESTRA PUPILKA PRL I 3 RP ZNOWU ZAGRA. Według serwisu Kontrowersje.net Owsiak nigdy nie ujawnił tego,kto i za ile wykonuje usługi oraz w jakich warunkach kupowany jest sprzęt. To wszystko mimo zarządzen sądu i 14 wyroków sądów administracyjnych , w tym 3 kar dla WOŚP. Taki to święty i nieskazitelny .

~Siema

Miliardy ma szczujnię i propagandę, a dzieciaki leczymy ze zbiórek. Szczujnia szczuje na tych, którym się chce co zbierają i dają. 300 milionów na respiratory, których nie ma lub które nie działają i co ktoś ma zarzuty lub wyrzuty sumienia? No nie widać! 240 milionów wał na maseczkach medycznych! I co? I nic! To jest degeneracja kompletna, nagradzana jeszcze stanowiskami i kasą!

~jan

.... @~Aaa..... jakby się nie rozliczył to komunistyczny beton co rządzi Polską już dawno by go wsadził do więzienia, a pieniądze z konta fundacji ukradł i przekazał na stalinowska propagandę ... jak jesteś taki ,,sprawiedliwy" to rozlicz Rydzyka z cegiełek na stocznię .....

~Melon6

Ja jak uslyszalem o Zlotym Melonie i kto zgarnia najwiecej tej kasy z puszki to juz nie daję.Matka Kurka wszystko wyjasnil gdzie znika kasa z puszek.

~Piotr

Jak was podłączą pod urządzenia WOŚP to powyrywajcie kable albo odmówcie .
Zarządajcie tych od ojca Rydzyka.
*****PiS

~BlackEyed

Będą chodzić z tęczowymi opaskami i agitowac robta co chceta?

~dojna zmiana+

Mówią że Owsiak zapisał się do pisu i prezes darował mu te kwity których nie chce pokazać.

~sowik

Rozpocznę akcję uświadamiania od IGLO - to moja parafia, Potem następne, W tamtym roku i 2 lata temu słownie przemieśżczałam przynajmniej za ogrodzenie. Pracowałam ze swoim wolontariatem - skutecznie.