Finał WOŚP 29 stycznia

Image

Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 29.01.2023r. (niedziela). I tym razem przygotowano szereg atrakcji, a zbiórki odbywają się na rzecz walki z SEPSĄ!

Tegoroczny sztab WOŚP mieści się na Alejach Jana Pawła 25/108 w (dawnym Fikolandzie). Szefem sztabu jest Aleksander Kapuściński.

W tym roku w niedzielę finałową w miasto wyruszy 122 wolontariuszy. Zobaczycie ich z daleka. Oczywiście ci zarejestrowani i działający z Orkiestrą będą mieć tradycyjnie już na szyjach identyfikator oraz orkiestrowe „puszki”. Bezpieczeństwo zapewni policja w Stalowej Woli oraz OSP Charzewice.

Wesprzeć WOŚP można na wiele sposobów, nie tylko wrzucając do puszki pieniądze. Wszystkie atrakcje i akcje opisano na stronie internetowej oraz na fanpage na facebooku, a są to między innymi (szczegóły na plakacie poniżej):

- Aukcje allegro ( Sztab wciąż czeka na zgłoszenia od firm oraz od osób prywatnych),

- 8 Bieg „Policz się z cukrzycą” (Park Miejski),

- IX Maraton Zumby (SLO),

- koncerty,

- turnieje (MOSiR),

- imprezy w Centrum Aktywności Seniora.

Tego dnia dla wolontariuszy przewidziano darmowy przejazd autobusami MZK Stalowa Wola oraz płatne dodatkowe kursy (podstawione dla mieszkańców) przywożące i odwożące osoby na "Światełko do nieba". Wielki pokaz odbędzie się o godzinie 20:00 na rozwadowskim Rynku, a nie jak wcześniej planowano przed MDK.

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Wkurzony

Mam nadzieje ze te wszystkie pislamskie szmaty szczujace na WOŚP gdyby trafili oni albo ich bliscy do szpitala to pierwsze co zrobią to podpiszą żądanie aby do ich leczenia nie używać sprzętu z serduszkiem.

~fakt

cyniczne wykorzystywanie młodego pokolenia do robienia nieczystych interesów.Teraz puszki i pod koscioły a latem babranie sie w błocie i "róbta co chceta" w amoku narkotycznym i błocie .

~kolorek

Jak się macie komuniści od morawieckich, dudów, sorosów,gejsów,hararich.
Pasuje wam aby narody na których pasożytujecie uczyły się od małego żebrać dla waszych interesów.
kupią parę sprzętów i póżniej wypominają,kłania się powiedzenie '''Masz dziadu z własnej kality'''
A ILE idzie pieniędzy W '''BŁOTO'' na U--kraine.Można by było wyposażyć SZpitale, oczywiscie POLSKIE.
MYślę,że po wojnie u---kraina pomoże odbudować Polskę, już zaczęli exportem pszenicy[pierwszej klasy] do Polski,aby pomóc naszym rolnikom,aby CI mogli więcej kasy przekazać na u---krainę.ha,ha.

maria118

Wielka szkoda, że Sztab WOŚP przeniesiony został na Al. Jana Pawła II 25/10B wyludnilo sie centrum z wolontariuszami. Osiedle Centrum pusto, nie ma zywej duszy z puszką.........

~Jacko

niedawno mówili że ow... sik to największe żebractwo na świecie ..ow sik.... wykorzy stuje dzieci do zebractwa

korki

Jak się macie dumni nacjonaliści z Konfederacji od braunów , winnickich ,bosaków w tym znienawidzony przez was dniu kiedy gra 31 WOŚP Jurka Owsiaka ? W TVN i TVN24 są relacje możecie zobaczyć jak Polacy biorą udział w całym kraju . Posłuchajcie co ludzie mówią w tych relacjach .Czy szczują na wszystkich tak jak wy ?

~Olaf

Dla szemranych interesów Mrówki Całej cynicznie wykorzystywane są naturalne odruchy charytatywne naiwnych dzieciaków wychowywanych w ideologii "róbta co chceta". O Mrówce możecie się dowiedzieć wyłącznie z netu bo tefałeny cenzurują te informacje.

~Igl

Toi tak wszystko wg PiSiołóŵ wina Tuska i Putina. Lepiej dać Rydzykowi, on życie ratuje ludziom i dzieciom. Super inicjatywa. A jak bedziesz umierał "głupi człowieczku" to nikt nie bedzie Cie pytał o zdanie z jakiego sprzętu korzystasz w szpitalu "baranie"!!!

~nieekolog

ekolog - czy tylko Owsiak ma dom w Kazimierzu? Zeby miec dom to trzeba byc Owsiakiem? On jest pod lupą, PIS byłby szczęśliwy gdyby coś sie znalazło na Owsiaka....

~Lol

Jaki Rozwadów??? Powinno być pod MDK w Stalowej Woli! PiSioły znowu nawymyślały...

~miro

nie daje oswikowi latem z tych pieniedzy robi sobie festiwale

~riki tiki

Janusz zapomniał dodać, że wpisu dokonał razem z Grażyną.

~Tygrees 23

Ani grosza dla Owsika

~Mała

Ja tam głosowałam na PiS i wspieram WOŚP. Takie głupie gadanie że pi.siory nie lubią WOŚPu jest bezsensowne. Nie wrzuca się wszystkich do jednego worka.
Ani PiS ani WOŚP święty nie jest ale robią też dużo dobrego.

~Mirek RST

☆☆☆☆☆ Janusz J.45

~Mirek RST

Prawo Owsiak do końca świata i jeden dzień dłużej

~marcin

a ja dam $ i co mi zrobicie

~ boss

Pisowskie oligarchy ze Stalowej woli ile dali na WOŚP?

~Yhyyy

Przecież większość w tych puszkach to pieniądze zebrane pod kościołami. A do kosciola chodzi większość głosujących na PiS.

~siema

ściema

komes63

Marta będzie zbierać w swoim miejscu pracy , czyli pod latarnią ....

~Aamon

To przykre, że tych pieniędzy nie ma jak przywłaszczyć KK, Rydzyk albo pisowcy... Kilka lat temu posłanka Lichocka dziekowała WOŚP za uratowanie jej dziecka, dzisiaj szanujac postawę pisowców i kleru nie podpiąłbym i ratował życia żadnego z tych ludzi sprzętem WOŚP-u... KK ma prawo być złym, ponieważ J.Owsiak w jeden dzień robi więcej dobrego jak KK przez tysiąc lat...

~adfdsa

Fajerwerki beda ?

~Antykom

Racja, a niech sobie komuchy składają na sprzęt aby sie leczyć.Maja majątki to i na datki też..

~Gerwazy

Nie mieszajmy z akcją politycznego ruchu WOŚP idei uniwersalnej pomocy wszystkim ludziom.

Każdy kto choćby raz posłuchał politycznej propagandy jaka sączy się ze sceny od gości Owsiaka wie ze jesteście z zupełnie innej bajki.

Walcie się z tymi urządzeniami kupionymi za dobre intencje darczyńców tak jak lekarze którzy obsługują tych co im prywatnie płacą bo na Ubezpieczonych nie mają czasu

Taka sama obłuda i interesy.

~Ubek

~Janusz J.45
Ja nie płacę na kościół ale też nic nie oczekuję.
Ciekawe jak ty lub twoja rodzina trafisz do szpitala czy faktycznie odmówisz leczenia jeżeli to będzie sprzęt ze środków WOŚP.
Wątpię.
Wpis pod publikę.

korki

~Janusz J.45 ---- Kogo to interesuje czego ty nie chcesz ? Daj na mszę w tej intencji to się fikcja z twoją głupotą połączą . Amen.

~erdeesik

A ja wystawie na aukcjii moją kozę,taczki i gratis widły.
Ot taki jestem chojny.

~Janusz J.45

Nie chce żeby moje dzieci i ja korzystaly ze sprzętu podarowanego przez WOŚP.Nawet jak będzie to wiązalo się z utrata zdrowia i życia to odmawiam ratowania mnie sprzętem Wośp.Ja nie daję owsiakowi i wy też nie dajcie.A cala WOŚP jest związana z partią Platforma Obywatelska ,więc wyborcy pisu nie dają.

wyborca

Jak łatwo można się pozbyć tysiąca jednogroszówek. A wolontariusz zadowolony, bo szybko wróci z pełną puszką umiech