Finał WOŚP już 29 stycznia

Image

Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 29.01.2023r. (niedziela). I tym razem przygotowano szereg atrakcji, a zbiórki odbywają się na rzecz walki z SEPSĄ!

Tegoroczny sztab WOŚP mieści się na Alejach Jana Pawła 25/108 w (dawnym Fikolandzie). Szefem sztabu jest Aleksander Kapuściński.

W tym roku w niedzielę finałową w miasto wyruszy 122 wolontariuszy. Zobaczycie ich z daleka. Oczywiście ci zarejestrowani i działający z Orkiestrą będą mieć tradycyjnie już na szyjach identyfikator oraz orkiestrowe „puszki”. Bezpieczeństwo zapewni policja w Stalowej Woli oraz OSP Charzewice.

Wesprzeć WOŚP można na wiele sposobów, nie tylko wrzucając do puszki pieniądze. Wszystkie atrakcje i akcje opisano na stronie internetowej oraz na fanpage na facebooku, a są to między innymi (szczegóły na plakacie poniżej):

- Aukcje allegro ( Sztab wciąż czeka na zgłoszenia od firm oraz od osób prywatnych),

- 8 Bieg „Policz się z cukrzycą” (Park Miejski),

- IX Maraton Zumby (SLO),

- koncerty,

- turnieje (MOSiR),

- imprezy w Centrum Aktywności Seniora.

Tego dnia dla wolontariuszy przewidziano darmowy przejazd autobusami MZK Stalowa Wola oraz płatne dodatkowe kursy (podstawione dla mieszkańców) przywożące i odwożące osoby na "Światełko do nieba". Wielki pokaz odbędzie się o godzinie 20:00 na rozwadowskim Rynku, a nie jak wcześniej planowano przed MDK.

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Aamon

To przykre, że tych pieniędzy nie ma jak przywłaszczyć KK, Rydzyk albo pisowcy... Kilka lat temu posłanka Lichocka dziekowała WOŚP za uratowanie jej dziecka, dzisiaj szanujac postawę pisowców i kleru nie podpiąłbym i ratował życia żadnego z tych ludzi sprzętem WOŚP-u... KK ma prawo być złym, ponieważ J.Owsiak w jeden dzień robi więcej dobrego jak KK przez tysiąc lat...

~adfdsa

Fajerwerki beda ?

~Antykom

Racja, a niech sobie komuchy składają na sprzęt aby sie leczyć.Maja majątki to i na datki też..

~Gerwazy

Nie mieszajmy z akcją politycznego ruchu WOŚP idei uniwersalnej pomocy wszystkim ludziom.

Każdy kto choćby raz posłuchał politycznej propagandy jaka sączy się ze sceny od gości Owsiaka wie ze jesteście z zupełnie innej bajki.

Walcie się z tymi urządzeniami kupionymi za dobre intencje darczyńców tak jak lekarze którzy obsługują tych co im prywatnie płacą bo na Ubezpieczonych nie mają czasu

Taka sama obłuda i interesy.

~Ubek

~Janusz J.45
Ja nie płacę na kościół ale też nic nie oczekuję.
Ciekawe jak ty lub twoja rodzina trafisz do szpitala czy faktycznie odmówisz leczenia jeżeli to będzie sprzęt ze środków WOŚP.
Wątpię.
Wpis pod publikę.

korki

~Janusz J.45 ---- Kogo to interesuje czego ty nie chcesz ? Daj na mszę w tej intencji to się fikcja z twoją głupotą połączą . Amen.

~erdeesik

A ja wystawie na aukcjii moją kozę,taczki i gratis widły.
Ot taki jestem chojny.

~Janusz J.45

Nie chce żeby moje dzieci i ja korzystaly ze sprzętu podarowanego przez WOŚP.Nawet jak będzie to wiązalo się z utrata zdrowia i życia to odmawiam ratowania mnie sprzętem Wośp.Ja nie daję owsiakowi i wy też nie dajcie.A cala WOŚP jest związana z partią Platforma Obywatelska ,więc wyborcy pisu nie dają.

wyborca

Jak łatwo można się pozbyć tysiąca jednogroszówek. A wolontariusz zadowolony, bo szybko wróci z pełną puszką umiech

~taka prawda

Do luna , idąc twoim tokiem myślenia to powiem ci tak im więcej hejterzy hejtują PIS tym zwycięstwo PIS w tegorocznych wyborach będzie większe.

~Edek

Zakład psychiatryczny się kłania internauto pod spodem .
Tylko takiego leczenia nie można odmówić, jest przymusowe.

~Janusz J.45

Ja nie daje na WOŚP dlatego że wiekszość tej kasy z puszek zabiera rodzina Owsiaka i kilka procent oddaje na szpitale.Mają domy za miliony co przy takiej fundacji oznacza ze zabieraja ta kase z puszek.Nie chce żeby moje dzieci i ja korzystaly ze sprzętu podarowanego przez WOŚP.Nawet jak będzie to wiązalo się z utrata zdrowia i życia to odmawiam ratowania mnie sprzętem Wośp.

~Magda

*****PiS i Ich nienawiść do WOŚP.

~Magiel

Luna udaje ze nie wie jakie jest owsiakowe Towarzystwo.

Obcowanie przez tyle lat z róbta co chceta gleboko ją wyprało.

~Luna

Im więcej pisowski motłocz hejtuie WOŚP tym więcej normalni ludzie dają pieniędzy do puszek. Dalej tak trzymać fanatycy kasty starego kawalera a będzie nowy rekord.

~doktor

Tylu biednych POLAKÓW daje na leczenie polskich dzieci za granica co roku miliony złotych. A czy ten OWSIK nie mógłby tych zebranych pieniędzy przeznaczyć na leczenie polskich dzieci za granicą.

~ekolog

Gdyby tą zbiórkę robiła CARITAS to ja bym nawet 100 złotych na szpitale w POLSCE dał bo wiem , że nawet złotówka by się nie zmarnowała i nikt by moich pieniędzy nie ukradł. A ten gość OWSIK niech się rozliczy za co wybudował swój dom w KAZIMIERZU DOLNYM.

~Aaa

Czy złożył zeznanie podatkowe.Ktoś zna szczegóły, czekam na informacje

~niedaje

Ow-siak z zona to milionerzy .Jak tak to nic nie daje na bogatych ,bo bogaty raczej nie podzieli sie z innymi.Jak tak mozna zatrudniac dzieci zeby zbierali kase na swoje i rodziny wynagrodzenie.Na sprzet dla szpitali daje Jur,as ale grosze z tego co zgarnia.

~Niuniek

Kiedyś może w końcu ktoś ujawni, ile w wyniku tego jawnego przekrętu przytulił agent jąkała.

kabi

jan, widać że tobie piana z pyska się leje, nie zganiaj na innych

~Owsik

Nie zdziwię się jak te lewactwo będzie zbierało w przyszłych latach na urządzenia do dokonywania eutanazji.

~Marta

Cały PiS i księża to w 50% LGBT.

~owsik

Jak ujżycie mędrca na kozie z flaga tęczowa w jednej a puszką w drugiej to bedzie to znak ze posłał go i cale zastepy pazerny juri aby napełnić kabzy na sprośne zachcianki.
Poznacie ich po zawołaniu "róbta co chceta" a znakiem ich tęczowa flaga.

~finał

FINAŁ

~właśnie

koniec !!!!!!! a skończyć nie mogą
Słownik języka polskiego PWN*
finał
1. «koniec»
2. «w zawodach sportowych, konkursach itp.: końcowa rozgrywka między zwycięzcami kolejnych eliminacji»
3. «ostatnia część cyklu sonatowego lub suitowego»
4. «w muzyce operowej: zakończenie aktu lub całej opery»

~@stalowiak

@Stalowiak przykład Rosji pokazuje dobitnie, że jeden osobnik z jedną słuszną partią półgłówków i hochsztaplerów podporządkował sobie propagandę, sądy, urzędy, mianował swoich wójtów na prezesów, a ze złodziejstwa zrobił sposób na rządzenie. Przypomina Ci to coś cymbałku?

~Stalowiak.

Przykład Rosji pokazuje, że hasło "RóBTA CO CHCETA" to złe hasło.

~Każdy

Ja też bym chętnie zebrał kasy.

wyborca

Zdecydowanie lepiej bezpośrednio przekazać szpitalowi sprzęt na własność. A czy ktoś ma pomysł, jak to zrobić?