Finał WOŚP 29 stycznia

Image

Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 29.01.2023r. (niedziela). I tym razem przygotowano szereg atrakcji, a zbiórki odbywają się na rzecz walki z SEPSĄ!

Tegoroczny sztab WOŚP mieści się na Alejach Jana Pawła 25/108 w (dawnym Fikolandzie). Szefem sztabu jest Aleksander Kapuściński.

W tym roku w niedzielę finałową w miasto wyruszy 122 wolontariuszy. Zobaczycie ich z daleka. Oczywiście ci zarejestrowani i działający z Orkiestrą będą mieć tradycyjnie już na szyjach identyfikator oraz orkiestrowe „puszki”. Bezpieczeństwo zapewni policja w Stalowej Woli oraz OSP Charzewice.

Wesprzeć WOŚP można na wiele sposobów, nie tylko wrzucając do puszki pieniądze. Wszystkie atrakcje i akcje opisano na stronie internetowej oraz na fanpage na facebooku, a są to między innymi (szczegóły na plakacie poniżej):

- Aukcje allegro ( Sztab wciąż czeka na zgłoszenia od firm oraz od osób prywatnych),

- 8 Bieg „Policz się z cukrzycą” (Park Miejski),

- IX Maraton Zumby (SLO),

- koncerty,

- turnieje (MOSiR),

- imprezy w Centrum Aktywności Seniora.

Tego dnia dla wolontariuszy przewidziano darmowy przejazd autobusami MZK Stalowa Wola oraz płatne dodatkowe kursy (podstawione dla mieszkańców) przywożące i odwożące osoby na "Światełko do nieba". Wielki pokaz odbędzie się o godzinie 20:00 na rozwadowskim Rynku, a nie jak wcześniej planowano przed MDK.

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
Andrzejwts

w wywiadzie "na warsztat" szef sztabu mówił o tym waszym cały hejcie...
Po co wy mieszacie WOSP, z kościołem i polityką...

~WOŚP = ZŁO

Wczorajsze światełko do nieba było tak głośne że psy to w Nisku na Malcach ujadały!!
Ci sami ludzie, którzy wstawiają posty "nie strzelam w sylwestra"' wielcy miłośnicy piesków, tłuką się fajerwerkami miesiąc później.
To już się owsiakowych petard zwierzęta nie boją pier**ni hipokryci??!!

~Baka

@Jan
Nie zrozumiałeś mojego sarkazmu. Jestem przeciw sztucznym ogniom! I to wszędzie i raz na zawsze!

~Igor

Ubek nie mieszaj polityki do WOŚP bo ludzie beż względu na orientację polityczną wspierają orkiestrę. Znam takich co nie identyfikują się z Jurkiem Owsiakiem a i tak wrzucają widząc wolontariuszy. Jeśli jesteś taki mądry to ubekow nie leczymy bo P
popierali ustroj totalitarny

~jan

.... @~Baka .... w tym roku światełka do nieba nie było w całej Polsce, ze względu na zwierzęta i ze względu na dramat za polską granicą, ale dla ciebie nie liczą się fakty tylko okazja do zółci ....

~Biznes

Biznes utrzymuje WOŚP ;-)

~kurka 22

Cel jest bardzo, bardzo ważny ale dla owsikow ,Zloty Melon ,firma wysysajaca kasę z tych puszek.Na 100 melonow 70 melonow zabiera Melon a reszta idzie na sprzet szpitalny.Jak juz dajeciew puszke to zlotowke lub 2 zlote ,a nie jak dawniej ludzie obraczki zlote ściągali żeby pokazac ze pomagaja.

~Siemanko

Brawo orkiestra, brawo wolontariusze, brawo darczyńcy!!!!
Natomiast pieniaczy aktualnej komuszej władzy prosimy o trzy głębokie oddechy i skorzystanie z respiratorów zakupionych przez szumowskiego za 300 milionów oraz z maseczek medycznych wyprodukowanych przez fabrykę maseczek otwieraną przez dwóch panów prezydentów - ilość wyprodukowanych maseczek zero, koszt szwalni polskich 240 milionów!

~Piotr

Brawa dla wolunariuszy i tych wszystkich, którzy się zaangażowali. Cel jest bardzo, bardzo ważny

~Baka

@Taaa
Taaa…. bez sztucznych ogni to już nie to samo. Orkiestra traci sens. Dobrze rozumiem?

~Ubek

PiS hołoty nie leczymy na urządzeniach WOŚP.
Nie tankujesz nie jedziesz, Proste .

~Taaa

@ Baka
Zjedz lizaka przez papierek.

~Baka

Wstyd, że tak szlachetna akcja musi odbywać się ze sztucznymi ogniami. Choć nie musi, są w Polsce mądrzejsi i zastąpili je laserami. Bez huku i dymu.

~Shein

@Hehe a jak nie wierzę w Boga to kim jestem ? Antychrystem ?

~Rtv

Ludzie byli z psami i jakoś przeżyli.

~Edi

Nasz plezydent tak aktywny w internecie dzisiaj się schował

~zzz

i to jest hipokryzja ludzi w sylwestra nie można bo zwierzątka ale dla czerwonego dziadka można zwierzątka się już nie boją chodzi o te wystzały które trwały dłużej niż w sylwestra może tą kase która poszła z dymem przeznaczyć na dzieci

~nidaje

Wlasnie wrocilem z psem do domu ,mialo nie byc tyuch fajerwerkow i sa znowu.Zwierzeta boja sie.Juras spadaj.

wyborca

Po serduszkach widać, kto dziś nie był w kościele.

~hehe

Wrrr - tak. Jest człowiekiem Pisu. Sprawdź jak pisowcy wypowiadają się w tym temacie. Zobacz jak działają i zwalniają w TVPis ludzi, którzy popierają WOŚP. Co to znaczy "łby wyprane"? Tak miałeś w przekazie dnia?

~Bolo

Super inicjatywa, brawa dla tych 122 wolontariuszy. Swój wkład też mam. Do malkontentów, nie dajesz nie komentuj.

~Wrrr

Czy ktoś kto nie popiera WOŚPu już jest człowiekiem PiSu ??
Macie łby wyprane przez polityków i internet !

~Pio

Gdyby fundacja WOŚP oszukała, byłoby rzeczą absolutnie niemożliwą, by przez te wszystkie lata, przy tak ogromnej niechęci, mając pod sobą cały aparat władzy, nie znaleźli ani jednego dowodu na jakikolwiek przekręt, czy przywłaszczenie choćby jednej złotówki

~Stalowa

Jeden z drugim - nie bierz od Owsiaka. Nie korzystaj ty i twoi bliscy. Ale nie mów mi, że ja nie mam prawa korzystać ze szpitala - bo to pieniądze podatników. To Ty - człowieku PIS - napisz sobie na czole, że nie popierasz, nie dajesz, jesteś przeciwko. Napisz kartkę, żeby ciebie i twoich bliskich nie ratowali. Większość sprzętu jest przecież z WOŚP.

~Norka

Owsiak to paskudna polityka, niech zaprzyjaznione postkomusze firmy go sponsoruja

korki

Kogo to obchodzi ?

~felgi30

Ja nie daje,bo kase na szpitale daje panstwo pis ,maja tak duzo kasy ze i na Ukraine wysylaja prezenty .Owsiak do roboty niech sie wezmie jak inni a nie podbiera kase z puszek.

~Ehh

Przykre jest to szczucie jednych na drugich. Żal patrzeć na młodego człowieka idącego z serduszkiem WOŚPu na ubraniu krzyczącego ***** PiS. Chcesz być dobrym człowiekiem to bądź, pomagaj, działaj ! Ale po co te wulgaryzmy ? Po co demonstrować nienawiść ? To się dotyczy wszystkich i księdza i kibola.

korki

Zwróć uwagę tą nienawiść sieją dumni nacjonaliści z Konfederacji od winnickiego, bosaka ,brauna- (tego szczęść boże) .Tak im bozia karze.

~Hehehe

Ale nienawisci tutaj.