15 dni aresztu dla 36-latka

Image

Za nieprzestrzeganie przepisów dotyczących nakazu natychmiastowego opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania lub zakazu zbliżania się do osób wspólnie zamieszkujących grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. 15 dni aresztu czeka teraz 36-letniego mieszkańca gminy Krzeszów, wobec którego policjanci interweniowali dwukrotnie w związku ze złamaniem zastosowanych środków.

W czwartek po godzinie 22:00, niżańscy policjanci zostali skierowani na interwencję domową, która miała miejsce w jednym z domów na terenie gminy Krzeszów. Na miejscu okazało się, że nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę z domownikami i złamał obowiązujący go nakaz natychmiastowego opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania i zakaz zbliżania się do osób wspólnie zamieszkujących.

36-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia, a następnie w wyniku przeprowadzonych czynności w związku z wykroczeniem, które popełnił, sąd ukarał mężczyznę grzywną w wysokości 1000 złotych. Kilka dni później, mieszkaniec gminy Krzeszów ponownie zaczął niepokoić domowników. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zatrzymali 36-latka. Tym razem, decyzją sądu wobec mężczyzny zastosowano 15 dni aresztu.

Przypominamy, że według przepisów wynikających z art. 66b kodeksu wykroczeń, kto nie stosuje się do nakazu natychmiastowego opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia lub zakazu zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia - podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Komendant

Ta niżańska milicja jest po prostu niesamowita!

~oladudek

na katorge na sybir do ruskich niech go w dpe gwlcom

~Bolek

A policzył ktoś utrzymanie więźnia za te 15 dni aresztu

~Michał

A ile grozi za nierozliczenie sie z zaległosci wobec najmującego ? Brak zwrotu kaucji i nadpłaconych rachunkow, protokół podpisany w obecności pani z agencji, brak zastrzeżeń do stanu budynku.
Agencja Domańscy
Oszust Jerzy Rybak
Dom do wynajęcia w rynku w Rozwadowie.

~Dubpit

Do sąsiad jeb..j ty się lepiej w łeb

~Do sąsiad

Jak mąż pije to jak najbardziej trzeba wymienić na lepszy model ! Dobrze zrobila

~sasiad

Jak zonka pozna nowego gacha to trzeba pozbyc się jakos męża i tu się udało.Niech idzie pod most i pije alkohol ,a żonka z nowym gachem mieszka sobie .

~kenez

Zenek ! Przestań pić !

~Escobar

Czuć mi tu ustawa Wyrzucenie męża pod most plus za pomówienie autorstwa Zbigniewa Z.Te wiadomości tu napisane są bardzo ogólnikowe i zero przyczyn