Plac zabaw w remoncie

Image

Póki jest zima i na placach zabaw rzadko spotkać można dzieciaki, trwają remonty urządzeń zabawowych. Teraz działania prowadzone są w Parku Miejskim.

Tym razem MZB, administrator miejskich placów zabaw, rozpoczął modernizację miejsca, gdzie bawią się starsze dzieci. To już kolejny etap prac.

- To drugi etap prac. W październiku minionego roku odnowiliśmy tor przeszkód. Teraz przyszedł czas na pozostałe elementy. Gruntowny remont przechodzi wysoki zamek ze zjeżdżalnią, zdemontowano piaskownicę i ogrodzenie. Ze względu na dużą ilość drewnianych elementów infrastruktura wymaga dużo pracy i precyzji. Warto poczekać na efekt końcowy, który z pewnością uatrakcyjni to miejsce. O wyłączeniu placu zabaw z użytkowania informują komunikaty. Teren jest także zabezpieczony taśmą. Prosimy o uszanowanie naszej pracy i nie korzystanie z urządzeń zabawowych- informuje MZB.

Trzeba też będzie zmienić huśtawkę, zniszczoną przez wandali. O tym fakcie pisaliśmy już na łamach naszego portalu.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Piotr

Właśnie dlatego że chodzę po mieście tak twierdzę.
Przypomnieć artykuły prasowe i internetowe dotyczące zniszczonych placów zabaw za poprzedniego administratora?.
Kiedyś udawali że pracują a dzisiaj muszą się starać bo polecą i dobrze o tym wiedzą .

~Duomo

Ahahaha ale piendolisz piotr smiech2 Przejdź się po mieście to zobaczysz jak dbają.

~Piotr

Mzb dba dużo lepiej o place zabaw niż poprzednicy. Inna kadra zarządzająca i są efekty.

~Pioter

Kasa po Szlęzaku się skończyła i coś puezydęt Lipiusz Nokaleszny przycichł smiech2 Kiedyś to leciała uelacja za uelacją. A to otwaucie spożywczego po uemącie, a to konfeuencja pod namiotem, a to toucik i laseuy dla wielkich mieszkańców. Działo się, a teraz naszej jednwj planszy z dykty nie postawi smiech2

~Odpowiedż

Korekta diagnozy. Pomyliłem karty pacjentów do wpisu. Zapraszam więc dwóch ostatnich pacjentów do szczegółowego badania na oddział, bowiem te przypadki trzeba badać w szpitalu z powodu kompo'likacji niespotykanej w psychice. Zapraszam bez kolejki. Lekarz psychiatra z doktoratem.

~lekarz

Do motto , masz ode mnie zaproszenie do przychodni na WYSZYŃSKIEGO.

~@Motto

Może zaczniesz leczenie?

~MottodlaElyty

"Nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu". Bareja wiecznie żywy.
Nawet z tak prostej czynności, jak konserwacja placu zabaw, można zrobić newsa i wychwalać działania, które są "psim obowiązkiem" gminy. A może by tak pójść dalej i poinformować ile kartek papieru zadrukowała dzisiaj armia urzędników miejskich na Wolności x2, Skoczyńskiego, Kwiatkowskiego i w Mostostalu? Można byłoby wtedy konkurować z inżynierem Karwowskim, który liczył długość desek zużytych przy budowie trasy WZ.