Studniówek to czas

Image

W stalowowolskich szkołach trwają studniówki. To czas, gdy kończy się jeden etap życia, a zaczyna drugi.

Studniówki za sobą mają już takie szkoły jak ZS nr 2 i Samorządowe Liceum Ogólnokształcące. Dziś bawi się Staszic i Ekonomik. Zajrzeliśmy z kamerą na bal maturalny ZSP nr 3.

- To szczególny wieczór dla całej społeczności rozwadowskiej. Po 2 latach przerwy w organizacji balów maturalnych spowodowanych pandemią, spotykamy się w ten styczniowy wieczór. Mam nadzieję, że zapadnie on w waszej pamięci na długie lata. To, że jesteście tutaj dzisiaj oznacza, że rozpoczęło się odliczanie 100 dni do egzaminu maturalnego dla uczniów klas 4 technikum, ostatniego rocznika na podbudowie gimnazjum w naszej szkole. Drodzy maturzyści, w imieniu własnym i wszystkich pracowników szkoły życzę wam, żeby egzaminy maturalne, jak również zawodowe, które w tym okresie jeszcze biegną, zakończyły się dla was sukcesem i aby wypadły jak najlepiej- mówi podczas studniówki Paweł Ciołkosz, dyrektor Ekonomika.

Nie zabrakło uroczystego poloneza, nie zabrakło pięknych dekoracji. Było wzruszenie, w niejednym oku pojawiła się łezka. Kończy się beztroska, a zaczyna dorosłe życie. Wiele osób wyjedzie na studia. Po latach nauki czas w końcu na wybór drogi życiowej. Ale dziś jeszcze trzeba się bawić, cieszyć i świętować. W końcu za 100- kilka dni matura!

Materiał video

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~xyz

Pięknie dziewczyny! Same balowe sukienki do ziemi umiech Cieszę się, że wraca moda sukienek balowych na bal! Kolejny raz założycie pewnie dopiero na ślub. Powodzenia w maju!