Śmierć na torach. Zginęła kobieta.

Image

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek 5 grudnia 2022 roku około godziny 16:30.

Zdarzenie miało miejsce na wysokości wiaduktu, od strony ulicy Handlowej i 1 Sierpnia, nieopodal Budowlanki. Do śmiertelnego potrącenia kobiety przez pociąg osobowy Kochanowski, jadący z Rzeszowa do Bydgoszczy, doszło wskutek samobójstwa.

Na miejsce zadysponowało policję, Zespół Ratownictwa Medycznego, straż pożarną. Przyjechał też prokurator i grupa policyjnych techników.

Maszynista był trzeźwy. Na pociągu nie ma zamontowanych kamer, są jedynie w środku, dlatego przebieg zdarzenia będzie trudny do odtworzenia.

Pasażerowie skorzystali z komunikacji zastępczej. Skład stał na torach przez około 2 godziny. Ciało kobiety zostało zabrane przez zakład pogrzebowy.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~Skrzat8

Brawo ally zaorałeś diabloka hehehe.

~Ally

Tam gdzie i Twój, przy niej... A że dał ludziom wolną wolę, uszanował jej decyzję, choć tego nie chciał by tak się stało. Ludzie są wolni i mogą dokonywać i dobrych, i złych decyzji. Nikt na siłę nikogo nie broni, nie zbawia i nie ratuje... Nikt nie nastaje na Twoją wolną wolę.

~diablok

Gdzie byl wasz bog jak rzucila sie pod pociag?

~Stalowiak.

Wszystko szybciutko przemija, także problemy. Życie doczesne i rzeczy doczesne są zbyt szybko przemijające, a więc mało warte, tak samo jak stal węglowa szybko rdzewieje i się rozpada. Z tego powodu nie można tych rzeczy doczesnych brać zbyt poważnie i nabrać do nich dystansu. Z uśmiechem przez życie.

e2rds

~taka prawda znasz przypowieść o "cymbale brzmiącym"

~ Bo

Wyrazy współczucia dla rodziny. Maszynisto nie daj się problemom.

~adie

RIP

VanDamme

może po prostu nie spojrzała w prawo w lewo tylko przed siebie jak na przejściach dla pieszych na drodze, byle do przodu - zatrzymam pociąg/samochód bo ważę 50 kg i prawa fizyki na mnie nie działają. Teraz już się nie dowiemy dokładnie dlaczego

~Ateista

Akurat wierzącym jeszcze bardziej śpieszno do śmierci, bo tam czeka na nich ukochana bozia, która ich przyjmie do raju na doskonałe życie wieczne xD

~taka prawda

Do grażyna , po co to filozofowanie, bez BOGA ani do proga każdy mądry człowiek ci to powie.

~Grazyna

Do ~Ada
A co ma w tym przypadku Bóg? Weź się nie oś m ieszaj. Ludzie borykają się z problemami, zostają sami ze sobą. Dostęp do specjalisty psychiatry, psychologa są bardzo utrudnione, brak środków na takie usługi, brak środków na życie. Jeden zarabia 5 tys i żyje jak paczek bez zobowiązań a drugi żyje za 2600 z zobowiązaniami. Nie należy się w takim wypadku wsparcie z żadnej instytucji np mops. Rząd woli pomoc i pokazać jaki on dobry dla obcego niż dla Rodaka. Kobieta musiała być na prawdę mocno zdesperowana i obciążona psychicznie. Współczuję rodzinie najbliższej tej kobiety.

~Mother

Biedna kobieta . Coś musiało bardzo jej doskwierać skoro zdecydowała się na taki krok. Ludzie rozmawiajcie z najbliższymi bo kto wie może to być ostatnia rozmowa .

~Ada

Tak kończy się życie bez Boga

~Fefe

Adas45 skoro zadasz by nie być obojętnym to masz okazje sam dać przykład w wigilie weź bezdomnego na kolacje. Nakarm go umyj i odziej w czyste ciuchy! Na bank będziesz miał go w D…. Wiec nie p.. glupot

~Ktoś

Kto przeszedł w życiu sporo złego ten rozumie że samobójstwo to jakby wyjście na życzenie z gry o nazwie życie. Nie potępiam ale uważam.że nie ma sytuacji bez wyjścia. Zawsze jest ktoś kto poda rękę no chyba że człowiek jest tak zły że ludzie się od niego odwracają na zawsze.

~Poreby38

A inni są tacy że będą drwić żartować w komentarzach..
Ciekawe czy byli by tacy mądrzy jakby to ktoś od rodziny popełnił samobójstwo etc i potem czytali komentarze..
Trochę szacunku !!

~Obcy

Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny

~Aska

Szkoda kobiety ale też szkoda prowadzącego pociąg maszynisty ...

~Polan

Trzeba mieć dużo odwagi żeby się targnąć na własne życie.

~Adas45

Współczucie i kondolencje dla rodziny,nieważne co było przyczyną,fakt że zginęła jedna osoba,a ludzie są tacy na świecie że jak coś widzą to przechodzą obojętnie,A tak nie powinno być,nieważne czy to pijany,czy jaki kolwiek człowiek,trzeba szybko lecieć z pomocą,A nie obok i jakby nigdy nic się nie działo,WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAC PANIE,A SWIATLOSC WIEKUISTA,NIECH ODPOCZYWA W POKOJU AMEN