Uważajcie w Parku Miejskim! Jest niebezpiecznie

Image

Zrobiło się chłodno, a i nie brakuje silniejszych podmuchów wiatru. Trzeba uważać, zwłaszcza na dzieci, zwłaszcza w parku.

W Parku Miejskim w Stalowej Woli w ciągu dnia przebywa wiele osób. Trudno się temu dziwić, gdyż pośród jeszcze całkiem jesiennej scenerii można wypocząć, podumać, pospacerować, a także spędzić czas z dziećmi. Tymczasem w tym miejscu zrobiło się nieco niebezpiecznie….

Nasz Czytelnik zwrócił uwagę, że po niezbyt mocnych podmuchach wiatru, na drzewach łamią się konary, które spadając na ziemię mogąc doprowadzić do tragedii. Jeszcze niedawno w tym miejscu był zamek dmuchany, wypożyczalnia quadów, chodziło więc mnóstwo ludzi. Tym razem nic się nikomu nie stało, ale spacerując po parku, nie chodźcie pod drzewami, bądźcie bezpieczni! Uważajcie na siebie i dzieciaki.

Mamy nadzieję, że odpowiednie służby przyjrzą się drzewom w Parku Miejskim i usuną konary, które mogą jeszcze się połamać.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~ekolog vel pseudointeligencie, przecież to ty głąbie jesteś masochistą, bo jak cię pochwalić to niezadowolony jesteś, a jak po tym głupim łbie cię wala to jesteś w euforii, czyż byś był tak niekumaty, że nie wiesz co to masochizm. A ty zamiast pie.dieć w stołek za kasę podatnika to winieneś zadbać jako ~ekolog by gałęzie nie spadały.

e2rds

~He he kwiczący knurze, hi.no cmentarna i kanalio w jednym, nie przejmuj się, myśle, że ten znak ~ (tylda) to takie gó.no jak ty pisał, a może i to ty kanalio we własnej osobie. Przypominam, koniec roku blisko, pozdrawiam kwiczącego knura, kwicz, kwicz, tyle ci zostało.
Na takie gó.no tyle wystarczy.

~He he

Dalej bredzisz człowieku,jak widzisz jest sporo osób które zwyczajnie śmieją się z ciebie i olewają.Masz erdeesik niskie poczucie własnej wartości i musisz się jakoś dowartościować tymi śmiesznymi komentarzami po których dostajesz orgazmu

e2rds

~He he kwiczący knurze, hi.no cmentarna i kanalio w jednym, nie przejmuj się, myśle, że ten znak ~ (tylda) to takie gó.no jak ty pisał, a może i to ty kanalio we własnej osobie. Przypominam, koniec roku blisko, pozdrawiam kwiczącego knura, kwicz, kwicz, tyle ci zostało.

maszynista

Hehe to troll władzy atakujący inaczej myślacych niz przecietny mieszkaniec kraju.

~He he

Erdeesik ale jadą po Tobie i dobrze melepeto

e2rds

~ słuchaj swojego psa de.ilu. Spróbuj de.ilu coś napisać bez ~(tyldy) jesli nie masz swojego podpisu, no chyba, że tylko jesteś ~~~~, czyli gó.no.

~

Ten znaczek jest oznaczeniem nie podpisem. Gdyby coś zastępował to by go nie było przed nickami tylko występował by w przypadku pozostawienia pustego miejsca. Weź lepiej sobie kilka patyków i się idź pobaw. Tylko sobie krzywdy nie zrób. Jutro się przejdź po mieście zobaczysz ile pomników ci dzieci postawiły.

e2rds

~, no właśnie de.ilu, bo twój pies jest mądrzejszy od ciebie i by zrozumiał, szkoda, że tak mądry pies ma opiekunem de.ila. Ten znak de.ilu ~ (tylda) jest znakiem piszącego niby anonimowo i to jest jego podpis, widzisz, twój pies by to zrozumiał, a taki de.il jak ty nie. Lepiej ty słuchaj swojego psa i nie pisz na forum, bo pies będzie się wstydził, że ma pana de.ila, jeszcze by cię doprowadzić do porządku użyje swojego uzębienia i po co ci to de.ilu.

~

Mój pies by to zrozumiał. Jest mniej ograniczony umysłowo niż ty.

e2rds

~ de.ilu, właśnie dlatego jest to twój podpis.

~

Ten znaczek oznacza że się jest niezarejestrowanym na tym portalu użytkownikiem bałwanie. Nie żaden podpis. Dobrze że głupota nie boli bo by cię ta du pa zębatą napie rdalała non stop.

e2rds

~ de.ilu , a z tym, cyt:"Ssij pałkę frajerze." to próbowałeś i widocznie smakowała, że innym radzisz, swojej to do tego wrednego kwiczącego ryja na pewno nie dociągnąłeś, czyli czyjaś smakowała.

e2rds

~, widzisz, de.il nawet nie wie, że jak niby się nie podpisuje to i tak się podpisuje tym znaczkiem ~~~~~~~, czyli tym takim jak wijące się gó.no. Nie dość, że gó.nem jesteś, to i do tego de.ilem. De.ilu nic nie napiszesz jak się nie podpiszesz, ten ~znaczek jest twoim podpisem, nie jesteś de.ilu bezimienny.

~

A gdybyś miał choć trochę w du pie zębatej to byś zauważył że się nie podpisuje.

~

Ssij pałkę frajerze.

~Wiesiolek

Brawo MZK. Refleks szachisty..

e2rds

~Syn erdeesa tylko kwiczenie ci zostało de.ilu, kwicz, kwicz, darcie ryja odpręża, będziesz lepiej spał. Jeszcze parę kwików do mnie zrób, przed 23 odpiszę.

~Syn erdeesa

Tatko Tatkob jadą do ciebie

~Syn erdeesa

Tato co ty bredzisz znowu nie wiesz co się dzieje.Ja dzwonię po karetkę natychmiast założą ci kaftan i zawiozą cię na oddział zamknięty

e2rds

~Syn erdeesa, jeszcze jedno, ludzie też mają krew z czynnikiem małpy Rhesus, ale maja ludzka, a taki warchlak jak ty musi mieć świńską, dlatego taki jesteś.

e2rds

~Syn erdeesa, jeden głupi błąd z waszej strony i obu zasrańców dopadłem.

~antyszczep

Liczba hospitalizowanych z powodu zakażenia SARS-CoV-2 w roku 2020 to około 1% wszystkich hospitalizacji. 1 procent! Ale w wyniku wprowadzenia specyficznych zarządzeń mieliśmy w roku 2020 około 2 miliony hospitalizacji mniej. Proszę państwa, w wyniku wprowadzeń tych zarządzań – 1 procent pacjentów – i zmniejszyła się o 2 miliony ogólna liczba hospitalizacji – mówi dr Zbigniew Martyka.

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, za mnie jak ze mnie, ale z ciebie kretynie maja ubaw po pachy za idiotyzmy du.owłaza które wypisujesz, widzę, że innych też zaprzągłeś by mnie uciszali.

~Syn erdeesa

Mój ojciec erdees to człek chory i mściwy a jego miejsce jest w oborze

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, nie sympatyków Palca i Sznura, tylko ciebie piszącego idiotyczne komentarze du.owłaza jako kretyn pisowski. Nie pisz pod tyloma nickami, bo na tym portalu największym kłamcą, zaprzańcem i du.owłazem to ty jesteś, chcesz dowodów to ci przytoczę.

e2rds

~Mieszkaniec-zasraniec,(żeby nikt się nie czepiał to piszę poprawnie) hi.no cmentarna i k.nalio w jednym, nie będę dochodził kto amebo ciebie zrobił żeś taki niedorozwój i de.il bo do twoich przodków nic nie mam, ale że wychowałeś się na takiego knura kwiczącego to na pewno nie ich wola. Ale czasem tak jest, rodzice porządni, a potomstwo kanal.e i widocznie już taka kan.lią życiowa, kwiczącym św.ńskim knurem zostaniesz, współczuć tylko rodzinie i rodzicom. Pozdrawiam de.ila (melepete) i k.nalie w jednym z zaszczytnym tytułem h.eny (obrażam zwierzę, ale trudno) cmentarnej. Mam nadzieję, że kuszenie losu cię prędzej dopadnie i mojego wieku nie dożyjesz, a teraz pracuj, ryj i kwicz, bo ja jeszcze parę lat chce brać emeryturę i dobrze żyć, ty zapomnij o niej.
Myślę, że będziesz bardzo zadowolony po tym wpisie. Pozdrawiam de.ila ~Mieszkaniec-zasraniec.

~Mieszkaniec

Erdees=Melepeta

e2rds

~He he kwiczący knur nie wytrzymał, na Ofiar Katynia to ty kanalio będziesz o mnie opowiadał już koniec roku blisko. Czym ty chcesz mi zaimponować, takiego de.ila zabić mogę śmiechem, ale po co, sam się wykończy nie dożywając mojego wieku, boć to idiota, a idioci krótko żyją. Na razie to jeszcze żyj i pracuj, emeryturę jeszcze parę lat chcę brać, przynajmniej tyle pożytku będzie z zasrańca, o swojej możesz zapomnieć.

e2rds

~Yhyy-gó.no, rozumujesz ja taki niedorozwój i tu twój błąd, ale gó.no, to gó.no. Czasem trzeba pisać tak, a nie inaczej tam, gdzie taka potrzeba, jak bym użył innego przypadku to i innej formy. Nie przejmuj się mną zasrańcu i dotrzymaj tej obietnicy cytuję: " Szkoda słów na takiego imbecyla...", będę wdzięczny. Miłego dnia, pamiętaj, że ty pierwszy mnie zaczepiłeś.