Policjanci zabezpieczyli prawie kilogram narkotyków

Image

Taką ilość marihuany trzymał w domu jeden z mieszkańców powiatu niżańskiego.

W środę policjanci z Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem, zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w gminie Ulanów. W trakcie wykonywanych czynności, na miejscu interwencji, funkcjonariusze zabezpieczyli blisko kilogram marihuany. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz nawet do 10 lat kary pobawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem, w środę przed godz. 19:00, przybyli na miejsce interwencji w związku ze zgłoszeniem dotyczącym awantury domowej. Na miejscu zatrzymali agresywnego 45- latka. Ponadto zgłaszająca wskazała mundurowym miejsce w domu, w którym mężczyzna może przechowywać substancje zabronione. To potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy, którzy podczas wykonywanych czynności poczuli charakterystyczny zapach.

W jednym z pomieszczeń policjanci zabezpieczyli susz roślinny ukryty w plastikowych pojemnikach, pudełkach tekturowych, papierowych torbach oraz foliowych workach. Badanie wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana w ilości blisko kilograma.

45- latek, oprócz odpowiedzialności za stosowanie przemocy w rodzinie poniesie również konsekwencje za posiadanie znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~gogo

... i co oni z tym teraz zrobią?

~Tomek

~ DO KONFIDENTA
Nie pisz głupich komentarzy tylko idź dalej pomagaj kolegom z ul. Sandomierskiej 6

~Bobi

~ KONFIDENT
PAMIĘTASZ JAK TWOJA MATKA PRACOWAŁA NA ROKSIE W HOTELU METALOWIEC POKÓJ 432 Hehehehe

~do Żal

W nas nadrabiają mandacikami. Równowaga jest, jest. A po, że po Stalowej Woli lata najwięcej naćpanej patologii a dilerzy mają raj to wszyscy wiedzą. No cóż pójdziemy do Rozwadowa świecić choinkę, może żaden ćpun nie wiedzie w tłum.

~hoho

HTK kontrolujxiw

~Janek

Powiat niżański słynnie z ćpania .

~Ferbanks

Jeżeli to zdjęcia faktyczne to chłop pójdzie siedzieć za kilo herbaty luzem.

~ekolog

Jeżeli POLAKÓW stać na narkotyki i alkohol to znaczy , że my żyjemy jako POLACY w dobrobycie. Bo gdyby była bidula to ludzie by marzyli o suchej skórze chleba.

~KONFIDENT

JEB..Ć bOBIEGO

nivea

A 46-letni radny PiS z Lubartowa Krzysztof Adam Ż. u którego znaleziono towar na 12 000zł został przesłuchany i wypuszczony na wolność.

~Bobi

Jeb.....ć Konfidentów

~Żal

Jak zwykle byli to policjanci z Niska. W Stalowej Woli nie ma szans na pomoc milicji. Możesz być ofiarą np. stalkingu, obrażania, nękania, itd. Nie masz szans na pomoc. Państwo w państwie. Zna ktoś dzielnicowego? Widział kiedykolwiek na osiedlu?

~Aaa

Europa odetchnęła

~milicjant3651

Beda mieli co jarać na nocnych objazdach miasta..

~Pan

Wy nadajecie się tylko do takich akcji macie się czym chwalić brawo milicja i ormo