Anna Miller przeszła na emeryturę

Image

Wieloletnia dyrektor Domu dla Dzieci i Młodzieży im. Św. Brata Alberta oraz Domu dla Dzieci i Młodzieży im. Św. Jana Pawła II – Anna Miller, przeszła na emeryturę.

W dniu 1 grudnia 2022 r. członkowie Zarządu Powiatu Stalowowolskiego podziękowali jej za wieloletnią, sumienną oraz oddaną pracę na rzecz dzieci i młodzieży. Jak zaznaczył starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny, domy dziecka są szczególnymi instytucjami, w których liczą się nie tylko kompetencje, profesjonalizm i umiejętność zarządzania, ale przede wszystkim otwarcie na drugiego człowieka.

– Wiem, że właśnie to otwarcie na innych cechowało Pani pracę. Jako dyrektor – zarówno dla kadry jak i wychowanków, była Pani kimś, na kogo zawsze mogli liczyć, z kim zawsze mogli porozmawiać, podzielić się swoimi problemami i usłyszeć ciepłe słowa. Stworzyła Pani dzieciom awaryjny dom, który był dla nich lepszy, niż niejeden dom rodzinny. Dzisiaj dziękujemy Pani za tę wieloletnią pracę i zaangażowanie, za cierpliwość, wyrozumiałość i ogromne serce, którym obdarzała Pani wychowanków. Wielu z nich skończyło już studia, nawet pozakładało rodziny – mówił podczas pożegnania starosta Janusz Zarzeczny.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Waldek

Ludzie czy to jest normalne wchodzisz do sklepu piekarniczego ,a pani do klientów odzywa się kochanie, laleczko ,skarbie śliczności moje, no po prostu szlak mnie trafia jak słyszę tą kobietę nie wiem czy napiwek chce ?
czy nie ma pojęcia o tym jak się zachować za ladą? oczywiście można być uprzejmym, a nawet trzeba być uprzejmym i grzecznym, ale bez takich tam.No jak można tak mówić do klienta czy do klientki laleczko skarbie kochanie po prostu rzygać się chce jak tam wchodzę.Druga pani normalna kobieta,a to to.....

~solo

Wypowiedź pana starosty wystarczyłaby do uzasadnienia wniosku o przyznanie odznaczenia za wieloletnią pracę/służbę dla drugiego człowieka. Szkoda, że mleko zbyt późno się rozlało.

~Lola

Najwyższy czas na zmiany.

~Lola

Najwyższy czas na zmiany.

~Lucyna

Pani Anna dobra dusza, życzliwa, pomocna. Nie było dla niej spraw skomplikowanych. Wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń, zdrowia i zasłużonego odpoczynku.

~Patriota

Mam nadzieję że nowy dyrektor zrobi tam porządek i miejsce tych które tam przychodzą za karę zastąpi bardziej kompetentnymi osobami...

~.............

uczepili by sie choroby i branie z glownej recepcji butelki nad sercowej brak pomocy a lazenie pomiescie i emerytura swietna sprawa gratulacje i motanie !!

~polak

ta pani tak ale otoczenie nie ie

~ANNA

a obok dwa dziadki to też emeryci?

~kolce

Gratulacje dla pani b. dyrektor. Raczej radosna to chwila ale dlaczego dwaj panowie po prawej stronie mają miny jakby uczestniczyli w... stypie? Uśmiech i życzliwość tak dużo kosztuje?

~WYCHOWANEK

Super kobitka, szkoda że reszta tamtych "pań" nie bierze z niej przykładu :(

~daisy_yi

Wspaniała kobieta