Ho, ho, ho! Hojne Mikołaje z PSP3

Image

Głodne mordki już oblizują się na myśl o pysznościach, które przygotowali dla nich uczniowie z PSP nr 3. Wielka akcja mikołajkowa trwa, a my dziś odebraliśmy masę darów z jednej ze szkół.

Trzeba przyznać, że macie gorące serca i na myśl o potrzebujących, reagujecie spontanicznie. Dziś odebraliśmy prezenty psio- kocie zgromadzone przez uczniów i nauczycieli z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Stalowej Woli. Było co dźwigać i było co pakować. Zwierzaki merdają ogonami, a koty mruczą rozkosznie na samą myśl, że tyle tego. Ale wszystko się przyda, każda zabawka będzie wymemłana do końca, każdy kocyk ugnieciony łapkami i wywąchany noskiem, a każda kuleczka czy mokra, czy suchutka, schrupana z wielkim smakiem. Dostaliśmy także nakrętki dla „Psiej Przystani”. Przypominamy, że na 1 Sierpnia 16, przed naszą redakcją, stoi StalowaBudka, do której można wrzucać plastikowe korki. Zysk z ich sprzedaży służy utrzymaniu bezdomnych psiaków.

Dziękujemy za włączenie się do mikołajkowej akcji! W tym miejscu trzeba podkreślić, że „Trójka” z wielką radością angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne, wspiera różne inicjatywy i pomaga innym. Wyrabianie w młodych ludziach umiejętności spojrzenia na świat oczami potrzebujących jest bardzo dobrą funkcją edukacyjną. Super pomysł! Super szkoła!

Dziękujemy też z całego serca wszystkim tym, którzy przybywają do naszej redakcji z darami (niektórzy nawet nie jeden raz).

Akcja wciąż trwa. Dary na rzecz Psiej Przystani i Kociej Wyspy można przynosić do naszej redakcji do 20 grudnia 2022 roku:

Redakcja Portalu StaloweMiasto.pl

Stalowa Wola, ul. 1 Sierpnia 16, I piętro

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00

tel.: 731 303 343

Co najbardziej potrzeba bezdomnym psom i kotom? O tym piszemy TUTAJ.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.