Trwają ostatnie prace przy Żłobko- Przedszkolu

Image

Wkrótce rozpoczną się odbiory techniczne Żłobko- Przedszkola. Obiekt ulokowany jest pomiędzy blokiem Poniatowskiego 37 a Al. Jana Pawła II 24. Przeprowadzka dzieci i nauczycieli z Przedszkola nr 12 zbliża się wielkimi krokami.

W lipcu ubiegłego roku ruszyły prace przy budowie jednego z najnowocześniejszych obiektów wychowania przedszkolnego w regionie. To co wyróżnia ten budynek, to basen o niecce 82 m2. Dzieci uczęszczające do przedszkola i żłobka będą mogły korzystać z zajęć rehabilitacyjnych, zajęć sportowych w hali basenowej. Na parterze, oprócz basenu znajdować się będzie 5 sal przedszkolnych, duża sala wielofunkcyjna o powierzchni 159 m2, sala polisensoryczna, duża kuchnia. Na piętrze będzie mieściło się 5 oddziałów żłobkowych. Każdy z nich ma mieć swoją sypialnię przynależną do jednej sali. Ponadto będzie znajdować się tam: administracja, pralnia, gabinet logopedy, psychologa i pedagoga. Placówka została tak zaprojektowana, że będzie mogło do niej uczęszczać 195 dzieci (100 do przedszkola, 95 do żłobka).

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, przekazanie nowoczesnego obiektu nastąpi na początku przyszłego roku. Rada Miejska podejmie w tej sprawie stosowną uchwałę. Po przenosinach Przedszkola nr 12, które obecnie ulokowane jest przy ul. Okulickiego, stary obiekt typu szwedzkiego, który był siedzibą wspomnianej placówki, zostanie wyburzony. Za jakiś czas w tamtym miejscu wybudowany zostanie zupełnie nowe przedszkole, do którego wprowadzą się dzieciaki z Przedszkola nr 9. Dzięki tym działaniom 2 przedszkola, przy budowie których użyto azbestu i przestarzałej technologii, znikną z mapy Stalowej Woli.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~ekolog vel pseudointeligencie, czy musisz za każdym razem kretyna z siebie robić, co ma wspólnego ukończenie inwestycji z trawnikami już wykonanymi wokół na których stoją kałuże i jest multum błota. Czy głąbie myślisz, że jak będzie ukończona inwestycja to będzie inaczej, co ktoś to zdrenuje, lub dziur odpływowych narobi. Tu trzeba wykonać podłoże bardziej przesiąkliwe, a nie sama glina. A czy ty masz ciągle udowadniać, że jesteś idiotą w tej materii, przejdź się głąbie i zobacz i nie pisz głupot du.owłaza.

e2rds

Źle technicznie zostały wykonane trawniki wokół tego żłobko-przedszkola. Zamiast wysypać warstwą przepuszczalną ziemi lekkiej, wysypano jakąś gliną nieprzepuszczalna i wokół przedszkola jest jedno grzęzawisko że można buty zostawić. Przecież jest tylko siąpiący deszcz i taka ilość wody winna naturalnie wsiąkać, a stoją kałuże, to co będzie po ulewie, no chyba, że będzie serwowany dzieciom nie tylko basen ale i kąpiele błotne.

e2rds

~ekolog vel pseudointeligencie, cyt:" A w marcu zaczynamy budowę całego osiedla bloków w CHARZEWICACH." na 10 tys. mieszkańców, pamiętasz głąbie swój idiotyczny wpis.

e2rds

~taka prawda vel ~ekolog vel pseudointeligent, cyt: "Zobaczcie forumowicze jedną bardzo ciekawą rzecz jak przychodzi weekend to komentarzy na tym portalu jak na lekarstwo." rzekł ten hejter co tylko hejtyje w godzinach urzędowania na służbowym kompie za kasę podatnika, w weekend pod tymi nickami nie istnieje, bo nie płacą i robi w tygodniu z siebie kretyna na temat komentarzy.
~ekolog, nie za parę dni, tylko w styczniu po odbiorze i usunięciu usterek, jak tak szybko robi się na trzy zmiany to muszą wystąpić, tak to trudno zrozumie. Pracownicy też chcą mieć święta, a ty nie sr.j się tak, tam będą dzieci i to ma być dobre i bezpieczne, a nie byle tylko pod publiczkę lansowały się władze.

~taka prawda

Zobaczcie forumowicze jedną bardzo ciekawą rzecz jak przychodzi weekend to komentarzy na tym portalu jak na lekarstwo. Natomiast po powrocie do roboty od poniedziałku, hejterów wypociny aż straszą mieszkańców STALOWEJ WOLLI. Więc to znaczy , że hejterzy zamiast robić to produkują idi..tyczne wypociny.

~Aga

Żałośni jestescie Polacy, wszystko wam niepasuje a może by tak się wziac do roboty, młodzi obludnicy, wasi rodzice nie w takich warunkach pracowali i was wychowywali, ciagle złe i mało.....

e2rds

~Iskra, nie ~Iskra, tam chcą to skończyć jeszcze w tym roku i pracują na trzy zmiany jak piszesz świątek , piątek i w niedzielę. Rozmawiałem z tą ekipą, chcą zrobić przed świętami, wokół też, tylko żeby mrozu i śniegu nie było.

~Iskra

I światło wewnątrz we wszystkich pomieszczeniach też się świeci świątek ,piatek i niedziela , dzień i noc . Czy to w ramach "oszczędności " ??

e2rds

Trwają prace 24 godziny na dobę, cały tydzień, świątek, piątek, bardzo śpieszą się. Do 15 grudnia może mrozu nie będzie na uporządkowanie terenu. W środku praca na trzy zmiany cały tydzień.

~veritas

Zauważyliście że im więcej złobków, przedszkoli, placów zabaw, aquaparków, 500+, itp. tym mniej dzieci i w ogóle Polaków?

e2rds

~Piramida, na KEN jest budowane żłobko-przedszkole, czytaj uważnie, to inny obiekt niż przedszkole.

~Piramida

Zostanie przeniesione przedszkole nr 12 ludzie, a nie dla wybrańców

~Grzegorz

Kobiety dają w szyję to żłobek zmieni przeznaczenie na wytrzeźwiałkę .

e2rds

~Justyna12345, a czy należysz do PiS-u.

~Justyna12345

Czy ktoś wie czy będę poszukiwać ludzi do pracy ?

~Tadek

Nie problem postawić za kasę wszystkich dla nielicznych smiech2 kolejny sukces. A kiedy oddacie ludziom was nieroby utrzymujących zagrabiony parking przy dyrekcji hsw??? To czyste kurę stwo prowincjonalnych gwiazd

~Seba

Tylko dla prominentów zapewne

art2deco

No i jest następny projekt dla mieszkańców.

~Nie

Czy to przedszkole będzie tylko dla pisowskich oligarchów?

~zbyr

Ciekawie będzie rano, jak pod przedszkolem zjawi się około 150 samochodów przywożących dzieci do " pracy "

uwe2

no i gdzie ten rus..i t..rol ?(polak) Brawo brawo prezydent , brawo radni . Wincyj takich inwestycji .

~Pal

Przedszkole tęczowe więc proponuję aby odebrał je cieplutki Dariusz z SPS i PO ;)
Już niejedną inwestycję odbierał i hejtował, narzekał, ma wprawę
Nawet stadion Stali mu się nie podoba.

~Tato

Erdeesik napletku gdzie się chowasz

~MottodlaElyty

Poświęcenie przez plebana z "iglo" i okolicznościowe statuetki wraz z imprezą na koszt mieszkańców już raz się odbyły przy okazji wmurowania kamienia węgielnego, gdy mury żłobko-przedszkola sięgały pierwszego piętra. Oczywiście kumpele Kudłatego z Warszawki też były na darmowym wypasie na prowincji. No, ale jak się dostało koryto w gazowni to trzeba spłacał dług wdzięczności. Ciemny lud z Wielowsi i tak będzie siedział cicho i nie zaprotestuje.

~Matka

A kiedy wyremontowane zostanie przedszkole nr 10 .

~picasso

Kto wybrał ten kolor krzyczący docieplenia wielkiej płyty 2010 :( ?