Pierwsze paczki właśnie trafiły do potrzebujących

Image

Zakłady pracy, szkoły, strażacy włączyli się w akcję zorganizowaną przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli pod nazwą Akcja Charytatywna Stalowowolska Paczka Pomocy.

Kolejny rok z rzędu potrzebujący będą mogli mieć lepsze święta. Paczki zostały przygotowane i właśnie ruszyły w miasto by nieść radość.

- Jest nam niezmiernie miło że, kolejny raz mogliśmy zaoferować naszą pomoc i wraz z pracownikami Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli dostarczyć pierwsze paczki do seniorów z naszego miasta. Paczki z żywnością, chemią domową są rozwożone w ramach akcji "Stalowowolska Paczka Pomocy". Akcja będzie kontynuowana w najbliższych dniach- informują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Stalowej Woli.

Paczki trafiają do potrzebujących mieszkańców Stalowej Woli w wieku 65 plus, zamieszkujących na terenie naszego miasta, a będących w trudnej sytuacji życiowej i niemających wsparcia wśród najbliższych.

Zdjęcia: OSP Stalowa Wola

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~ekolog

Do marcin , ja na tają telewizję to 10 milionów bym co roku dokładał bo to najlepsza telewizja w POLSCE.

~taka prawda

Do jarka, weź się za uczciwą robotę hejterze to nie będziesz musiał żebrać.

~marcin

Partia rządząca przegłosowała poprawkę zwiększającą finansowanie TVP z blisko 2 mld zł do 2,7 mld zł, a my pomagamy ludziom w trudnej chwili na życiowym zakręcie....

~jarek

gdzie sie trzeba zapisać by dostać paczkę