Mieszkańcy Stalowej Woli doczekają się psiego placu zabaw. Wskażcie najlepszą lokalizację.

Image

Pomysł stworzenia psiego placu zabaw nie jest nowy. Był niejednokrotnie zgłaszany przez mieszkańców. O utworzenie miejsca dedykowanego czworonogom upominali się również radni. W końcu zadanie to zostało wpisane do budżetu. Gdzie Waszym zdaniem psi plac zabaw powinien się znaleźć?

Z roku na rok w Polsce przybywa psich placów zabaw. Znajdziemy je m.in. w Krośnie, Jaśle czy Rzeszowie. W przypadku tego ostatniego mowa jest nie o jednym, a o kilku miejscach dedykowanym psiakom. Przyszedł i czas na Stalową Wolę. Prezydent miasta zapowiedział, że psi plac zabaw powstanie w 2023 roku.

- Takim zadaniem, które od lat jest wnioskowane przez mieszkańców, również przez radnych, a które również znajdowało się w naszych konsultacjach, jest psi park, a więc miejsce rekreacji ze swoim pupilem, sportowy wybieg dla psów. Chcielibyśmy za kwotę 200 tys. zł takie miejsce zrealizować na terenie Stalowej Woli. Będziemy prowadzili jeszcze konsultacje, jakie miejsce powinno być najlepsze do takiego ciekawego, aktywnego spędzania czasu ze swoimi pupilami na terenie miasta- mówi prezydent Lucjusz Nadbrzeżny.

Mamy nadzieję, że gdy powstanie psi plac zabaw właściciele psów, którzy będą przyprowadzać tam swoje czworonogi, zadbają o czystość tego miejsca.

Piszcie w komentarzach jaka byłaby najlepsza lokalizacja takiego psiego placu zabaw.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~Mieszkaniec, śmieciu, bądź cicho do jutra i nie kwicz bo cię świnią poszczuję. Hahaha. Nie denerwuj się.

e2rds

~Mieszkaniec, śmieciu, bądź cicho do jutra i nie kwicz bo cię świnią poszczuję. Hahaha. Nie denerwuj się.

~Mieszkaniec

Melepeto erdeesowska zrobiona przez Mapeta idź się gasić gdzie indziej

e2rds

~Mieszkaniec, śmieciu, bądź cicho do jutra i nie kwicz bo cię świnią poszczuję. Hahaha. Nie denerwuj się.

~Mieszkaniec

Coś ty taki nerwowy erdessik -melepeto trzeba ci kaftan założyć i wywieźć do Jarosławia. Tam byś pasował doskonale he he

e2rds

~Mieszkaniec, śmieciu, bądź cicho do jutra i nie kwicz bo cię świnią poszczuję.

e2rds

~Mieszkaniec, śmieciu, zaglądnij do muszli czy jeszcze cię widać de.ilu śmie.dzący, a o mnie zasrańcu, ja niedawno wróciłem z rannego wyjazdu, zmęczony ale zasrańcu zadowolony, a ty albo gnijesz w muszli, albo pływasz w rurach kanalizacyjnych. Następny ~Mieszkaniec-zasraniec będzie dopiero jutro.

~Mieszkaniec

Hej hej erdeesowska melepeto idź się gasić gdzie indziej hehe.Zebys tylko zatwierdzenia nie dostał dziadziu hehe

Reksio

Proponuję dom Pani Butryn. Zburzyć go i postawić tam psi plac zabaw.

e2rds

~Mieszkaniec, śmieciu, zaglądnij do muszli czy jeszcze cię widać de.ilu śmie.dzący, a o mnie zasrańcu, ja niedawno wróciłem z rannego wyjazdu, zmęczony ale zasrańcu zadowolony, a ty albo gnijesz w muszli, albo pływasz w rurach kanalizacyjnych. Następny ~Mieszkaniec-zasraniec będzie dopiero jutro.

~Mieszkaniec

Erdeesik melepeto mapecie idź zobacz czy cię nie ma na zewnątrz i nie denerwuj się tak bo ci żyłka pęknie he he

e2rds

~Mieszkaniec, śmie.iu, a ty cały dzień nie siedzisz przed kompem, ja dopiero teraz mam czas pisać, a ty smrodz.sz cały dzień. Ta definicja (melepeta) to już została kiedyś użyta , muszę zobaczyć tylko pod jakim nickiem jeszcze piszesz, a taką melepetą, czyli niedorozwojem , deb.lem, nierozgarniętym to ty zasrańcu jesteś, tyle do tego pustego łba ci kładę chi.no cmentarna, a ty nadal idiotę z siebie robisz, ale cóż, gó.no to gów.o, inaczej nie bedzie
Sam de.il na kompie siedzi i smrodzi na forum, a innym każe odejść od kompa.

~Mieszkaniec

Skończ się człowieku ośmieszać odejdź zza tego komputera bo cały czas sie tylko kompromitujesz dziadek. Tylko orgazmów dostajesz przez pisanie tych komentarzy i z kibla nie wychodzisz melepeto

e2rds

~Mieszkaniec, widzisz śmieciu, potrzeba ci było jeszcze przed spaniem do mnie ryja otwierać żebyś oberwał po nim. Dobranoc, życzę miłych snów, tylko nie kwicz z nerwów.

e2rds

~Mieszkaniec, ooo jeszcze coś takiego jak ~Mieszkaniec zrobiłem do muszli i wodę spuściłem, a co więcej robiłem to właśnie to żółte co popłynęło cię obchodzi.

~Mieszkaniec

Nie ośmieszaj się erdeesik. Co dzisiaj robiłeś poza pisaniem komentarzy a no jak zawsze nic. Nie masz innego życia poza siedzeniem przed komputerem .Jakim trzeba być desperatem i nieszczęśliwym człowiekiem erdeesik nie istniejesz poza komputerem.

~Hakim

Do taka prawda, edek pąponie, gumo do gaci i spleśniała zapinko. Zaklinasz rzeczywistość, nawet do pięt nie dorasta sz smiech2

e2rds

~Mieszkaniec, no właśnie, idiota tylko tyle potrafi napisać, dlaczego tylko tyle, boć to idiota.

~Mieszkaniec

Ssij erdeesik

~ekolog

Do mieszkanka , to ile w ciągu tak krótkiego czasu PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY ma tych przedszkoli- żłobków wybudować bo już dwa wybudował mamy więcej przedszkoli i żłobków niż dzieci w naszym mieście.

e2rds

~Mieszkaniec, właśnie idiotą to ty jesteś, bo chi.no cmentarna zmarli są nietykalni, a ty zasrańcu przywołujesz ich w swoich wpisach, już ci wcześniej o tym wspominałem a idiota nadal swoje, wiec kusisz los idioto. Rób tak dalej.

~Mieszkanka

Na głupoty sa pieniądze ale żeby na żłobek czy jeszcze jedno przedszkole to nie ma

~Mieszkaniec

Erdessik idioto ja nie życzę nikomu śmierci .

~taka prawda

Do hakim, cieciu SZREK przez 12 lat jak siedział przy korycie nic dla mieszkańców STALOWEJ WOLI nie zrobił. Jedyne co zrobił to podnosił podatki i koszty życia mieszkańcom naszego miasta.

e2rds

~Mieszkaniec, ty nadal wykazujesz cechy typowego głąba i zasrańca. Widzisz zasrańcu, czasami "Życzenia śmierci" nieoczekiwanie spełniają się, a ty zasrańcu drażnisz los, napisałem, wieniec okazały kupię.

~Mieszkaniec

Hej erdeesik chwalisz się czy żalisz

~Hakim

To będzie skfeu Liwiusza Nokalesznego. W końcu zapisze się na kartach historii miasta z autouskim dziełem. Wszystkie poprzednie poza piaskownicami były po Szlęzaku smiech2

jusek

Plac przy ul.Wolności, przed Urzędem Miasta.Lucy też będzie mógł z niego korzystać.

e2rds

~Mieszkaniec, jak już tam trafisz to i możesz pozdrowić mojego Ojca i chciałem jeszcze zauważyć zasrańcu, że jak do swoich niecnych i wrednych celów przywołuje się umarłych, to los może się okrutnie zemścić, miej to chi.no cmentarna na uwadze.

e2rds

~Mieszkaniec, a już ci pisałem chie.o cmentarna byś się wybrał jeszcze tego roku do mojej Mamusi w odwiedziny i pozdrowił Ją od mnie i pisałem, że ci z całego serca tego życzę. Kwatery na ciebie czekają tam na Ofiar Katynia, ja jeszcze nie mam zamiaru tam się wybierać i nie mogę Jej pozdrowić. Dlatego proszę zrób to jak najszybciej, jeszcze tego roku. Podaj mi tylko kiedy, oświadczam, że na wieniec nie pożałuję, nawet łezkę uronię, żeś taki uczynny.