Śnieżna Stalowa Wola

Image

No i mamy zimę. Pod śnieżną pokrywą usnęło dziś całe miasto. Zasypialiśmy i budziliśmy się otuleni białym puchem. Zrobiło się bajkowo, ale i świątecznie. Oczekiwanie na Boże Narodzenie teraz będzie jeszcze bardziej emocjonujące, bo przecież Wigilia dokładnie za miesiąc!

Opady śniegu cieszą zwłaszcza dzieci, a bo to i bałwanki, i sanki, i wielkie śniegowe zmaganie na kuli rzucanie. Trochę niezadowoleni są ci dorośli, którzy wraz z mrozem i śniegiem muszą rano wstać wcześniej by doprowadzić swój samochód do stanu używalności. Będzie więcej stłuczek, będą tańce aut na jezdni, ale jak mawiał klasyk, jak jest zima, to musi być zimno…

Tymczasem śnieg ma padać jeszcze dziś- według prognoz meteorologicznych- a czy będzie padał, i ile będzie padał, zależy wyłącznie od Pani Zimy. A my mamy dla Was garść zdjęć z zimowego krajobrazu Stalowej Woli.

Lubicie zimę?

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~ekolog vel pseudointeligencie, nie pultaj się, tylko jak coś zamierzasz napisać to najpierw pomyśl, a później pisz i nie będę ci odpisywał, że głupoty piszesz.

e2rds

Ciekawy jestem, ile kwiczących zasrańców po tym wpisie do ~ekolog będzie kwiczało, bo mocno na ogon nadepnąłem.

e2rds

~ekolog vel pseudointeligencie i znów kretyna z siebie robisz, cyt: "tylko za dużo drzew w naszym mieście a na obrzeżach naszego miasta mamy miliony jeśli nie miliardy drzew." W Polsce rośnie ponad, przepraszam rosło (bo PiSiaczki dużo wycięły i trzeba od nowa liczyć) 6,4 mld drzew na 9,4 mln ha, średnio 1500 drzew /ha, więc głąbie, jak by na obrzeżach miasta nie rosły miliardy, ale tylko miliard drzew, to by zajmowały ponad 6,6 tys. km kwadratowych. Powierzchnia Warszawy w 2020 roku zajmowała 517 km kwadratowych, to Stalowa Wola z drzewami na obrzeżach zajmuje powierzchnie 12 takich miast jak Warszawa. Czy ty musisz na forum być sztandarowym idiotą PiSowskim i ośmieszać własne gniazdo, że za urzędników państwowych Stalowa Wola ma takich idiotów, czy to typowe dla PiS-u, dochodzę do wniosku, że tak.

e2rds

~kierowca, głupoty piszesz, wtedy, za Szreka to były rządy, bo nawet i zima była, to teraz jest nierząd, nawet zima nie chce zawitać do takiego nierządu.

~Jaś

ładne to nasze miasto...

~Zima

Ale mi to news że zima ...jakby była raz na tysiąc lat a mamy ja co rok żenada

~kierowca

Do bobik, ja doskonale pamiętam jak było w czasach nierządy SZREKA , jak kierowcy nie mogli jeździć po mieście bo wszędzie były zaspy po pas.

~Bobikk

Jakby rzadził Szlęzak to jeździlbyś po czarnych drogach, a śnieg byś oglądał na bocznych krajobrazach. A tak to wiesz.

~ekolog

Nasze miasto wczoraj i dziś wygląda prześlicznie z tą pelerynką śnieżną, tylko za dużo drzew w naszym mieście a na obrzeżach naszego miasta mamy miliony jeśli nie miliardy drzew. Jasiu zgłoś się do przychodni na WYSZYŃSKIEGO dostaniesz na dzień dobry lewatywę.

~Kazik

Proszę nie zapominać o odśnieżaniu Piasków - TO TEŻ STALOWA

~lut

Dlaczego z portalu zniknęła informacja o wystawie artystycznej pani Dul w SDK ???

~JASIO

GDYBY NIE RESZTKI DRZEW TO TYLKO BETONOZA I ŚNIEG !!!!

~SiSi

Makuleszny nie radzi sobie ze śniegiem?

~siwy

oby tak było na Boże Narodzenie