Prezydent nie wycofuje się z pomysłu budowy Parku Trampolin

Image

Włodarz miasta zapowiada budowę nowego obiektu sportowego, w którym znajdzie się Park Trampolin, czy kryty skatepark.

Jak pokazują wyniki różnego rodzaju ankiet, które prowadziło miasto, w Stalowej Woli jest dobrze rozwinięta przestrzeń przeznaczona dla dzieci. Na place zabaw w ostatnich latach miasto wydało duże pieniądze. Podobnie było w przypadku przedszkoli i żłobków. Samorząd dba również o seniorów oferując im m.in. bezpłatne przejazdy komunikacją miejską, jak również udostępniając im Centrum Aktywności Seniora. W tym wszystkim brakuje odpowiedniej przestrzeni dla młodzieży. Prezydent chcąc temu zaradzić zapowiada budowę Parku Trampolin, w którym znajdzie się kilka różnych przestrzeni do uprawiania aktywności fizycznej.

- To będzie obiekt, który myślę, że będzie dumą Stalowej Woli, ale przede wszystkim będzie przestrzenią dla młodych ludzi, aby oni mogli znaleźć swoje miejsce do ciekawego, aktywnego spędzania wolnego czasu. Jest budynek sportowy, rekreacyjny, sportów młodzieżowych o powierzchni ponad 5 tys. m2, który powstanie przy ul. Energetyków, który będzie miał kilka przestrzeni sportowych. Te najbardziej wyróżniające to kryty skatepark, którego w całym regionie wokół naszego województwa nie ma, tak aby osoby, które chcą realizować się w tym sporcie młodzieżowym jakim jest: jazda na rolkach, jazda na rowerze, jazda na hulajnodze, mogły to robić- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Prócz krytego skateparku w nowym obiekcie ma pojawić się m.in. park trampolin, kręgielnia, ścianki wspinaczkowe.

- To będzie bardzo nowoczesny obiekt, który chcielibyśmy rozpocząć w realizacji w przyszłym roku, aby jak najszybciej stworzyć tą nową przestrzeń- mówi prezydent.

Jak podkreśla włodarz miasta zadanie będzie współfinansowane ze środków z Polskiego Ładu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Opona

@xyz, na planszy z dykty jak wszystkie poprzednie fantazje.

e2rds

~xyz, po co maja podawać taką informacje "gdzie" jak tego nie będzie, to po pierwsze.
Po drugie, znając naszą młodzież to takie trampoliny przetrwają może tydzień czasu.

~xyz

Zabrakło podstawowej informacji - a gdzie?

Triumph

Kiedy budowa parkingu pod hutą na Kwiatkowskiego? Urzędasy zabrali parking hutnikom nie ma gdzie stanąć obok mają kawał łąki to siedzą i pierdzą w stołek a parkingu nie ma kto zrobić!

~Mieszkaniec

Z tego co widzę czego By Prezydent Stalowej nie poruszył czego by nie chciał zrobić dla rozwoju i tak zacofanej stalowej, leje się fala krytyki do roboty wiesniaki a nie tylko w internecie g***em wysmarować ludzi z jakąś ideą.... Precz z tempymi Polaczkami!!!

~Mieszkaniec

Z tego co widzę czego By Prezydent Stalowej nie poruszył czego by nie chciał zrobić dla rozwoju i tak zacofanej stalowej, leje się fala krytyki do roboty wiesniaki a nie tylko w internecie g***em wysmarować ludzi z jakąś ideą.... Precz z tempymi Polaczkami!!!

e2rds

~Twoja stara, jeszcze , pozdrawiam i życzę cuchnącej nocy.

e2rds

~Twoja stara, ty już miałeś tyle nicków kwiczący knurze, że obdzielił by kilka osób, ale nie przejmuj się i idź gó.no do gó.na, czyli koło VIVO, tam twoje miejsce i chodzi o to byście mnie nie rozszyfrowali w necie, za głupi jesteście, a ja czy jestem znany, nic na to nie odpowiem. A jeszcze jedno, a wiesz zasrańcu, że od największego "0", są jeszcze dwa "00" i tymi dwoma zerami ty jesteś i codziennie tam ciebie robię, czyli :~Twoja stara"

~Twoja stara

Jesteś największym zerem zasrany niedorobiony erdeesku. Nie istniejesz poza internetem. Kozaczku ale tylko w internecie

~bobek

a skatepark dla laweciarzy będzie ? bo jak nie to naczelny laweciarz z stw zaraz będzie pluł jadem...

~Joa

Oby tylko nie wycinali drzew. Jesień z parkingu przy LIDLU była przepiękna. Robiłam zdjęcia i posyłałam w świat, jak wygląda nasz STW, zielona, czerwona, żółta, kolorowa.

~Aborygen

On chyba liczy na tę ustawę co to zwalnia ich z wszelkiej odpowiedzialności za cokolwiek. Ciekawe czy ten papierek go uchroni jak ludzie po niego przyjdą. A nie czarujmy się nastąpi to niedługo.

~Ola

Super pomysł.

~Ubek

Rrrr

Chętnie bym wymoczył jajka w aquaparku, to też pomysł mieszkańców.?

~emeryt4

Mial byc szybki tramwaj w Stalowej Woli do Niska i Sandomierza ,skocznia narciarska i co gdzie to jest?Moze chociaz na kolorowe plakaty z tymi nowosciami sie pojawia.

~Rrrr

Przecież to jest pomysł mieszkańców!!

e2rds

Dajcie spokój, w młodości może nie poskakał to teraz poskacze przed upadkiem.

~Ubek

Metro w planach, pierwsza nitka wzdłuż Okulickiego aż do Rozwadowa.
Ale to jest wasza wina.
Widziały gały na kogo głosowały.
Do 2021 twierdził że w mieście pracy jest dużo tylko pracowników brak ale podczas wizyty Gowina zmienił zdanie i stwierdził że bez inwestycji miasto pójdzie w przepaść.
No to k..was idzie.

~Rozczarowana

No i jeszcze most na Sanie!

~Kfas

Tuaupoliny nam zbuduje ten oto świetlisty menadżeu. Szykuje się w związku z tym jakaś kartoniada? smiech2

~olgin

Same "HLUBY" się mnożą w naszym mieście, a na rehabilitację czekać trzeba 6 miesięcy /pod Hutą najwcześniej /. Te rozrywkowe podeszłe narazie cieszą się, ale jak narząd ruchu wysiądzie zrozumieją , że wydatkowanie pieniędzy musi być celowe.

~gitarzysta

Powodów do tej "DUMY" aż nadto. Co pomysł to powód do dumy. Neron kiedyś też grał , śpiewał /chociaż fałszował / i cieszył się sam z siebie, a inni go podziwiali. Do czasu to jednak było.

~emerytka

~Real "Park trampolin, Osiedle Leśna, kryte lodowisko, park wodny, Ogródek Jordanowski, płac Piłsudskiego…. o czymś zapomniałem? Będzie się działo."
Zapomniałeś o Osiedlu Parkowe w Charzewicach, osiedlu domków na Posaniu i jeszcze coś na błoniach.

~Tom

ludzie poskaczą to wybiją sobie mieszkania z głowy

~realista

Yyyy. Nie wiem co napisać. Brak mi słów.

~Real

Park trampolin, Osiedle Leśna, kryte lodowisko, park wodny, Ogródek Jordanowski, płac Piłsudskiego…. o czymś zapomniałem? Będzie się działo.

~zyd 226

Kredyt na wszystko a kto splaci.Banki przejma cala Polske jak nie bedziemy placic odsetek .Wiec lepiej zyc biednie i nie martwic sie kredytem.

~Kam

Nakwiczał się już opozycyjny hejter?
Człowieku ile razy jeszcze zmienisz nicka?

~Polak

Mają rozmach skąd oni to biora kopiarki ledwo zipia

~Aga

Brak słów.
Może zamiast marnować pieniądze na takie rzeczy wypadałoby ściagnąć jakąś firme do miasta aby były jakieś miejsca pracy.