Ogromne pojazdy przejadą przez Nisko. Będą duże utrudnienia

Image

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nisku informuje, że od godz. 22.00 dnia 26 listopada 2022 r. (sobota) do godz. 06:00 dnia 27 listopada 2022 r. (niedziela) na terenie powiatu niżańskiego odbywał się będzie przejazd kolumny pięciu pojazdów nienormatywnych ze znacznie przekroczonymi parametrami.

Przejazd nastąpi na trasie:

• S19 MOP Bukowa – węzeł Rudnik nad Sanem – DK77 kierunek Nisko – rondo skręt w lewo na DW 878 – rondo skręt w prawo Nisko ul. Wolności – ul. PCK – ul. Rzeszowska (pauza 45 min) – DW 878 Nisko – Jeżowe – Kamień.

Szczegółowy przebieg przejazdu wraz z godziną przedstawia się następująco:

• 22:00 start MOP Bukowa

• 23:30 Węzeł Rudnik nad Sanem

• 00:00 Nisko rondo

• 01:00 Nisko ul. PCK Pauza 45 minut

• 03:00 węzeł Nisko PD (zamykanie i cofanie około 1 godziny)

• 04:00 powrót na DW 878

• 05:40 Węzeł Kamień wjazd na DK S19

• 06:00 MOP Kamień Parking

W związku z przejazdem pojazdów nienormatywnych w tym czasie będą występować duże utrudnienia w ruchu drogowym.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~doktor

Do janek , masz pilne wezwanie do przychodni na WYSZYŃSKIEGOI może jest jeszcze nadzieja dla ciebie?

~ken

do piszacych negatywnych opini widac zenie spali z kobitka bo sa zlosliwi wszystko im przeskadza.

~ken

do piszacych negatywnych opini widac zenie spali z kobitka bo sa zlosliwi wszystko im przeskadza.

~ken

do piszacych negatywnych opini widac zenie spali z kobitka bo sa zlosliwi wszystko im przeskadza.

~ken

do piszacych negatywnych opini widac zenie spali z kobitka bo sa zlosliwi wszystko im przeskadza.

~ken

do piszacych negatywnych opini widac zenie spali z kobitka bo sa zlosliwi wszystko im przeskadza.

~ken

do piszacych negatywnych opini widac zenie spali z kobitka bo sa zlosliwi wszystko im przeskadza.

~Polan

menel w żywiole

~rni

zadnej pauzy 40minut niebylo glupoty piszecie

~Ja wiem

Ja wiem, dlaczego pojadą przez Nisko; Bo GDD nie dała pozwolenia na transport drogą oddaną 1 rok temu z powodu możliwości zmasakrowania jej. Przecięż przy minus 1 asfalt popękał na 3 wiaduktach już. Dziadostwo goni dziadostwo. Kto za to odpowie ?

~Edek

Nie czytajcie i nie polemizujcie bo nie wiem jakie trzeba mieć deficyty aby większość swojego czasu poświęcać na wypisywaniu idiotycznych komentarzy pod każdym artykułem na lokalnym portalu.

e2rds

~Pola n, zasraniec też czuwa i kwiczy.

~janek

Jak cała obwodnica a przynajmniej pół w remoncie bo zdarli asfalt to jak oni tamtędy przejadą ?! Kierowcy na swiatłach stoją a oni sobie pojadą ??

~Kappa

Ciekawe jak wykręcą z wolności na PCK,dzisiaj tam wymontowali lampy no będzie się działo

~Polan

menel portalu nie śpi, czuwa

e2rds

~edwin widze że przez podział, albo pączkowanie przybył na forum nowy kwiczący knur by zaczepiać dziadka. Niedługo świnie opanują całe forum, ale poradzę sobie z ta trzodą.

~edwin

"e2rds"to klasyka szubrawca specjalnej troski .Napisz cos do tej tępej pały grzeczą formułą to ci wyjedzie ze swoą "inteligencją"antagonisty swym klasycznym tuskowym jezykiem miłosci.Lemingi tak mają

~Jcjdjev

Ekolog Polacy już cierpią, Ale to musisz wyłączyć telewizor

~ekolog

Kolejny twój hejt i kolejne obrażanie najlepszego polskiego rządu PIS w dziejach POLSKI. Dobrze dziadku wiesz , że 90 procent mieszkańców naszego miasta zawsze głosuje na PIS i gdyby tak nie było to SZREK nigdy prezydentem STALOWEJ WOLI by nie był. Masz to zagwarantowane ,że PIS będzie w POLSCE rządził przynajmniej tak długo jak ORBAN na WĘGRZECH czyli przynajmniej 5 kadencji. Takiego stratega politycznego jak PAN OPREMIER JAROSŁAW KACZYŃSKI to nie ma takiego drugiego na świecie. Ja wiem , ze hejterom się marzy aby ten MĄŻ STANU ŚWIATOWEGO formatu odszedł z polityki bo widzą w tym szansę na koryto dla nich. Wystarczy tylko posłuchać tego MĘŻA STANU aby wiedzieć jaki to mądry człowiek na każdy temat wszystko wie. PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY to nie żaden Lukrecjusz jak wypociłeś a twój prezydent bo rządzi naszym miastem już od 8 lat. Co do wredoty i szubrawcach to pewnie piszesz o hejterach.

e2rds

~ekolog vel pseudointeligencie, jak głupio się pisze, to później zbiera się owoce swoje, a ja już ci pisałem, że jestem na tyle jeszcze bystry, że to wyłapuję i po tępym łbie oddaję, a w przyszłym roku rządy, przepraszam nierządy Palca i Sznura skończą się i stary kawaler usiądzie na czterech literach, mało tego, już nawet w Palcu i Sznurze nie będzie miał do gadania wiele.
A jeśli chodzi o "nienawiść do mieszkańców naszego miasta" to głupi jesteś, a cóż mi winni mieszkańcy, nawet taki głąb jak ty, lub nierządzący Lukrecjusz, ja nie znam słowa nienawiść i nie ma takiej osoby o której bym powiedział, że ją nienawidzę. Ja nienawidzę szubrawstwa w postepowaniu co niektórych osób, zakłamania, tej wredoty rządzących i do tego powołujących się na wiarę i obronę wiary.

e2rds

~Pola n, po pierwsze, wiadomo, że teraz do szkoły taki tuman nie pójdzie i dalej tumanem zostanie.
-po drugie, kwiczący, nie mam kota, tłumacz to Jarkowi, może z kotem nie będzie się bał chodzić po mieście sam.
-po trzecie, mogę ciebie kwiczącego, za ten kolczyk w ryjku wyprowadzać, ale tylko poza terenem miasta byś go nie zanieczyścił. Pozdrawiam.

~ekolog

Do e2rds, skąd w tobie tyle nienawiści do mieszkańców naszego miasta czy dlatego , że wiesz że my zawsze głosujemy na PIS. Dlaczego pragniesz aby POLACY cierpieli gdyby zmienił się w POLSCE rząd.

~ekolog

Do emeryta e2rds i logina, hejterzy wiadomo ,że rząd PIS wybuduje tą ekspresówkę na terenie tylko POLSKI. Ja zapomniałem dodać ,że ta ekspresówka połączy LITWĘ i GRECJĘ już za parę lat ale wy głąby wszystko na opak rozumiecie ćwierć inteligenci. Gdyby w POLSCE w ostatnich 8 latach nie rządził PIS to ta ekspresówka nigdy by nie powstała bo peło wschodnią POLSKĘ miało tam gdzie słońce nie dochodzi. Dzięki mądrym POLAKOM którzy głosowali aby w POLSCE rządziła partia PIS dziś POLSKA wschodnia najlepiej się rozwija. Jeżeli POLACY w przyszłym roku wybiorą rząd PIS na następne 4 lata to POLSKA wschodnia będzie lepiej rozwinięta nić zachodnia.

~Polan

e2rds,
ty menelu nie wysyłaj do szkoły ty się naucz kultury. Jak się co pisze to możesz swojego kota uczyć, nie mnie.

e2rds

~Pola n i znowu kwiczący knurek portalu się odezwał i kwiczy, widocznie czeka na wieczorne koryto, kwiczący knurku "teżma" pisze się tumanie rozdzielnie "też ma", poza tym "nie za bardzo równo" jest nie gramatycznie, po prostu "nie równo", do szkoły tumanie kwiczący, a nie pisać na portalu.

~Polan

no i znowu menel portalu się odezwał, komuś coś o suficie bredzi a sam teżma nie za bardzo równo

~Termin

Jadą przez centrum Niska bo na dwóch wiaduktach na nowo wybudowanej S19 pojawiły się liczne pęknięcia...

las

Na PCK wjedzie z Wolności to chyba już domy rozebrali a może to tylko postój przy PCK i na rondo z powrotem.

e2rds

~ekolog, vel pseudointeligencie, czy tobie czasem pod sufitką nie wali coś jak temu w podartych butach o tej drodze, cyt: "Jak dobrze , że rząd PIS wybudował tą drogę ekspresową z LITWY do GRECJI. "

e2rds

~ekolog, pseudointeligencie, ta twoja czteropasmówka Stalowa - Nisko popsuła się, znaczy dwa pasy i nijak nie można skorzystać z pozostałych dwóch, zdarto asfalt w dwóch miejscach i naprawiają, a niedawno była dopiero oddana i z pompą odbierana.