Surowe konsekwencje dla kierowcy BMW

Image

Policjanci niżańskiej drogówki zatrzymali kierującego, który w terenie zabudowanym, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 114 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i skierowali wniosek o cofnięcie uprawnień na okres 3 miesięcy. 26-letni kierowca bmw otrzymał wysoki mandat i punkty karne.

W miniony poniedziałek, w miejscowości Dąbrówka, policjanci z ogniwa ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego bmw, który jechał w terenie zabudowanym z prędkością 114 km/h. 26-letni kierujący złamał tym samym przepisy dotyczące dozwolonej prędkości, która w obszarze zabudowanym wynosi 50 km/h. Za przekroczenie prędkości o 64 km/h, policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy i ukarali mandatem w wysokości 2 tys. złotych oraz 14 punktami karnymi.

Przypominamy! Kierujący, który przekroczy prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym, musi liczyć się z konsekwencjami utraty dokumentu prawa jazdy na 3 miesiące. Jeżeli taka osoba w dalszym ciągu będzie prowadzić pojazd to 3-miesięczny okres zostanie przedłużony do 6 miesięcy. Jeśli kierowca pomimo tego wsiądzie za kierownicę, starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania. Aby je odzyskać trzeba będzie spełnić wszystkie wymagania stawiane osobom, które po raz pierwszy ubiegają się o prawo jazdy.

Apelujemy do kierowców o ostrożność i rozwagę. Pamiętajmy, że skrajnie nieodpowiedzialne zachowania, w tym nadmierna prędkość, mogą doprowadzić do tragicznych w skutkach wypadków. Uszanujmy bezpieczeństwo swoje i innych.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~ken

Policja jezdzi po zakamarkach i czycha na kierowcow dlaczegonie stoja w tych miejscach gdzie jest duzy ruch tu nikogo nie zlapia ot cala fizjologia.

~mieszkaniec

" Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i skierowali wniosek o cofnięcie uprawnień na okres 3 miesięcy. "( ...) " Apelujemy do kierowców o ostrożność i rozwagę. "

kierowcy apeluja do redaktorow o przestanie pisania #$#%$$##.
zatrzymanie prawka w takim przypadku jest obligatoryjne. nie wymaga kierowania wniosku.
jesli jednak tak sie stanie to ,policja nie moze, NIE MOZE we wniosku o cofniecie uprawnien pisac na jaki okres maja byc cofniete, bo to sprawa sadu.

~gosc

Kinga ,kiepsko byś wyglądała bez sutków,nie wkładaj wszystkich do jednego worka.

~Kinga

Daje sobie obciąć sutki że BMW musiało być 30 letnie a gość słucha Disco Polo i jest miłośnikiem taniego piwam

~Aaa

Akcja znicz znowu udana