2,5- letni Danylo P., gwałcony
i katowany przez najbliższych wciąż w śpiączce

Image

O sprawie pisaliśmy już na łamach portalu StaloweMiasto.pl. Dziecko od 4 października br. przebywa w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Jest nieprzytomne i nie oddycha samodzielnie. Wskutek urazu głowy, prawdopodobnie będzie niepełnosprawne.

Czy jednak 2,5- letni Danylo przeżyje? Jego stan jest poważny, a lekarze nie mogą wybudzić go ze śpiączki. Chłopiec, który tak wiele wycierpiał dostał opiekuna tymczasowego. Wyznaczył mu go stalowowolski sąd, a wskazał Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Przypomnijmy: 2,5- letni Danylo P. został przywiezione do stalowowolskiego szpitala przez partnera matki. Jego stan był ciężki. Na ciele chłopca było wiele śladów wskazujących na przemoc i gwałty. Dziecko przetransportowano do KSW nr 2 w Rzeszowie, gdzie przebywa do dziś. Katami chłopca byli obywatele Ukrainy: matka- 22- letnia Oksana P. oraz jej partner 25- letni Vitalij S. Oboje przebywają w areszcie. Zostały im przedstawione zarzuty: zarzut usiłowania zabójstwa połączonego ze szczególnym okrucieństwem oraz zarzut wielokrotnego zgwałceniem małoletniego dziecka ze szczególnym okrucieństwem i znęcania się nad osobą nieporadną ze względu na wiek.

Dziecko mieszkało z matką i jej partnerem w Stalowej Woli na ulicy Wojska Polskiego. Sąsiedzi nigdy nie słyszeli jakoby w mieszkaniu Ukraińców dochodziło do burd czy przemocy wobec dziecka…

Zobacz również: 2,5- letni, maltretowany i gwałcony ukraiński chłopiec, przeszedł operację. Miał krwiaka w główce.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~opi

biedne dziecko potwory !!!!! co z nim bedzie ?????

~ert

smieci ukrainskie !!!!!!!!!!!!!!!!!

~Usti

Matka tej Oksany, Tamara Raievych, co chwilę przyłazi do Urzędu Wojewódzkiego z listami o wstawienie się za córką i przyznanie jej prawa do opieki nad chłopcem. W pierwszym piśmie po ukraińsku tłumaczyła, że córka NIEDOWIDZI i że jest NIEPEŁNOSPRAWNA. Jej konkubenta nazywa jej mężem. Nóż mi się w kieszeni otwiera, gdy to widzę, matka równie poyebana, co córka. Czy ktoś wie, jaki jest obecnie stan chłopca?

~Elke

Miłość matki nie zna granic.

~Vuko

Macie swoich braci Ukraińców. Lepiej pilnujcie dzieci na placach zabaw.

~Julian

Ale przecież nie ma w tym nic dziwnego. Oni zawsze torturowali i pastwili się nad najsłabszymi, tymi którzy nie potrafili się bronić kobietami, dziećmi. Przecież obecnie na Ukrainie też z cywilów urządzają sobie żywe tarcze, ostrzeliwując Rosjan z przedszkoli, szpitali, bloków mieszkalnych czy szkół. To są tacy gieroje, nic się tam nie zmieniło. Banderowcy zawsze będą banderowcami.

~sława ukrom

Sława Ukrainie ! Jak pise ukraiński aktywista Isajewicz Polska jest h... jem a Ukraińcy lepiej sobie radzą w Polsce jak rodowici Polacy. To widać i na tym przypadku

troll

Jak mozna tak katowac dziecko?? Mam nadzieje , ze rodzice juz nigdy nie zobacza wolnosci . Jakbym dorwal ich w swoje rece ….

~Do przypadki

Do przypadki. Ty się do rze czujesz ? Może być roślinka i wegetować ma ? Sam bez nikogo? Z takim obciążeniem ? Lepiej dla tego dziecka jak by już nie obudziło sie

~Mieszkaniec

I co Precz UKRANIZACI ? a problemy ze STALOWEJ WOLI I INNYCH CZĘŚCI POLSKI . MAM NADZIEJE, ŻE SIE CHOCIAŻ ODBROBINE ŻLE CZUJECE . GDZIE BYLISCIE PYTAM? , CO SŁYSZELISCIE? BRAWO TAKI TO JEST POLAK !!!

~przypadki

Zawsze trzeba mieć nadzieje że chłopiec wyzdrowieje. Bo cuda się zdarzają wiem to z własnego doświadczenia.
A dla tych którzy już nadzieji nie widzą niech zapamietają słowa :
Nie porzucaj nadzieje,
Jakoć sie kolwiek dzieje:
Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,
A po złej chwili piękny dzień przychodzi.
J Kochanowski „Pieśni„

~Ruski papiez

Stalowe miasto portal szczują y na ukraincow. Zróbcie wywiad z waszym idolem Putinem

~Karop1

Kula w łeb temu smieciowi oraz tej szmacie

~RST

Dlaczego mamy utrzymywać ,zboczeńca i ukraińca ,wysłać go na wojnę .

~mieszkaniec

Przez tych ukrainców to samo żło w Polsce

~realista

Nic mu/im nie zrobia za kratami. Teraz takich osadza się z dala od grypsery. To już nie te czasy. Biorąc jeszcze pod uwagę narodowość i politykę rządu wobec nich tymbardziej nic mu/im nie będzie. Uciekli przed wojną. uciekli przed poborem. Nie muszą już pracować ani martwić się opieką nad dzieckiem. My za to jak podatnicy zasponsorujemy im może 25 lat życia za darmo.

~obcag

DO AURORA=mieszkam tu od lat i myśli Pani że jesteśmy potworami nie czułymi na płacz
dziecka?nikt z nas nie przeszedł by obojętnie dziecka płaczu nikt nie słyszał dlaczego? to wyjaśni dochodzenie policji.Chłopczyk miał stare rany dlaczego nikt nie zastanawia się dlaczego służba zdrowia nie zwróciła uwagi ,kiedy dziecko miało złamaną rączkę i tydzień wcześniej było na kontroli nikt nie widział w jakim stanie jest chłopczyk.Czasem myślę czy to na pewno ten potwór urodził to dziecko.

~Aurora

Ludziemieszkajacy w bloku raczej często zamykają uszy na przemoc domowa a jak tylko ktoś puści głośniej muzykę to zaraz na policję dzwonią .

art2deco

Ziobro powinien go odesłać na Ukrainę, raz ze chyłkiem uciekł przed poborem, dwa ze to ohydny zbok w szafie, trzy to aktywny przestępca który się zupełnie nie bał co może podpowiadać ze to nie pierwsza jego ofiara.

Ja myślę ze to wystarczy na niesamowite doznania w więźniu.

~Ewka

JP2 wiedział o molestowaniu nieletnich i dla DOBRA KOŚCIOŁA nic nie zrobił.

wyborca

W więzieniu to już nie te czasy.

~Okozaoko

Mam nadzieje ze ta przyjemna parka jak trafi do więzienia poczuje to samo co to bezbronne dziecko. Zwyrodnialcy gwałciciele zobaczycie w więzieniu swoje piekło

~ssmiech

Jacek do ktorego boga mamy sie modlic?

~Monika

To nasi bracia i przyjaciele. Musimy im pomagać. Ukraińcy są cudowni!!! Tylko ruscy są nieludzccy a Ukraińcy to anioły!!

~Jacek

Proszę pomódlcie się.o powrót do zdrowia tego dziecka niech każdy chociaz westchnie do Boga oby przeżył i normalnie funkcjonował jak dostal taka szanse ze żyje

wyborca

Sprawdzić, czy nie był towarem i czy nie kręcono filmów.

Thomas-W

Dzień Dobry.

Skoro chłopiec nie oddycha samodzielnie, a lekarze nie mogą wybudzić go ze śpiączki, to niby jak on ma przeżyć ?

~Nie

Takich to banderowców sobie ściągną Lucjusz nieomylny

~Oliwa

I wes sobie konkubenta do domu jak okaże się ze lubi dzieci . Masakra za każdym razem jak słychać o tragedii dziecka znęcał się konkubent . A mamusia nie reagowała .

~Oliwa

I wes sobie konkubenta do domu jak okaże się ze lubi dzieci . Masakra za każdym razem jak słychać o tragedii dziecka znęcał się konkubent . A mamusia nie reagowała .