2,5- letnie dziecko skatowane i wielokrotnie zgwałcone przez Ukraińców

Image

Do stalowowolskiego szpitala przywieziono 2,5- latka. Maluch był dosłownie skatowany i wielokrotnie zgwałcony. Jego stan był tak ciężki, że odtransportowano go na leczenie do Rzeszowa, do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2. Matka i konkubent to obywatele Ukrainy mieszkający w Stalowej Woli. Zdarzenie miało miejsce 5 października br. Sprawą zajęła się już prokuratura, bo maleństwo doznało urazów nie wskutek wypadku, choroby, a szczególnego okrucieństwa swoich bliskich.

- Potwierdzam, że Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli prowadzi śledztwo przeciwko obywatelom Ukrainy, tj. Oksanie P., urodzonej w 2000 roku oraz Vitalijowi S. urodzonemu w 1997 roku. Pozostają oni pod zarzutami usiłowania zabójstwa połączonego ze szczególnym okrucieństwem oraz zgwałceniem małoletniego dziecka w kumulacji wielokrotnego zgwałcenia małoletniego poniżej lat 15 ze szczególnym okrucieństwem oraz ze znęcaniem się nad osobą nieporadną ze względu na wiek nad małoletnim dzieckiem Oksany- Danylo P. lat 2,5. Dziecko w tym momencie przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii szpitala w Rzeszowie, gdzie znajduje się w śpiączce. Z podejrzanymi wykonywane są czynności procesowe w tutejszej Prokuraturze przed skierowaniem wniosków o ich tymczasowe aresztowanie. Zarówno opisu obrażeń, jak i okolicznych bliższych czynów nie mogę podać z uwagi na ich wyjątkowo drastyczny charakter oraz dobro małoletniego. Podobnie w tym momencie nie chciałbym się odnosić do treści wyjaśnień złożonych przez podejrzanych- mówi Adam Cierpiatka, Prokurator Rejonowy w Stalowej Woli.

Pozostawiamy ten tekst bez komentarza...

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Aga

Jesteście prymitywni.Pod czymś takim klocic się o politykę.Wstyd. Boga niema na tym świecie

~Tycb

Ma ktoś profil na fcb do tych zwyrodnialców co skatowali i zgwałcili to dziecko? Może sprzedawali to dziecko pedofilom ??

korki

- tam gdzie powinny być od początku.

~Ukracenzor

A gdzie moje komentarze? Ukraińska cenzura nawet na stalowymmieśice? Okłamujecie rodaków !

~Monika

A co Ukrainiec robi w Polsce?Kto go wpuścił?

~oki

Dobrze, że portal nie przestraszył się poprawności politycznej i napisał prawdę, że to Ukraińcy dopuścili się tej okropnej zbrodni. Jest wiele innych portali, które albo milczą o takich przypadkach, albo piszą o zdarzeniu, ale bez podania kto jest sprawcą.
I nie byłoby prawdopodobnie komentarzy negatywnych pod kątem narodowościowym, gdyby Ukraińcy byli traktowani jak zwykli uchodźcy, a nie jak naród uprzywilejowany pod względem socjalnym, po prostu żyją na nasz koszt jak polscy obywatele mimo że nie w większości nie pracują i nie płacą składek. Uchodźcom wojennym należy się tylko dach nad głową i wyżywienie a nie prawa, jakie mają Polacy.
Druga sprawa to na stosunkach z Ukrainą bardzo zaciążyła nierozliczona historia bestialskich mordów na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej, za które Ukraina nie zdobyła się nawet na słowa przeprosin ani nie pozwoliła na ekshumacje.

~Brawo

Stalowe miasto to portal podległy partii PiS. Z jednej strony pomoc Ukrainie, walka z Putinem a portal działa odwrotnie wykazać ze zło to Ukraina, putin miał rację że ich morduje bez litości. Rozdwojenie jazni wsrod aparatczyków reżimu wodza jarozbawa

~Ks pawel

A czy ten facet nie był ksiedzem a ta pani zakonnica bo coś mi się tu nie zgadza.

~Jbactroli

Najważniejsze że to ukraincy tacy źli. Bo w polskiej rodzinie się takie rzeczy nigdy nie zdarzały i nie zdarza. Ta strona powinna jeszcze wzywać do mobilizacji w Rosji. Jbac TROLI putina

~Marucha

Wincyj Ukraińców w Polin!

Sanowy39

może czas zmienić nazwe portalu na stalowy FAKT

~szreku

Dajcie sobie siana.

~Patryk

Jasne kapitanie że ich broni, bo korki to zwykłe ścierwo tak jak banderowcy, którzy zabijanie, tortury, maltertowanie wyssali z mlekiem matki.

~Kapitan

Obrzydliwe fikołki korku. Zamiast pisać na temat zbrodni, to ty rozmywasz temat swoimi paranojami. Można przez to odnieść wrażenie że bronisz tych zwyrodnialców z Ukrainy.

~Wsx

Wysłać na mięso armatnie

~Lucek

Lucjan w Polsacie pochwaliles sie co u ciebie pod dachem w Stalowej sie dzieje?

b.l.u.e.

Brawo Korki, dobrze napisane umiech Jestem tego samego zdania. Gdzieś wyczytałem że jakiś znany celebryta który był dla niektórych autorytetem przyznał się że nie przeczytał ani jednej książki.

~magik

jak już musieliście wspomnieć że to UKRAIŃCY zrobili to wypadałoby fopisać że to HETEROSEKSUALNA para umiech

~Belzebub

Przecież to ukraińskie dziecko więc w czym problem.?

~Tygrees 23

Co ukraincy jeszcze wogole robia w Polsce,wyjazd stad juz,a Polska glupia wchodzi im w tylek, ta wojna to fikcja i fotomontarz

~Edek

Konfederacja ma swój dzień a chciałbym zobaczyć Bosaka na wojnie.

korki

umiech wirusologów to mamy najlepszych na świeci umiech doktoraty porobione na katedrach: F,B , w realu 24 itd .

~@korki

No ale na grupach foliarskich powiedzieli że było inaczej więc było inaczej i już. Pamiętam jak mówili że internet da ludziom nieograniczony dostęp do wiedzy, zapomnieli dodać że da też dostęp do głupoty. Wiadomo że foliarstwo sponsorowane jest przez ruskich i chiny, bo łatwiej potem taki foliarski kraj podbić. Kiedyś usłyszałem taki tekst "wszystkich idiotów dogłębnie wzruszę, gdy im powiem że są geniusze" jak widać działa. I mam teraz ekspertów od szczepień z wykształceniem niepełnym podstawowym i zawodem szlachta nie pracuje.

~Rudzielec

Oj tam codzienność na wojnie ,zbyt dużo dostali za darmo

korki

Dumnego członka Konfederacji ,który włączył myślenie wyłączył telewizor ,obudził się umiech - i żyje w alternatywnej średniowiecznej rzeczywistości kreowanej przez Putina i Łukaszenkę, to nie przekona ale fakty są takie ---------- Policjanci Komendy Rejonowej Policji Warszawa I na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie poszukują trzech mężczyzn, którzy w dniu 8 maja 2022 roku, przy ul. Nowy Świat 30 w Warszawie dokonali zabójstwa 29-latka, poprzez trzykrotne ugodzenie pokrzywdzonego ostrym narzędziem w klatkę piersiową.
Poszukiwani to: 23-letni Sebastian Włodarczyk, 27-letni Łukasz Goławski oraz 24-letni Dawid Mirkowski. Wszyscy są obywatelami stolicy .----------- oczywiście dumny członek konfederacji wie lepiej z kopalni wiedzy: F.B, you tube , naoczny świadek-K. Bosak filmik i ch. wie co jeszcze umiech

NoToFrugo

Piszecie tak wrogo o obywatelach Ukrainy, wrzucacie wszystkich do jednego worka. Wstydźcie się, katolicy.

~Młot

Saszka, korki bardziej nienawidzi Rosji niż kocha Polskę. Ot typowy banderowiec.

~Lipiecmm

Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza

~oladudek

Dostają od putina t osię śmiecie mszczą na polskich dzieciach jbac ukraine i putina

~Saszka

Ale ty korki jesteś pie.dolnięty. Za chwilę ogloszą ci kolejną falę kowida, także żeby ci od nadmiaru wrażeń nie pociekło, pieluchomajtki na d.pę i czekaj na wytyczne smiech2