Kto im da dom? Ich ukochana pani nie żyje

Image

Czasami tak bywa, że kończy się czyjś świat. Ktoś odchodzi na zawsze i pozostawia nas z pustką w sercu. Śmierć jest przystankiem do wieczności. Nie są w stanie tego zrozumieć zwierzęta.

Do niedawna Komandos, Ruda i Wojtek mieli ukochaną panią, pełną miskę i do woli mizianek. Pani zmarła, a trzy kociaki pozostały ze złamanymi serduszkami. Wciąż szukają swojej opiekunki i tęsknią za nią. Co dalej z trzema smutnymi zwierzakami? Czy znajdzie się ktoś, kto pokocha ten trójpak i da im nowy dom i wiele miłości?

Kociaki są niewychodzące, zadbane po zabiegu kastracji/sterylizacji. Może ktoś da im dom! Więcej informacji pod numerem telefonu: 537 466 484.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~anuncia242

Tycb. Uśpić to można ciebie jełopie. Nie masz bladego pojęcia o rodzinie zmarłej, o niej ani o tych kotach. Jeśli nie chcesz pomóc to się nie udzielaj. Po co takie komentarze ? Nikt ci nie każe adoptować kociaków, ani im pomagać, ale nie pisz głupot.

~Swój

Szkoda kotków,ale spadkobiercy mieszkania powinny wźiąśc odpowiedzialnosć za nich !.A Tycb lecz się czubie !!!

madras

~Tycb sam się uśpij analfabeto

e2rds

kabi, nie przesadzaj, takie buty jakie ma Kaczor, to wyrzuca się na śmietnik, a nie czyści, chcesz śmiecie czyścić, żebyś nie wiem jak ich pucował, to i tak będzie tylko śmieć.

DUDADUDA

W Stalowej Woli objawił się anioł jak w komedii Bareji ALTERNATYWY 4. Nedbereżny ANIOŁEM z ALTERNARTW 4. Nowa fucha dla nadbereżnego . Jak gospodarz anioł z alternatyw 4 nadbereżny bedzie jeździł z taczkami węgla. Siedział w tvPIS koło pinokia co słowa prawdy w życiu nie powiedział MORAWIECKIEGO (to też cytat z komedii Bareji MISIA sprzątaczki mówią o prezesie Ochuckim) i mu klaskał powodzenia, ciekawe kiedy pod każdym blokiem w Stalowej pojawi się lokomotywa a ludzie z ziemi wykopią stary węgiel. U Bareji padają takie słowa dyrektora elektrociepłowni gdyby więcej było takich aniołów to w ogóle nie musielibyśmy grzać, powodzenia.

~Tycb

A kto da dom młodym którzy chcą ułożyć sobie życie? Kto da dom ofiarą przemocy??? Koty uśpić jak rodzina chce tylko mieszkaniem się zaopiekować

~EDI

A KTO DA MIESZKANIA LUDZIOM POLAKOM

kabi

Bolio, co masz do Kaczyńskiego? Buty możesz mu czyścić.

~anuncia242

Kochani. Jeśli nie macie ochoty adoptować, to bardzo proszę bez głupich komentarzy. Koty są w potrzebie, nie ma kto się nimi zająć, nie mogą zostać same, dokarmiane tylko 2 razy dziennie, bez opieki, przyzwyczajone do człowieka, który je bezgranicznie kochał.
Są bardzo grzeczne i spokojne, potrzebuja tylko własnego kąta i miłości.

~...

Oddać chińcikom
Oni bardzo lubieć pseła i koteła
mniammmm mniammm

~do Stella

załóż sobie własny portal to bedziesz decydowała co masz ochote zamiescic i gdzie... tego jeszcze nie było zeby jakas stella mowila komus co mu wolno u siebie a co nie

stella

Dział ogłoszeń a nie artykuł. Równi i równiejsi? Moje ogłoszenie też dodacie w takiej formie?

~Ferbanks

Postawić kotom zarzuty zaniedbania i nieudzielenia pomocy i cyk...prokurator im znajdzie "domek".
Nie dziękować...nie trzeba.

~aleska

ten kto zaopiekuje się mieszkaniem

~RST

A kto da dom bezdomnym tym co śpią pod mostami w kanałach itp.? A zima niebawem!

art2deco

Greta?

~Bolio

Jarosław Kaczyński lubi Kota to może ich weźmie pod Swój dach