Potrącenie dziecka przy szkole. Wszystkie służby w akcji

Image

Do zdarzenia doszło 4 października br. przed szkołą podstawową. Ranne dziecko zostało odtransportowane do szpitala. Niedługo po tym zdarzeniu doszło do kolejnego wypadku.

- Do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Nisku wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu dziecka przy szkole w Nisku- Malce. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Nisku oraz Zespół Ratownictwa Medycznego oraz dwa patrole policji. Dziecko po przebadaniu przez ZRM zostało zabrane do szpitala. Jakiś czas później doszło do wypadku dwóch pojazdów na ul. Dolnej w Nisku, na miejsce przedysponowano zastępy z JRG, które udały się na miejsce zdarzenia wraz z policją i ZRM - relacjonuje Nisko 112 - Ratownictwo powiatu niżańskiego.


Siły i Środki

• JRG Nisko GBA

• JRG Nisko GCBA

• ZRM P Nisko

• ZRM S Stalowa Wola

• Patrol policji x3

Foto: Nisko 112 - Ratownictwo powiatu niżańskiegoKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~świadek

Widziałem ten wypadek, dziewczynka przebiegała przez przejście , jeden samochód się zatrzymał, nic nie patrzyła, gdyby nie refleks kierowcy, która była pani z Ukrainy, centralnie by w nią uderzyła co mogło by się skończyć tragiczne.

~Kar

Dzieci ucza sie od doroslych, wynosza kulture albo glupote z domu. Wypadki mowia same za siebie.

~Kolo

Kar-zeby sie wypowiadać na temat wychowania dzieci trzeba wychować przynajmniej jedno - ty wątpię żebyś wychował kogokolwiek.

~Pawel

j23,5 bardzo chetnie zglosze na policje wszystkie wykroczenia jakie popelniaja piesi i rowerzysci, wszystko nagrywam na kamerke. Zbieram material codziennie od dluzszego czasu i powysylam tam gdzie trzeba.

~Kar

Kolo, a dziecko jak dziecko robi to co rodzic go nauczy. Dlatego same wypadki

~Kolo

Kolo szkoły nr 4 kierowcy notorycznie omijają tzw. hopki, nie mówiąc o prędkości. A dzieci to dzieci, ciężko pilnować jak się jest w pracy, a dziecko w szkole.

~Rodzic

Ja jestem ciekawa kiedy dojdzie do tragedii przy szkole 12 i przedszkolu nr 3 w Stalowej Woli. Zero przejść dla pieszych, trawniki i chodniki zastawione tak samochodami że nic nie widać. Na dodatek na jedynym chodniku prowadzącym od przedszkola w stronę ul. Jana Pawła II stoją śmietniki na szkło i plastik, więc z dzieckiem trzeba iść po ulicy! Może ktoś w końcu tym się zainteresuje bo apele rodziców i dyrekcji do prezydenta nic nie dają. Temat zamiatany pod dywan.

~j23,5

Ilość bezmózgich kierowców, jaka tutaj się produkuje jest straszna. Niestety, jeśli te poglądy stosują na drodze to jest duża szansa że zabiją/okaleczą twoje dziecko/wnuka lub ciebie. Proponuję żeby wszyscy posiadacze kamerek w samochodach konsekwentnie wysyłali policji swoje nagrania jak kierowcy łamią przepisy na przejściach dla pieszych - jeśli nie rozumieją to trzeba ich wytresować.

~Polak

Nieszczęśliwy wypadek nieszczęśliwym wypadkiem, ale kolejny pretekst pod dalsze ograniczanie pola manewru kierowcom w celu wyciągnięcia z nich własności prywatnej jest. Jeszcze tylko jakiś artykuł o teatralnym świętym oburzeniu, gów..burza po komentarzach kilku ludków ze spranym mózgami typu "jak tak można", "to przecież jeszcze dziecko" itp. i bawimy się dalej w dokonywanie transferu własności prywatnej do rąk tzw "państwowych".

~wrrr

Gdzie jak gdzie ale przejeżdżając obok szkoły kierowcy powinni szczególnie zwracać uwagę.... Szkoda dziecka

~Ada

Dziecko to dziecko nie bachor nie tylko przechodnie są nierozważni samochody jeżdżą teraz strasznie każdy się śpieszy

~Ghf

Kiedyś właśnie uczono ludzi ze żeby wejść na przejście trzeba popatrzeć w prawo lewo jeszcze raz...itd a teraz uczą żeby iść bo to samochód powinien uważać. Tyle że samochód w razie to bardzo nie ucierpi w przeciwieństwie.

~Pytam???

A który przepis mówi o tym że można wejść na przejście bez upewnienia się że nic nie jedzie? Chętnie się zapoznam. Proszę o przytoczenie podstawy prawnej. Nie znam takiego przepisu. Ale znam art. 14 prawa o ruchu drogowym, który mówi o tym co się zabrania pieszym nawet na przejściu.

~hojlo

Przepis oslow o tym ze mozna wejsc na pasy bez upewnienia sie czy cos jedzie teraz przynosi skutki.Auto wedlug tych przepisow musi zatrzymac sie w miejscu bez hamowania.

komes63

7 jednostek do bachora , który był zapatrzony w komórkę jak jego blondi mamusia ...