Areszt za przestępstwa narkotykowe

Image

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 33-latka podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W efekcie realizowanych działań, w jednym z domów na terenie powiatu niżańskiego, funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 800 gramów mefedronu i marihuany, ponad 5 tysięcy złotych oraz sprzęt wykorzystywany do uprawy roślin. Wobec mieszkańca powiatu stalowowolskiego sąd zastosował 3- miesięczny areszt.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zebrali informacje o mężczyźnie podejrzewanym o posiadanie narkotyków. Z ustaleń wynikało, że 33-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, niedozwolone środki odurzające ukrywa w jednym z domów na terenie powiatu niżańskiego.

We wtorek przed południem, kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami służby Celno- Skarbowej PUCS w Przemyślu i "Rubi" - psem do wykrywania narkotyków, zabezpieczyli znaczną ilość substancji zabronionych. W jednym z pomieszczeń, funkcjonariusze ujawnili dwa krzewy konopi. Znajdowały się one w profesjonalnie przygotowanym do tego namiocie. Trzeci krzew znajdował się w budynku gospodarczym na terenie tej posesji. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych policjanci znaleźli jeszcze susz roślinny oraz skrystalizowany proszek spakowany w woreczki.

Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to marihuana oraz mefedron o łącznej wadze blisko 800 gramów. Dodatkowo policjanci zabezpieczyli pieniądze w kwocie ponad 5 tysięcy złotych, profesjonalny sprzęt do uprawy roślin wraz z jego wyposażeniem w postaci folii, lamp oraz wiatraków.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów. Wczoraj na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec 33-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Login

Jest nadzieja ze to ścierwo na kryminale zdechnie

~A jak

Oby wszystkich wyłapali. Czemu w STW nie łapią? Tu nie ma produkcji ?

wyborca

Kiedy koncert Maty w Stalowej?

~Zuza

Na Okulickiego grono ludzi jeździ po chodnikach swoimi złomami, parkuje swoje smrody na trawnikach pod oknami innych mieszkańców. Są dwie możliwości. Albo przyszli z zapyziałej wsi, albo coś wciągają. Temat pilnie do zbadania!

~Robol

Ja mam brygadzistę w pracy non stop na furany chodzi i jest git całkiem inny człowiek

~Aaa

Dzisiaj na warzywniaku widzałem dwoje starych wapniaków ryli się wszędzie bez kolejki.
Pewnie coś biorą

~Jarek

Bardzo dobrze dożywocie

~mirek

na porębach schadzki robią gówniarze

~marta

białe bloki gówniarzeria na legalu wciaga.

~Kinga

Niesamowite że takie gangusy są w mieście niech się chowają Ci z Culiacan i cartacheny pewnie stał wyżej niż el czapo