Kolejny plac zabaw odnowiony

Image

Osiedlowe place zabaw cieszą się dużą popularnością ze względu na niewielka odległość od domów.

Uwolnienie dziecięcej energii nie musi wiązać się z dalekimi wyprawami. Rodzice często nie mają za wiele czasu, więc wyjście do przydomowego placu zabaw jest fajną alternatywą na pobyt na świeżym powietrzu. Mamy dobrą wiadomość. Kolejny placyk zabaw został wyremontowany.

- W sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte w Stalowej Woli na ulicy Wyszyńskiego znajduje się kameralny, osiedlowy plac zabaw. Wymagał one niewielkiej modernizacji ogrodzenia i odświeżenia poszczególnych jego elementów. Zapraszamy na znajdujące się tam bujaki, zwłaszcza na dwuosobowego konika oraz do przestrzennej piaskownicy. Na miłośników królewskiej gry, czeka szachownica. Do wypoczynku zachęcają odnowione ławki- informuje Miejski Zakład Budynków, administrator placyków zabaw.

A Wy gdzie lubicie się bawić ze swoimi pociechami?

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~SBM

Kiedy zmienią się władze wszelkich spółdzielni administracji prezydiów i wspólnot na takie które wsłuchają się w głosy członków i same mają zdrowy rozsądek i chęci do działania !
Piaskownice powinny być zabezpieczone przed dostępem wałęsających się kotów, dla których jest to kuweta, (OCHYDA) szczególnie na noc i we wszelkich przedszkolach żłobkach a nie są, gdzie sanepid lub zwykła dobra wola świadomej przecież dyrektor danej placówki...

~Jon

Same parki,piaskownice itd. a gdzie inwestycje ???

~Czarek

Remont za 300 zł brutto. Ale odtrąbione jakby co najmniej zrobili coś co do nich nie należy.

~Grzegorz

Brawo MZB
Nieudolna kadra zarządzająca z ZAB całujcie w d..e prezesa Gunie.

~XDXD

I tak będziemy tam chlać

~...

Teraz ????
Na zime ????
KPINA!!!!
NA WIOSNE TRZEBA BĘDZIE REMONTOWAĆ (pewnie)
I gdzie ty rozsądek ????

ona26

Na okulickiego 6 jaja totalne postawiliscie domek dla 3-4 latkow a co z 6 latkami? tylko tyle stac Spółdzielnie gdzie na fundusz placimy 300zl miesiecznie !! zadamy takiego placu jak na KENA przy Administracji !!

~Psuje

A na Poniatowskiego 6 też rozebrali plac zabaw. Dzieci teraz nie mają się gdzie pobawić, bo został murek na którym pijaczki osiedlowe przesiadują :/

~Likier ka..

A na jana pawla 16 zwinęli plac zabaw w 3 godziny