Dwa ogromne psy przybiegły do Niska ze… Stalowej Woli

Image

Dzielnicowi zabezpieczyli dwa duże psy, które błąkały się po Nisku. Dzięki mediom społecznościowym, informacja o psach szybko dotarła do ich właściciela. Okazało się, że dwa owczarki środkowoazjatyckie do Niska przyszły ze Stalowej Woli. Policjanci przypominają, że niezachowanie środków ostrożności przy trzymaniu zwierząt jest wykroczeniem.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Nisku otrzymali zgłoszenie, że dwa duże psy błąkają się nieopodal jednego z przedszkoli w Nisku. Na miejscu policjanci zauważyli zdezorientowane dwa owczarki środkowoazjatyckie, które błądziły po okolicy. Jeden z psów miał obrożę, jednak nie miał ani adresówki, ani zamieszczonych innych danych mogących pomóc w ustaleniu właściciela. Zagubione zwierzęta zostały napojone i zaprowadzone w bezpieczne miejsce. Tymczasem dzielnicowy, do poszukiwań właściciela czworonogów, zaangażował lokalne portale i media społecznościowe.

Dzięki temu informacja dotarła do właściciela owczarków, który szybko pojawił się po swoich pupili. Z relacji mężczyzny wynikało, że psy uciekły z posesji, na skutek awarii bramy, która się nie domknęła i ze Stalowej Woli przyszły aż do Niska. Właściciel psów został pouczony. Na szczęście w tej sytuacji udało się uniknąć niebezpieczeństwa, a psy całe i zdrowe wróciły do domu.

Policjanci przypominają, że niezachowanie zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierząt jest wykroczeniem. Apelują również o umieszczanie na psich obrożach adresówek, które w przypadku zaginięcia zwierzęcia, umożliwią szybkie dotarcie do właścicieli.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~He he chciały się posilić kwiczącym warchlakiem ~He he, szkoda, że ich uwiązano, ~He he tylnej części by nie miał, został ty tylko pusty łeb i trochę fl.ków.

~turek

My można przerobić pies na kebap ;)

~vigo

Tak Czarku - na przykład zalew, gdzie wasze zdewastowane błonia wyglądają jak mrówka przy słoniu.

~Maka

Tusk czyli po kaszubsku kundel, pies to raczej rudy i niewielkich rozmiarów szumowina.

~Czarek

No i w końcu Nisko ma coś ładnego.

~He he

Przyszły za niesfornym gburowatym erdeesem

~Oladudek

Szkoda ze te psy nikogo nie zagryzly bo by byla niezla beka xddddd

~Władek

Nawet psy uciekają już z tego śmierdzącego i ciężkiego do życia miasta jakim jest Aluminiowa Niewola

~HAHAHA

~I L..eRNI
Jakby nawet ugryzły kogoś z Rejonu Niskiej Inteligencji to pewnie by się nawet nie zorientował.

BO TYS TAKI UCZONY W TEJ ZAPIZAŁEJ STALOWEJ CO PSY UCIEKAJA NAWET

~Do lokator

Dzwoni się do gminy.

~Do lokator

Dzwoni się do gminy.

~sasiad,lech

M ie ugryzl pies,tak zwany burek podworkowy .Tego dnia pies byl agresywny i atakowal inne psy za plotem.Ja przechodzilem obok tej besti i nagle mnie dziabnal.To bylo w miescie tam gdzie domki sa .Nie mialem nawet kija zeby odgonic bestię.

~lokator

gdzie można zgłaszać psy, które bez opieki biegają po mieście? Ostatnio po telefonie na policję otrzymalem informację, że to "nie ich sprawa"

~I L..eRNI

Jakby nawet ugryzły kogoś z Rejonu Niskiej Inteligencji to pewnie by się nawet nie zorientował.

~wrr

Na obrazku może i grzecznie wyglądają, ale inaczej jest zobaczyć dwa takie bydlaki o 6.30 rano przy przedszkolu

~wrrr

Oczywiście, że właściciel powinien ponieść konsekwencje, bez dwóch zdań. Mój 3 latek wystraszył się tych psów jak szliśmy do przedszkola i teraz nie ma dnia spokoju jak o nich mówi i pyta czy znów nie będą tam :/

~Neta

Widziałam ich pod przedszkolem jak już przebywały z właścicielem piękne pieski i bardzo grzeczne ,rozumiem sytuację bo mam też pieska który jak tylko zauważy ,że bramka niedomknięta to od razu leci po sąsiadach

~Stw

Ukarać właściciela za niedopilnowanie psów. Dobrze że nikomu nic nie zrobiły. Powinien być hycel który by wyłapywał szwedajace się psy żeby nie stanowiły zagrożenia.

kabi

widać że to są grzeczne pieski