Stalówka znów wygrywa

Image

W sobotnie popołudnie podopieczni trenera Surmy rozgrywali wyjazdowe spotkanie w Połańcu. Ich przeciwnikiem był zespół Czarnych, którzy notują fatalny początek sezonu. W dotychczasowych 8 kolejkach zdołali wywalczyć zaledwie 4 punkty. Na ten dorobek składa się 1 zwycięstwo, 1 remis i aż 6 porażek. Na papierze faworyt był jeden, tym bardziej że zielono-czarni po dwóch porażkach znów chcieli zasmakować zwycięstwa.

Na boisku jednak nie było widać zbyt dużej różnicy w poziomie obu drużyn. W pierwszych 45 minutach wiało nudą i żaden z zespołów nie był w stanie stworzyć sobie choćby jednej 100% sytuacji do zdobycia bramki. Zawodnicy skupili się przede wszystkim na tym, by nie popełnić błędu w defensywie i nie stracić gola, zapominając całkowicie o ofensywie.

Na szczęście druga odsłona przyniosła więcej emocji, a przede wszystkim tego, co kibice kochają najbardziej. Były więc w końcu bramki. Punktem zwrotnym w tym spotkaniu była 70 minuta, kiedy to za faul we własnym polu karnym z boiska wyleciał Wątróbski, a arbiter podyktował rzut karny dla Stali. Do piłki podszedł najlepszy strzelec naszego zespołu, Jakub Kowalski, który i tym razem jedenastkę zamienił na bramkę. Stalówka potrzebowała 14 minut by podwyższyć prowadzenie. Tym razem piłkę do siatki z kilku metrów wpakował Myszogląd i na tablicy wyników było już 2:0 dla Stali. Zespół prowadzony przez trenera Surmę nie poprzestał jednak na tym i w doliczonym czasie gry Kitliński wykorzystał zamieszanie pod bramką gospodarzy i ustalił wynik tego spotkania na 3:0.

Zielono- czarni przełamali się więc po dwóch porażkach. Sam styl, w jakim to się stało, pozostawia wprawdzie wiele do życzenia, jednak na koniec sezonu liczyć się będą punktu, a nie styl, w jakim się wygrało.

24.09.2022 Połaniec godz. 14:00

Czarni Połaniec 0:3 Stal Stalowa Wola (0:0)

Bramki: 73’ Kowalski, 87’ Myszogląd, 90’+ Kitliński

Stal: Smyłek, Ziarko, Pikuła, Hudzik, Kowalski, Duda, Stelmach, Khorolskyi, Szuszkiewicz, Olszewski, Iwao

Rez: Konefał, Soszyński, Kitliński, Myszogląd, Filipczuk, Grasza, Lebioda

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~tabaluga

pis-talowka bedzie co najmniej 10 lat w tej pszennoburaczanej lidze

~KIBIC

Hejterów z naszego miasta jak zwykle po każdym wygranym meczu naszej kochanej STALÓWKI zatkało kakao. Jeżeli wygramy następny mecz u siebie to STALÓWKA zagości na długi czas w samym czubie tabeli. Obyśmy w rundzie jesiennej nie stracili więcej do lidera jak 4 punkty a na pewno po zimowych wzmocnieniach awansujemy do 2 ligi.

~Troskliwy

STAL TYLKO STAL, krytycy do Tarnobrzega, tam czeka na was Siareczka.

~Kmt

Dlaczego usunęliście mój komentarz?! Gamoniu redaktorzy o dalej artykułu nie poprawiłeś że karny był najpierw a czerwona kartka 6 minut później

~Do ~ Login

Tak trudno wymyślić sobie jakiś nick i go używać ? Nie produkuj się w komentarzach pod czyimś ! ! !

~k i b i c

Wygrali z najsłabszą drużyną w grupie.

~Aaa3

Włonczyć disko polo

~Login

Więcej mefedronu kibice wciągajcie, popis za każdym razem na mieście pokazujecie

~franca

Kibolstwo tej smiesznej druzyny wyslac do ruskiego wojska na mieso armatnie ,tylko do tego sie nadajecie ***** ***

~Jest moc

Chyba ciebie do Rosji za tę propagandę. Wygrać z outsiderem z pomocą sędziego to nie sztuka.

~Kibic Stali

KTO WYGRAŁ MECZ ! STAL, STAL, STAL DO BOJU NASZA STAL. Pesymiści, Krytycy co robią destrukcję, wszystkich do wora i wysłać na Białoruś.

~Stop eran

Takie czwartoligowe zwycięstwa pod patuomatem puezydęta muszą lepiej smakować niż te z 1 ligi za Szlęzaka smiech2

~kop

nowak ,nadberezny na jakim etapie jest 5-letni plan ?

~Adamus

Narzekanie na Adamusa i super drużynę...mała łyżeczka! Od dekady macie chochle! I co?

~Energo

Tam wszystko ostatnio postawione jest na głowie! Całe to Psa,Pcpn popierdulki! PCPN jaśnie pan nam panujący M.nowak, bałagan na stadionie nikt nad niczym nie panuje,dzieci z rodzicami i trenerem

Bramki noszą a opłaty zbiera Nowak jako Pcpn i ma czelność mówić że mało! DO Roboty miernoto! Te pieniądze są od mieszkańców bucu abyś miał wypłatę!

~Stal

Mario jesteś niedoinformowanym ktetynem który właśnie klaska dyletantom! Rozumiesz co się pisze!?

~Mario

Do Stal Pan Jaros był jednorazowo na meczu w pilnym zastępstwie za Pana Krotoszyńskiego, któremu wypadła pilna sprawa.

~Stal

Bez karnego ani rusz...Kibice!? Ci z mlyna...wiecie kto i z jakiego miasta jest spiker na waszych meczach? Dopytajcie! Jeszcze jedno, 3 miesiące temu chcieliście wywozić na teczkach woloszyna i czubata a teraz przybijacie 5 i wszystko git! Obłuda! wiecie co to jest!?

~No tak

To po raz kolejny idą na awans bo już się pogubiłem. No ale z drugiej strony jak się ogrywa takie tuzy futbolu z Połańca to o czym innym marzyć smiech2

~ssmiech

Awans bez szansy przez najblizsze 10 lat

~Jacek

Wygrali 3 bramkami i to się liczy styl jest drugorzędny. Mogą cały sezon wygrywać po karnych ale jak awansują to wszyscy będziemy się cieszyć.

~Xxx

Trener wystawił 7 stoperów, w następnym meczu ma być jeszcze trzech bramkarzy.
Co ten chłop odp....la, gra beznadziejna. Prezes obudź się, nie być popychadłem i zrób porządek. Zapomniałem, że nie ma prezesa tylko słup.

~Tajniak

Nie twój interes.

~heryu

Ile w tej lidze kosztuje karny?