FEMI - wyjątkowe kosmetyki ekologiczne

Materiał zewnętrzny Image

Zainteresowanie kosmetykami ekologicznymi i wegańskimi rośnie z roku na rok, tak samo jak nasza świadomość. Jeśli ze zrozumieniem czytamy etykiety produktów do pielęgnacji, to doskonale wiemy co wybierać i co będzie najlepsze dla naszej skóry. W co powinniśmy celować? W wysoką jakość i w pełni naturalne składniki, które wydobędą z nas naturalne pokłady piękna. Dlatego właśnie na naszą uwagę zasługują kosmetyki takie, jak te pochodzące z Laboratorium FEMI.

Poznaj bliżej markę kosmetyków FEMI

FEMI istnieje na polskim rynku od trzydziestu lat. Laboratorium od samego początku znajduje się w Gdańsku, gdzie powstały wszystkie unikalne receptury kosmetyków. Ich twórczynią jest Hanna Łopuchow – farmaceutka, technolog produktów ekologicznych oraz specjalista w dziedzinie fitoterapii, botaniki i aromaterapii. Marka powstała w czasie ogromnych zmian ustrojowych w naszym kraju i od samego początku była wierna swojej filozofii, ukierunkowanej na naturalną pielęgnację i wymagające klientki.

To pierwsza taka firma w Polsce, w związku z czym można śmiało powiedzieć, że poprzeczka została w tej dziedzinie postawiona wyjątkowo wysoko. Wiedza, jakość i pasja – to wszystko doskonale opisuje każdy z produktów FEMI.

Skład kosmetyków FEMI jest wyjątkowy

Wieloletnia obecność na rynku skutkowała dla firmy licznymi kontaktami z dostawcami składników z całego świata. W rezultacie każdy kosmetyk powstaje z substratów pochodzących z certyfikowanych i biologicznych upraw znajdujących się w wielu miejscach na globie. Wysokie wymagania jakie są im stawiane sprawiają, że każdy produkt wyróżnia się doskonałą skutecznością i silnym, kierunkowym działaniem.

Co ciekawe postawą kosmetyków Laboratorium FEMI nie jest woda, tylko wyjątkowy i drogocenny składnik, czyli woda z róży damasceńskiej, która wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami pielęgnacyjnymi, a także pomagającymi zachować młody wygląd skóry na dłużej.

Obrazek


Produkty kosmetyczne idealne dla każdego

Naturalna i ekologiczna pielęgnacja staje się w dzisiejszych czasach, dla nas wszystkich czymś niezwykle ważnym. Zaczynamy dostrzegać, że efekty jej stosowania mogą być zdecydowanie lepsze niż w przypadku innych produktów kosmetycznych. Jednak kluczem jest skład produktów, często nie krótki i bogactwo naturalnych składników aktywnych. Niezależnie od tego, co sugeruje nam nazwa kremu, warto dokładnie zagłębić się w jego skład i wybrać produkt, który umożliwi nam perfekcyjną pielęgnację i odpowie na bieżące potrzeby naszej skóry.

Kosmetyki ekologiczne doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry nastolatek, ale również cery dojrzałej. Możesz zdecydować się na nie niezależnie od wieku. Naturalna pielęgnacja zagwarantuje Ci odświeżenie i doskonały wygląd skóry. Dodatkowo kosmetyki marki FEMI wpisują się w wegańską filozofię i są w pełni zgodne z jej zasadami. Tworzone jedynie ze składników pochodzenia roślinnego, z całą pewnością są właśnie tym, czego szukasz, jeśli masz duże wymagania co do jakości kosmetyków dla swojej skóry. Postaw na to, co sprawdza się od dawna i doskonale dba o skórę.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =