Nie ma chętnych by opracować projekt przebudowy parkingu

Image

Nie udało się znaleźć wykonawcy, który podjąłby się opracowania dokumentacji projektowej dotyczącej parkingu przy Starostwie Powiatowym.

Ze względu na to, że Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych nie otrzymało żadnej oferty na to zadanie, postępowanie publiczne zostało unieważnione. SCUW podjął kolejną próbę znalezienia wykonawcy, który przygotuje dokumentację projektową. Może tym razem uda się wyłonić firmę, która zajmie się tym zadaniem.

Przypomnijmy, że dokumentacja projektowa ma zostać w taki sposób stworzona, aby zapewnić maksymalną liczbę miejsc postojowych o minimalnej szerokości 2,6 m. Projektant ma zaproponować rozwiązanie, które ograniczy możliwość zatrzymywania się samochodów przy wyjeździe z parkingu wewnętrznego Starostwa Powiatowego, co pozwoli stworzyć odpowiednią widoczność i bezpieczeństwo uczestnikom ruchu w tym miejscu. Ma także pozostawić jak najwięcej drzew, które rosną w obrębie inwestycji. Przebudowany parking ma być dobrze oświetlony. Pojawi się na nim monitoring.

Po podpisaniu umowy firma będzie mieć 11 tygodni na opracowanie dokumentacji projektowej.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~PolskaBiDonek

Małej inwestycji biznes nie weźmie
W głowach sie poprzewracało tyle roboty w Polsce B za PiS.