Podkarpackie Centrum Tenisa w Stalowej Woli i baza dla lekkiej atletyki za 25 mln zł? Urodził się pomysł

Image

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych poszukuje wykonawcy, który zajmie się opracowaniem koncepcji zagospodarowania terenu obejmującego obszar istniejącego stadionu lekkoatletycznego oraz utworzeniem Podkarpackiego Centrum Tenisa (w miejscu istniejącej infrastruktury hali tenisowej oraz kortów). Jak czytamy w jednym z dokumentów, maksymalny szacunkowy budżet tej inwestycji to 25 mln zł brutto.

Stadion lekkoatletyczny

Koncepcja powinna uwzględniać budynek treningowy z dziesięciotorową bieżnią i salami ćwiczeń (w tym siłownia) oraz zapleczem szatniowo- sanitarno- magazynowym dla stadionu lekkoatletycznego. Lokalizacja istniejących obiektów magazynowych służących do obsługi stadionu miałaby zostać przeniesiona. Pod uwagę brana jest ewentualna rozbudowa istniejącego budynku zaplecza stadionu lekkoatletycznego, zadaszenie istniejącej trybuny według posiadanej dokumentacji projektowej, rozbudowa istniejących trybun.

Podkarpackie Centrum Tenisa

Planowane jest stworzenie koncepcji obejmującej utworzenie centralnego kortu z widownią (trybuna jednostronna lub dwustronna) oraz miejscem dla komentatorów sportowych i dziennikarzy związaną z transmisjami telewizyjnymi zawodów. Dodatkowo miałyby znajdować się tam 2 korty treningowe o nawierzchni betonowej, ścianka treningowa. Planowana jest również rozbudowa hali tenisowej.

Koncepcja ma obejmować także infrastrukturę towarzyszącą, układ komunikacyjny, miejsca postojowe, obiekty małej architektury, ogrodzenie, zieleń, sieci, w tym monitoring wizyjny.

Jak Wam podoba się pomysł stworzenia w Stalowej Woli Podkarpackiego Centrum Tenisa?


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~ale

gdyby tak PO i pseudo opozycja była przy korycie to ci co złorzeczą na pisiorów skakali by ze szczęscia

~Do- do?

Dureń to jesteś ty skoro dajesz sobą manipulować pisiorom. Ciekawe czy w ten sam sposób zarządzasz własnym budżetem. Jeżeli robisz tak to bardzo współczuję pozostałym członkom rodziny.

~Mosir

Niech koordynator czubat dluzej grafik robi

~do??????

to najlepiej zaorać to miasto , i gdyby twój dzieciak (o ile go masz??) dostał byłbyś szczęśliwy ale to że inni mogą z tego korzystać to jest źle, dureń jesteś

~zyzy

a gdzie te chałupy na os.lesnym? a gdzie chalupy na os.charzewice?Nadbereżny wybuduj nam jeszcze kosmodrom, skocznie narciarską i tor wyscigowy F1.

~???

~Do pozytywny Ty tak na poważnie? Nie jesteśmy Gdańskiem, Warszawą, Łodzią i nigdy nie będziemy. To, że kilkanaście osób w tym mieście gra w tenisa nie oznacza, że mamy robić zrzutki na ich przyjemności tym bardziej, że jest to sport drogi a to co jest dla tej garstki pasjonatów powinno wystarczyć. Już mamy jedno centrum piłki nożnej, które generuje ogromne koszty i to by było na tyle, dodatkowo masę boisk które świecą pustkami i pies z kulawą nogą nawet tam nie zagląda. Nie ma prawdziwych zarządzających , konkretnych sponsorów, trenerów więc nigdy nie będzie tam żadnego centrum z prawdziwego zdarzenia, które kogokolwiek przyciągnie a już tym bardziej zatrzyma na dłużej. Przez ostatnie lata było masę kasy w mieście ,czy długów jak kto woli i nawet nie powstało centrum miasta dla wszystkich z prawdziwego zdarzeni.. Obiecanek też była cała masa miały powstać miejsca pracy dla kobiet, dla informatyków, przybąkiwano o innych wyspecjalizowanych dobrze płatnych miejscach pracy, miał powstać statek piracki na basenie potem zobaczyliśmy projekt nowoczesnego basenu, widzieliśmy piękne slajdy lodowiska wśród drzew, plac dla harcerzy, fabrykę maseczek, w Balladzie mini centrum techniki, cuda w Ogródku Jordanowskim, rekreacyjny zbiornik wodny na terenach dawnych stawów rybnych przy Spacerowej, piękne osiedle koło McDonalda reszty nawet nie chce mi się wymieniać czyli cała masa projektów za które słono zapłaciliśmy. Hm a mamy coraz mniej i mniej mieszkańców. Miasto to taki twór który przede wszystkim powinien zapewnić szkolnictwo na dobrym poziomie, przedszkola, żłobki, leczenie na dobrym poziomie, zieleń, pomocnych urzędników, ścieżki drogi, pomoc faktycznie potrzebującym, ułatwienia dla firm, które chcą tu mieć siedziby, centrum miasta gdzie powinno tętnić życie. Centrum tenisa to nie jest coś co jest najpotrzebniejsze w mieście tym bardziej, że korty i na świeżym powietrzu i zadaszone są. A w badmintona można grać na każdym boisku szkolnym, czy na Błoniach na świeżym powietrzu, nie są to sporty masowe, uwielbiane przez każdego które powinno sponsorować małe miasto.

~Koniuszy

A kiedy będzie hipodrom?

~Leon

Tak! I dyrektorem Nowak który ma taki zawód, kluby będą musiały płacić za treningi tak jest teraz na Pcpn miesięcznie wychodzi około 4-5 tyś. Boisko na mecz nie przygotowane Bramki muszą nosić rodzice dziećmi i trenerami! Skandal! Nowak oczywiście nie widzi problemu i mówi że za takie pieniądze nie będzie się starał! Nowak! Do Roboty!

~kefir55

kiedy będzie skocznia narciarska?

jusek

Ten projekt ,to jak poroniony płód osoby bezpłodnej.Kasiora jest-ktoś musi na tym zarobić.Kto?
Zamarzyła się Lucyjuszowi Isia lub Iga, "Made in Stalowa Wola".

~Ubek

Nadbereźny gdzie lotnisko w Turbi pisowski oszołomie.
Podstawa to nie pozwolić na ucieczkę Nadbereźnego do Sejmu.
Po wyborach bez immunitetu zajmie się nim BANAŚ.

~Tygrees

Centrum p..enisa chyba

~Ppp

Lucek przestań brać ten szajs, zmień dilera….

~heryu

w fabryce maseczek mozna korty tenisowe zrobic

~Luna

Zacytuję klasyka „żadnych własnych pomysłów”. Już wystarczy zadłużania naszych dzieci. Fabryka maseczek pozdrawia pomysłodawcę!

~Kort

Te pozytywny, wyciągnij kijek z d.py. jesteś w internecie na forum i tu się pisze na ty. Idź do Lidla, kup sobie rakietki i heja na trawę podbijać.

~Do pozytywny

1) Masz rację nie jesteśmy na Ty. Nie jesteśmy też na Pan, Pani. Chyba, że się przedstawisz wtedy mogę zwracać się do ciebie nawet panie magisterze,
2) MKT to spółka prywatny czy spółka należąca do miasta. Kto ponosi koszty jej utrzymania ?
3) Koszty utrzymania kortów obecnie stanowią 30% kosztów utrzymania w Warszawie. Co nie oznacza, że dla 20 amatorów chcących pograć sobie po południu wszyscy musimy się składać,
4) nie widzisz różnicy pomiędzy odbudową Warszawy a budowa centrum tenisa w Stalowej Woli ?,
5) tu się zgodzę - faktycznie pisanie epitetów o pisiorach może świadczyć o niskim poziomie kultury.

~kris35

W Stalowej Woli mamy aż 5 stadionów na które przypada ok. 0,5 piłkarza amatora. Czyli trampkarza. Proponuję zaorać i posadzić drzewa. Udawanie sportu jest bez sensu.

~nikt

A ja proponuję wybudowanie Podkarpackiego Centrum Psychiatrii ! ! !

~pozytywny

Odpowiadając na komentarz Do pozytywny:
1 Nie jesteśmy na Ty.
2 Koszt utrzymania hali tenisowej spoczywa na barkach MKT Stalowa Wola.
3 Koszty utrzymania hali tenisowej w Stalowej Woli są dużo niższe niż w Warszawie, czy innych miastach , dlatego cena biletu wstępu na halę w Stalowej Woli to 30% ceny w Warszawie.
4 Na odbudowę Warszawy po wojnie, ludzie przez kilkadziesiąt lat musieli płacić podatek od swojej pensji.
5 Pisanie epitetów typu: czy jesteś pisior świadczy o bardzo niskiej kulturze osobistej.

Pelele

Luna czy Ty też pedałujesz?Kieckowych ppedryli jest dużo ale więcej jest pedofilii w rzw swiatku artystycznym

~Do pozytywny

Czy zauważasz różnice pomiędzy Warszawą, Gdańskiem, Poznaniem i innymi miastami od Stalowej Woli. Czy zdajesz sobie sprawę z tego że dla Warszawy koszty utrzymania takiego centrum są proporcjonalne mniejsze. Czy to rozumiesz, czy chcesz płacić większe podatki żeby to wszystko utrzymywać. Czy rozumiesz że do tego muszą wszyscy dokładać. Czy może wydaje ci się że pieniądze bierze się z bankomatu. Czy jesteś pisiorem ?

~medalista

Zrobili Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej, piłka w mieście rozłożona, teraz chcą rozwalić inne dyscypliny. Niech się już niczego nie tykają.

maszynista

Z czego ,kasa pusta ,a trzeba splacic kredyt na stadion i inne bzdety.Kasa dla pilkarzy potrzebna i premie.

~Łukasz

Jeszcze 3 most na Sanie nie zaczenty a już kolejne wraz z lodowiskiem ,a już kolejne marzenia???

~Amelka

Klub wytrenował dobrych biegaczy dla reprezentacji. Można by uaktualnić niedostatki zaplecza

~pozytywny

Skoro na Warszawę, Gdańsk Wrocław, Łódź i inne centralne i zachodnie miasta szły miliardy złotych za Tuska i postkomuny, to na wschód nie dawali prawie nic. Nie sposób zrozumieć ludzi z tego regionu, którzy tego nie widzą i głosują na PO i postkomunę. Wtedy też pieniądze dawali z podatków i dotacji unijnych.
Stalowa Wola jest jedynym większym miastem na podkarpaciu, gdzie nie ma boisk do badmintona. Mogli by pomyśleć o 2 lub 4 boiskach przy hali tenisowej lub budynku lekkoatletycznym. A te 25 milionów to śmieszna kwota w skali budżetu Polski.

~Luna

Pelele. Te, jak piszesz pedały przynajmniej nie krzywdzą dzieci w przeciwieństwie do kieckowych pedofilów.

~mieszkaniec

a miały być też loty w kosmos. I co ? nie będzie? Tylu tu w stw kosmitów należało by ich wysłać w kosmos.

~Aaa

Mamy prężną piłkę nożną
Akła park
Kryte lodowisko
Czas na penisa