Podwórko dla Pława wymagało napraw

Image

To bardzo eksploatowany plac zabaw. Znajduje się na dużym osiedlu mieszkaniowym. Nic więc dziwnego, że cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci.

- W ostatnim czasie ekipa Miejskiego Zakładu Budynków w Stalowej Woli prowadziła prace modernizacyjne na placu zabaw „Podwórko dla Pława”. Oddane do użytku rok temu, cieszy się popularnością nie tylko wśród osób z tego osiedla. Na swoje miejsce powróciła zjeżdżalnia dla starszych dzieci oraz lampy, nadające wieczorową porą wyjątkowego uroku. Dbamy aby było czysto i o to samo prosimy osoby tam przebywające- apeluje Miejski Zakład Budynków, odpowiedzialny za stan instalacji zabawowych na PdP.

Podwórko dla Pława zostało oficjalnie otwarte 1 maja 2021 roku. Wartość zadania to 2 147 844,94 zł. Dofinansowanie z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu wyniosło 453 648 zł.

Na „Podwórku dla Pława” znajdują się: huśtawki, zjeżdżalnie, linarium, ścianka wspinaczkowa, trampoliny, piaskownica z zadaszeniem, siłownia plenerowa i fontanna posadzkowa.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Daniel H

Zrównać z ziemią i po kłopcie.

e2rds

~taka prawda ten pseudointeligent, widzisz głąbie, masz drugiego "~taka prawda" i jedzie w imieniu ciebie po tej twojej obsz..anej władzy jak po burej suce i musisz używać tych innych nicków jak "~ ekolog". Czekam jak drugi "~ ekolog" się urodzi i znów będziesz miał prze.rane.

~Pepe

A gdzie gwarancja na plac zabaw mzb wsadziło łapy i po gwarancji atesty na sprzęt szlak trafił śmiech na sali

~Melon

Nie ma to jak ociekające wazeliną samochwalstwo. Jeszcze trochę a uwierzę, że bez mzb Stalowa Wola nie będzie mogła istnieć.

~os. Pławo

No właśnie, gdzie plac zabaw przy Al. JP II16? Czyżby parking dla smrodziarzy?

~Janek

A przy jana pawla 16 zwinęli plac zabaw w parę godzin i niema hehe

maszynista

Te latarnie byly z aluminium i to byla tandeta ,teraz jest to wzmocnione stala ,wytrzyma raczej dlugo.

~Grzegorz

Jak się tym podwórkiem zajmował zab nie wykonywał żadnych napraw. Ci sami robotnicy a inny nadzór i dyscyplina a efekty przychodzą same.
Brawo Prezes MZB.

~taka prawda

Czyli, PiSowskie "inwestycje" wytrzymują rok, i już trzeba je remontować? W sumie się zgadza, skarpa, błonia a teraz podwórko i zieleniak. Szkoda ze ich rządy nie sypią się z taka prędkością jak ich "inwestycje".