Dlaczego trzeba było unieważnić zapytanie ofertowe?

Image

Błąd popełniony przez urzędnika sprawił, że trzeba powtórzyć zapytanie ofertowe dotyczące przygotowania koncepcji terenów zielonych w centralnej części Miasta Stalowa Wola na bazie warsztatów z mieszkańcami.

Centrum Usług Wspólnych unieważniło zapytanie ofertowe z uwagi na to, iż postępowanie obarczone było niemożliwą do usunięcia wadą. CUW umieszczając ogłoszenie nie określił godziny składania ofert, a jedynie właściwy dzień, natomiast treść zapytania ofertowego przewidywała zarówno dzień, jak i godzinę. W związku z tym, że oferty można było składać zarówno w formie pisemnej, jak i elektronicznej za pośrednictwem bazy konkurencyjności, doszło do otwarcia ofert zgodnie z zamieszczonymi informacjami zawartymi w zapytaniu ofertowym, jednakże nadal do godziny 23.59 na bazie konkurencyjności mogły napływać oferty. Rozbieżność pomiędzy dwoma dokumentami tego samego postępowania była niemożliwym do usunięcia błędem oraz naruszała uczciwą konkurencję stawiając wykonawców w niejasnej sytuacji. Została podjęta decyzja o powtórzeniu przetargu.

Wykonawca, który ponowie jest poszukiwany ma zająć się opracowaniem koncepcji zagospodarowania terenów zielonych, położonych w Stalowej Woli pomiędzy torami kolejowymi a Alejami Jana Pawła II, po obu stronach ulicy Floriańskiej oraz północnej stronie ulicy Popiełuszki. Koncepcja powinna w sposób spójny wpisywać się w system zieleni miejskiej i w miarę możliwości stanowić kontynuację zielonego pasażu, znajdującego się po zachodniej stronie torów.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Lego

Wiecie co specjaliści od zamówień publicznych kompentujący ten post??? Proponuję Wam objąć stanowisko zamówieniowca, gdzie będziecie pracować w ciągłym stresie, w ogromnej odpowiedzialności i pod presją czasu i terminów, za zapewne marny grosz (choć może w UM StW pracownik działu zamówień jest dobrze opłacany - nie wiem) i przy ogromie innych obowiązków. Zobaczymy jak długo pociągniecie i z jakimi efektami - i dopiero wtedy chwyćcie klawiaturki i komentujcie. Do dzieła specjaliści ZP! Ogłoszeń o pracy nie brakuje.

~Dojna zmiana

Dobrze, że urzędnik opracowujący zapytanie ofertowe nie ma dostępu do przycisku odpalającego głowice nuklearne. Katastrofy spowodowanej jego błędem nie dało by się już odwrócić

~Ppp

Jakiś swojak nie zdążył i trzeba było uniewaźnic…..

~Ppp

Jakiś swojak nie zdążył i trzeba było uniewaźnic…..

~Użytkownik

to przetarg w końcu czy zapytanie ofertowe???
i czy po wyznaczonej godzinie wpłynęła jednak jakaś oferta????
bylo poczekać do 23:59 i odczytać wszystkie oferty następnego dnia. po co powtarzac robotę????

~Niebieski

Tam sami specjaliści ????

~heryu

Taka prawda denton to wlasnie jestes ,a raczej thebil.Teraz napisz cos ciekawego o dworcu pks i pkp w stalowej .16 wiek albo i dalej hahahaha

~Logik

W Rzeszowie sredniowiecze, za to Stalowa przeżywa renesans

~taka prawda

Do logik, cieciu właśnie wróciłem z RZESZOWA i jest tam masakra co się w tym mieście dzieje , mieszkańcy tego miasta bardzo głośno hejtują obecnego tam prezydenta. Wszyscy żałują , że nie wybrali na prezydenta PANA MARCINA WARCHOŁA bo to był najlepszy kandydat na prezydenta tego miasta. Tam obecnie nie można samochodem przejechać zwłaszcza przy stacji autobusowej i kolejowej aż do samego ZUSu. Taksówkarze którzy wcześniej stali przy stacji kolejowej obecnie stoją na chodniku przy tej stacji a przechodnie nie mają jak przejść od stacji do ZUS. Dzieją się tam dentońskie sceny ze średniowiecza.

~www2

Wielkie mecyje, pomylił się! Ci co pod spodem piszą, dwu zdań bezbłędnie nie sklecą!

~jasio

a ktura godz je najleprza

~Grzegorz

Jaki dyrektor tacy Misiewicze

~Obserwator

Taka”doskonałość” jak SCUW i błąd? Kto się podpisał pod tym ogłoszeniem?

~Logik

Zobaczcie jakie w Rzeszowie są nasadzenia m. In w okolicach urzędu Marszałkowskiego i wojewódzkiego. Jak się chce, to można zrobić coś ładnego.

~Obywatel

Jakie konsekwencje za ten błąd poniesie urzędnik???.mi w pracy pensje obcinają .

~jsa

Maruda z Pysznicy pewnie tu już ze 10 hejtów wstawił...

~jajkos

Smerfie Marczak co ty na to???

~koma

Co na to babcia polonistka Butryn jest już zaniepokojona??

~Stan

Pewnie ten co miał wygrać nie zdążył się zgłosić.

zło

@Jei: na pewno dostanie premię, wystarczy popatrzeć co było w zeszłym roku. Jedyne wyjście to przestać w końcu płacić podatki...

~fakt

Teraz trudności z wykonawca,niedociągnięcia i inne nieokreślone przyczyny będą te inwestycje oddalać w czasie tak aby było ze coś robimy,chcemy ,staramy się ale zawsze jakieś inne czynniki nam przeszkadzają.To stały numer Nadbereznego i urzędasów.

~Jei

Premię dać temu urzędnikowi, pewnie jakiś pisowski misiewicz jakich tam mnóstwo

kabi

czy urzędnicy nie wiedzą kiedy kończy się dzień? Na pewno nie z zachodem słońca.

~Polak

Na bazie warsztatów z mieszkańcami? Przecież to tak jakby prowadzić panel dyskusyjny w klasie gimnazjalistów

~mrównica

Centrum Usług Wspólnych to nowy twór; nie dziwota, że brak tam fachowców.

~etam

Nie prościej przyjąć, że jednak do końca dnia był termin?

~Ubek

Pewnie dostał lizaka bo to jest czyjś pociotek.

~taka prawda

Czy urzędnik który nie potrafił wykonać swoich obowiązków został już zwolniony? Może dostał jakąś karę?