Jaki system do zarządzania transportem wybrać w 2022 roku?

Materiał zewnętrzny Image

Zastanawiasz się, jakie oprogramowanie wybrać do swojej firmy transportowej? Nie brak wielu ofert na rynku, warto jednak zastanowić się, jaki system będzie najlepszy dla Twojego biznesu. Powinien on spełniać wiele funkcji, tak by prowadzenie przedsiębiorstwa było znacznie uproszczone. Dowiedz się, jaki system do zarządzania transportem wybrać w 2022 roku.

Jakie funkcje powinny znaleźć się w oprogramowaniu transportowym?

Dobre oprogramowanie dla firm transportowych to złożone zagadnienie. W takim biznesie niezwykle istotne jest:

• monitorowanie zleceń,

• kontakt z kontrahentami,

• ustalanie harmonogramu kierowców,

• umożliwienie cyfrowego obiegu dokumentów,

• fakturowanie,

• kontrola spływających należności oraz możliwość automatycznego windykowania przeterminowanych dokumentów,

• monitorowanie i kontrola kosztów zarówno w zakresie spływających należności, jak i rentowności zleceń,

• szybki kontakt z kierowcami i dyspozytorami,

• generowanie raportów pozwalających na analizę stanu firmy.

To tylko kilka elementów, które powinny znaleźć się w takim systemie. Łączy je w sobie oprogramowanie fireTMS. Jego zakres możesz dostosować do swoich potrzeb, dzięki czemu funkcjonowanie biznesu będzie znacznie ułatwione.

Program spedycyjny na miarę Twoich potrzeb

W spedycji istotny jest dostęp do aktualnych informacji na temat przewożonych ładunków oraz monitorowanie trasy. Dzięki możliwości sprawdzenia tych danych przedsiębiorstwo jest w stanie kontrolować prawidłowość realizowanych zleceń oraz zapewnić wyższą jakość usług dla klientów. Aplikacja dla spedytorów fireTMS Dispo pozwala na:

• dostęp do zleceń 24h/7

• szybki kontakt z kierowcą,

• monitoring trasy dla danego pojazdu,

• sprawdzenie statusu realizacji zlecenia.

To aplikacja, która znacznie ułatwia pracę spedytorów oraz dyspozytorów i jest kompatybilna z oprogramowaniem dla firm transportowych fireTMS, przez co wszystkie informacje znajdują się w jednym systemie. To doskonałe narzędzie, które pozwala na sprawne zarządzanie biznesem.

Program do zleceń transportowych – ułatwiony kontakt z kierowcą

W wielu firmach transportowych jedną z częściej pojawiających się niedogodności jest brak narzędzia umożliwiającego skuteczny kontakt z kierowcą, który łączyłby w sobie również system lokalizacji GPS, czy dostęp do map dostępnych w trybie online i offline. Te wszystkie elementy znajdziesz w aplikacji mobilnej fireTMS Driver. Dzięki tej aplikacji dyspozytorzy mają możliwość błyskawicznego kontaktu z kierowcą i uaktualniania statusu realizacji zlecenia.

Idealny program dla zleceń transportowych łączy w sobie wiele funkcjonalności, a przy tym jest łatwy w obsłudze i intuicyjny. Dzięki niemu praca jest łatwiejsza.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
DUDADUDA

Dobrze że ten Kaczyński przyjechał do Stalowej Woli dostał Lucjusz w nagrodę pocałunek śmierci ,tak samo jak w Rudzie Śląskiej dostał poseł pisu. Biorąc pod uwagę wyniki wyborów w Rudzie Śląskiej to dla Lucjusza pocałunek śmierci czyli działanie, które pozornie miało komuś pomóc, a w rzeczywistości bardzo mu zaszkodziło. Pokazywanie się w dzisiejszych czasach u boku starego dziada w dwóch różnych butach o orientacji homo sexualnej skazane jest z góry na porażkę. Byłem na spotkaniu i miałem wrażenie, że gdyby nie widownia to panowie od razu wskoczyli by sobie w ramiona i do łóżka, a tam byłby płacz i zgrzytanie zębów.
Nadbereżny na spotkaniu z prezesem był bardzo podniecony jakby dostał orgazmu podczas miesiączki. Zrobiło mi się żal gościa, że podnieca się takim gównem, jednym słowem wchodził do d.... prezesa bez wazeliny, Byłem na spotkaniu obaj panowie Nadbereżny i Kaczyński bardzo się podniecili jakby w tym samym czasie dostali orgazmu, nie wiem co by się działo gdyby na sali nie było sekty wyznawców pis u. Nadbereżnemu się bardzo dziwie w końcu ma zone i dzieci, a dla Kaczyńskiego to dzień powszedni jemu wszystko jedno czy to Paweł Rabiej czy Lucjusz nadberezny To spotkanie z guru sekty to była jakaś parodia spotkania. Wpuszczali tylko samych pisiorów na zaproszenie i listę, zadawanie pytań to parodia. Nadbereżny tylko mógł zadawać nikt z publiczności bo się bali że nawet wyznawca sekty mógł zadać niewygodne dla prezesa pytanie. Nadbereżny z teczki wybierał pytania parodia, nikt się nie spytał jak można było olać kasę unijną z KPO 270 mld Unia ja wstrzymała za łamanie przez pis prawa i praworządności, drugi raz Polska nie skorzysta z planu "MARSHALLA" a ten z metra cięty bredzi coś o jakimś zadośćuczynieniu od Niemców za drugą wojnę światową. Sam Kaczyński chce wzór brać z Hitlera i powołać jakieś bojówki Pisu wzorem SS do pilnowania wyborców, nie tędy droga Kaczyński. Boisz się demokracji, wszystko spieprzyłeś i dlatego mamy kryzys, inflacje

~Hmmm.

Po co płacić dodatkowo za coś co ma każda giełda w ofercie i pakiecie.

~Mieszkaniec

... spytac Webera - doreczyciel tekturowych czekow wie wszystko najlepiej. ( jak dostanie instrukcje na papierze do nauczenia i bezmyslnie bedzie to powtarzal )