Stalowa Wola organizatorem U-20. Mecz Polska- Portugalia przy Hutniczej.

Image

Stalowa Wola 27 września br. będzie gościć młodzieżowe reprezentacje Polski i Portugalii. To właśnie u nas, na naszej murawie, odbędzie się ważny mecz. Miasto rywalizowało o to wydarzenie z Mielcem i Rzeszowem.

Na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej przy Hutniczej odbyła się konferencja prasową z udziałem Senatora RP Mieczysława Golby, wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej i prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Podczas konferencji przekazano ważną informację.

- W Stalowej Woli odbędzie się mecz Polski i Portugalii U-20, 27 września o godzinie 15:15, ze względu na transmisję na żywo- poinformował senator Mieczysław Golba, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Takiego wydarzenia jeszcze w tej części Polski nie było. Infrastruktura sportowa spodobała się Portugalczykom, bo to oni również musieli wyrazić zgodę na odpowiednie boisko do gry. Wcześniej takie spotkania odbywały się już w Rzeszowie. Piłkarze z Polski mają zamieszkać w Woli Chorzelowskiej, młodzi Portugalczycy- w Rzeszowie.

- Liczymy na to, że w końcu ich pokonamy, bo ostatnio żeśmy z nimi przegrali, ale Stalowa Wola ma to zmienić, bo Rzeszów nie dał rady, ale Stalowa Wola ma to coś w sobie i liczymy na to, że będzie ciekawie, będzie dobrze, że będzie zwycięstwo- powiedział Golba.

Bilety wstępu kosztować mają 20 zł dla dorosłych i 10 zł dla dzieci. Prezydent nie krył zadowolenia, że to akurat u nas będzie działo się to wielkie sportowe wydarzenie.

- Dla nas jest to niesamowite wyróżnienie, ale również niesamowita szansa na to, aby te obiekty PCPN zaprezentować w szerszym spojrzeniu. Nasz piękny stadion, cały ośrodek piłkarski był budowany nie tylko z dedykacją dla dzieci, młodzieży, nie tylko dla drużyny zawodowej Stali Stalowa Wola, ale to obiekt, który miał i ma spełniać najwyższe standardy światowe tak, aby tutaj reprezentacje mogły rozgrywać swe mecze. Stanęliśmy w końcu przed tą szansą- powiedział prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Na ten dzień PCPN zostanie rozbudowane i postawione będą dodatkowe trybuny, by na terenie obiektu mogło zasiąść około 5 tys. kibiców. A okazja będzie niecodzienna, bo ci młodzi piłkarze będą wkrótce zasilać najlepsze drużyny świata. Warto więc zobaczyć tak znakomitych sportowców w akcji.

Od senatora Golby prezydent Lucjusz Nadbereżny dostał futbolówkę retro do gry w piłkę nożną, a także koszulkę z napisem „Nadbereżny”.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Dobra ZMIANA

BRAWO PIS TYLKO PIS

~Podatnik

To Prezydent Lucjusz dalej rządzi klubem?

~pilka nozna

MY KIBICE REPREZENTACJI POLSKI I PIŁKI NOŻNEJ DZIĘKUJEMY ZA TEN MECZ KTÓRY ZOSTANIE ROZEGRANY NA STADIONIE W STALOWEJ WOLI.

~pilka nozna

Ja nigdy nie krytykowałem ani Pana Prezydenta Lucjusza ,ani tego że będą tu grać Reprezentacje bo taki był zamysł. Słowo zostało dotrzymane. I chwała im za to. Ja na ten mecz idę. Ja zawsze krytykuje doradców od piłki i tych ludzi którzy tym klubem zarządzają od wielu już lat czyli Prezesów trenerów działaczy i tych śmiesznych kiboli. No i oczywiście paru idiotów na forum którzy głupoty opowiadają. A Pan Golba jakim cudem załatwił ten mecz? Przecież on nic nie może w PZPN. A jeśli może to kłamał jak z nut. On doskonale wie o co mi chodzi, ale zweryfikuje to u niego samego. Osobiście. Aha a ten Pan w środku? On też znany w STW. On też nigdy nie ma czasu i nic nie może. Jeśli nic nie możesz to po co pchasz się do Polityki JEDEN Z DRUGIM, oraz do PZPN? ODP.JEST JEDNA DLA KASY I WPŁYWÓW.

art2deco

Pięknie, może nasi piłkarze zrozumieją ile mają.

~STALOWKA

Cos za bardzo cicho o kosztach po stronie miasta?Ile nas podatnikow bedzie to kosztowalo?

~anonim

Dlaczego nie ma numeru na tej koszulce 00,którą dostał aborygen.

~Gudd

Fajnie

~Jacek

Trybuna mobilna 1500 miejsc coś jak na Rakowie za jedną z bramek

~dojna zmiana+

Maja z hali te małe trybuny drewniane co za koszami były dostawić!

~Mietek

Na którymś portalu pokazali więcej, widziałem bardzo wyjściowe buty pana Wołoszyna. Wogóle nie pasują do tego garnituru.

~Piguła

Lucek ma dobry pomyslunek.pomyślunek. Pelne trybuny i dobra piłka

~Batek

A Brazylia też przyjedzie do Stw
Chętnie bym się na taki mecz wybrał
Polska - Brazylia

~Wiadomo

już, kto będzie na meczu piłki podawał ;)

~taka prawda

W Wieczystej za remis z "prestiżową" stalówką poleciał trener. Chyba wystarczająco mocno mówi to o tym co myślą o Stali jej przeciwnicy. Remis ze Stalą jest obrazą. Ale co się dziwić, jeszcze trochę rządów PiSu nad klubem i będą grać na ściernisku.

~KIBIC

Przy tak niskiej cenie biletów ten nasz stadion będzie pękał w szwach od kibiców. Co ciekawe w tym meczu zagra nasz wychowanek KACPER ŚPIEWAK. Jeszcze jedna ciekawa rzecz skąd wezmą tą dodatkową trybunę i czy ta trybuna u nas już zostanie na zawsze.

~KIBIC

Jeszcze nie tak dawno hejterzy ujadali i szczekali , że na naszym CENTRUM SPORTOWYM nie grała żadna reprezentacja. A tu proszę mamy mecz naszej reprezentacji do lat 20 i już zaczyna się hejtowanie. Powiem jeszcze wam mądrzy kibice , że w tym meczu zagra nasz wychowanek KACPER ŚPIEWAK. Nareszcie trybuny na naszym CENTRUM SPORTOWYM będą pękać od ilości kibiców. Wielka uczta dla wszystkich kibiców z PODKARPACIA.

~kaktus

Super. Fajna sprawa dla mieszkańców okolicznych miejscowości. Ci ze Stalowej Woli tylko narzekać i krytykować potrafią. Nie pasuje wam to nie kupujcie biletów na ten mecz. Przynajmniej będzie spokój i KULTURA na trybunach. Zobaczcie jak zachowują się PRAWDZIWI KIBICE na meczach siatkówki; bez względu na to czy gra kadra czy liga. Można ??? Można . Tylko to trzeba wszystko umieć.

e2rds

~@motto, mnie tam mecze nie interesują, ale widzę, że i @ się pobudziły, tylko nie wiem czy wyją, szczekają, czy kwiczą, bo to fałszywe małpy, a może wyją, kwiczą i szczekają jednocześnie. Jak to można @ zaliczyć.

~Mielec

Ale myśmy się o ten mecz nie starali.

~Jik

Z pewnością się wybiorę. Proszę napisać od kiedy bilety będą.

~Motor

Uwazajcie
Abyśmy nie usiedli na waszym młynie znowu haha

~@motto

Hejterze płatny już się obudziłeś i ujadasz? Tylko na to stać opozycję? Hejty?

~Jacek

Dlatego fajnie będzie u nas zobaczyć poważnych piłkarzy. Wszyscy na stadion.

~MottodlaElyty

Żenada. Człowiek który pogrzebał football w Stalowej Woli teraz robi sobie pijar bo wygrał z Mielcem rywalizację o nic nie znaczący meczyk. Tylko, że w Mielcu jest ekstraklasa a w Wielowsi pławskiej jest czwarty poziom rozgrywkowy. Zaorać to deficytowe boisko i posadzić pieczarkę.
PS. Kudłatemu marzy się 9 na koszulce, ale te marzenia spełniają się tylko w piaskownicy Lucusiu.

~Jacek

I dobrze że coś się będzie działo. Po to te obiekty były budowane.