Stalowa Wola organizatorem U-20. Mecz Polska- Portugalia przy Hutniczej.

Image

Stalowa Wola 27 września br. będzie gościć młodzieżowe reprezentacje Polski i Portugalii. To właśnie u nas, na naszej murawie, odbędzie się ważny mecz. Miasto rywalizowało o to wydarzenie z Mielcem i Rzeszowem.

Na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej przy Hutniczej odbyła się konferencja prasową z udziałem Senatora RP Mieczysława Golby, wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej i prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Podczas konferencji przekazano ważną informację.

- W Stalowej Woli odbędzie się mecz Polski i Portugalii U-20, 27 września o godzinie 15:15, ze względu na transmisję na żywo- poinformował senator Mieczysław Golba, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Takiego wydarzenia jeszcze w tej części Polski nie było. Infrastruktura sportowa spodobała się Portugalczykom, bo to oni również musieli wyrazić zgodę na odpowiednie boisko do gry. Wcześniej takie spotkania odbywały się już w Rzeszowie. Piłkarze z Polski mają zamieszkać w Woli Chorzelowskiej, młodzi Portugalczycy- w Rzeszowie.

- Liczymy na to, że w końcu ich pokonamy, bo ostatnio żeśmy z nimi przegrali, ale Stalowa Wola ma to zmienić, bo Rzeszów nie dał rady, ale Stalowa Wola ma to coś w sobie i liczymy na to, że będzie ciekawie, będzie dobrze, że będzie zwycięstwo- powiedział Golba.

Bilety wstępu kosztować mają 20 zł dla dorosłych i 10 zł dla dzieci. Prezydent nie krył zadowolenia, że to akurat u nas będzie działo się to wielkie sportowe wydarzenie.

- Dla nas jest to niesamowite wyróżnienie, ale również niesamowita szansa na to, aby te obiekty PCPN zaprezentować w szerszym spojrzeniu. Nasz piękny stadion, cały ośrodek piłkarski był budowany nie tylko z dedykacją dla dzieci, młodzieży, nie tylko dla drużyny zawodowej Stali Stalowa Wola, ale to obiekt, który miał i ma spełniać najwyższe standardy światowe tak, aby tutaj reprezentacje mogły rozgrywać swe mecze. Stanęliśmy w końcu przed tą szansą- powiedział prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Na ten dzień PCPN zostanie rozbudowane i postawione będą dodatkowe trybuny, by na terenie obiektu mogło zasiąść około 5 tys. kibiców. A okazja będzie niecodzienna, bo ci młodzi piłkarze będą wkrótce zasilać najlepsze drużyny świata. Warto więc zobaczyć tak znakomitych sportowców w akcji.

Od senatora Golby prezydent Lucjusz Nadbereżny dostał futbolówkę retro do gry w piłkę nożną, a także koszulkę z napisem „Nadbereżny”.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~bilet

A opozycja też przyjdzie na mecz czy bojkot jak dupiasty Końskie

~obcy

A co tam robi Karolek, powiedział coś, czy tylko asystował. Szwagier go wysyła na wszystkie medialne imprezy, gdzie zdjęcia robią. Czyżby się na jakiś fotel lansował?

e2rds

~ztymitu, ooo, pseudointeligent nowego nicka wymyślił, ~ztymitu, cos jak "~wielkiczas","~pocotorobisz" ,"dobrarada" ,"dośćtego" ,"poszliporozum", "Powiem wam". A ja "Powiem wam", że niedługo taczki go czekają, bo "dośćtego", okradania społeczeństwa, "~wielkiczas" pogonić to tałatajstwo rozdające kasę i żerujące na pracujących.

~Kibolowaty

Czy planowana jest jakaś napierdzielanka z dzikimi Portugalczykami? Pytam się, gdyż nie wiem, czy kupować bilet?

~Mirek

Kibic, czy ekolog, czy taka prawda, czy jak ci tam, zostałeś zdołowany, współczuję.

~ztymitu

co dużo piszą jest jak z krową co dużo ryczy

e2rds

~KIBIC, jeszcze jedno drobne wyliczenie, pamiętaj głąbie, że od dotacji nie ma zwrotu VAT, tylko od środków własnych, cyt:
6 Marca 2020 18:08:10e2rds
kibic vel pseudointeligent, jeszcze w sprawie mataczenia na temat kosztów Centrum. Materiały budowlane obłożone są stawką VAT w wysokości 23% w tym przypadku, więc jeśli zwrócono faktycznie 15 mln VAT, to Centrum kosztowało miasto 65 mln, a nie jak podano ponad 55 mln i doliczyć dotację to razem 85 mln, to kto tu kłamie.

e2rds

~KIBIC i znów kretyna z siebie robisz, a co mnie obchodzą kibice i piłka, a ty tępaku poczytaj poniższe w którym nie są uwzględnione koszty namiotu i kasy wydanej dotychczas na piłkarzy i działaczy, a stadion w zamyśle takiego tępaka miał generować zysk. Wyjaśniam, cytuję i wyliczam głąbie.
1 Marca 2020 14:54:53~kibic
Do miał, chyba coś ci uszło uwadze to Centrum mamy tylko dzięki partii PIS bo gdyby minister sportu nie dołożył do tej inwestycji 15 milionów złotych to miasto nigdy by nie było stac na tą inwestycje.Teraz jeszcze dostaniemy następne 15 milionów ze zwrotu podatku VAT. Ale aby o tych sprawach dyskutowac trzeba wszystko wiedziec.
6 Marca 2020 15:22:53~kibic
Do garnek jaki nick taki wpis ,nie martw się o frekwencje na wszystkich meczach bo sprzedaliśmy ponad 2 tysi.ące karnetow i na każdym meczu będzie tam przynajmniej 3 tysiące kibiców . To po Widzewie największa ilośc kibiców w 2 lidze i za to należy się naszym kibicom największy szacunek. Na skansenową trybune w czasach szreka bilety były po 20 złotych to zasiąśc na takiej trybunie za 25 złotych to tak jak za darmo. A na to Centrum Sportowe dostaliśmy 15 milionów z Ministerstwa sportu a teraz dostaliśmy 15 milionów zwrotu VAT. Tak , że mamy to Centrum za darmo. Dziś te 25 złotych to mniej niż w czasach szreka 20 złotych.
9 Marca 2020 20:48:07e2rds
kibic1938 vel pseudointeligent, ja za to wiem kto najgłupsze komentarze pisze, ale komu ja to tłumacze, pseudointeligentowi który nową matematykę wymyślił, że 55 - 15 - 15 = 0 i tłumaczy, że od kosztów stadionu podanych ponad 55 mln odjąć koszty dofinansowania, czyli 15 mln i odjąć zwrócony podatek VAT, też 15 mln i ze stadionem wychodzimy za darmo. Ogarnij się pseudointeligencie, bo jak takie głupoty piszesz to nic dziwnego, że kogoś denerwujesz. Mało tego, materiały budowlane obłożone są podatkiem VAT w wysokości 23% i z wyliczeń na podstawie zwrotu VAT wynika, że stadion kosztował 65 mln, wkopałeś swojego pryncypała Lucjusza, że kłamał z wartością stadionu, bo przecież do artykułu z 30 stycznia 2020 - "Centrum Piłkarskie nadal bez dyrektora" informacja musiała być uzgodniona z nim, cyt. informację:
"Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej pochłonęło ponad 55 mln zł. Przypominamy, że PCPN to nie tylko płyta główna boiska i trybuny. To też kilka mniejszych boisk, drogi wewnętrzne, szatnie, sieci, przyłącza i instalacje, boisko ze sztuczną nawierzchnią z balonem pneumatycznym." koniec cytaty, to kto kłamie pseudointeligencie.

~KIBIC

Do e2rds, dziadku po co się narażasz kibicom i po co z nimi zadzierasz. Bo dla kibiców to CENTRUM SPORTOWE to majątek bo już nie musimy się wstydzić tego dziadostwa jakie było za SZREKA. Skąd u ciebie się wzięła ta kwota 75 milionów? bo miasto to CENTRUM SPORTOWE to nie kosztowało nawet 20 milionów. Bo dostaliśmy potężną dopłatę z MINISTERSTWA SPORTU i oddano nam VAT 23 PROCENT. Takie dyrdymały to ty możesz hejterom opowiadać bo ci ćwierć inteligenci w twoje bajdurzenia mogą uwierzyć.

e2rds

~KIBIC vel ~gajowy vel ~ekolog vel pseudointeligencie i znów włazisz pryncypałowi bez mydła, posrasz się ze szczęścia o będzie smrodek na całą okolicę, a II ligi nadal nie ma. Za 75 mln to można wiele dobrego wybudować, nie tylko stadion.

~KIBIC

Cała POLSKA nam tego meczu zazdrości i mówią o tym wszystkie media w POLSCE. Przepiękna promocja naszego miasta i PANA PREZYDENTA L. NADBEREŻNEGO. Gdyby nie PAN MINISTER RAFAŁ WEBER to tego CENTRUM SPORTOWEGO kibice STALÓWKI by nigdy nie mieli.

e2rds

~widać,~widać, a szczególnie to cię czuć tam koło VIVO.

~widać

i widać i słychać i czuć,,,szlag ich trafia taka ich mać POrafia

e2rds

~ekolog vel pseudointeligencie, przecież już dawno głąbie pisałem, że mnie 22 chłopa ganiających za jedną piłką kompletnie nie interesuje, a głąbie sport, to nie tylko tych 22 chłopa i jedna piłka, ale ty zawsze kretyna z siebie zrobisz.
A mój wpis dotyczył ~widać, czyli nowego nicka pseudointeligenta, bo ty masz takie idiotyczne nicki, czyli też ciebie, a że mi spasował ten nick ~widać do wpisu, to napisałem, że ~widać kretyna z siebie robisz, co potwierdziłeś odpisując pod ~ekolog i też w godzinach pracy urzędnika państwowego za kasę podatnika i ~ekolog, ~widać tym samym żeś głąb.

manukun

Edziu, komu Nadbereżny zabrał te 5 baniek na pokrycie straty na utrzymanie tego obiektu?

~ekolog

Do e2rds, emerycie po co wchodzisz na ten portal w temacie sportu jak ty o sporcie nie masz zielonego pojęcia. Ten mecz to największe święto dla kibiców z naszego miasta i nie tylko z naszego od powstania STALOWEJ WOLI. Takiej promocji naszego miasta już dawno nie było, cała POLSKA nam mieszkańcom STALOWEJ WOLI zazdrości , że to u nas będzie rozgrywany taki mecz. Będzie też to wielka promocja naszego CENTRUM SPORTOWEGO bo nie wszyscy POLACY wiedzą ,że my mamy takie przepiękne CENTRUM SPORTOWE. A ten mecz będzie pokazywała telewizja TVP SPORT i wszyscy będą mieli okazję ten mecz zobaczyć za darmo. Ja już nie mogę się doczekać na pierwszy gwizdek sędziego.

e2rds

~widać, hejterze pseudointeligencie, ~widać ze jesteś w pracy i ~widać, że kretyna z siebie robisz.

~widać

hejterzy mają pełne gacie

~Jan

A prezes S. nie dostał koszulki?

~KubuśNSP

Wiadomo coś odnośnie biletów???

~Czak

Ile nas mieszkańców będzie kosztowała ta bobo-fantazja Nogalesznego?

~sad

Nieźle zabolało trolli opozycji, ale hejt...

~XYZ

kurczę takie ładne mamy hotele, a piłkarze śpią gdzieś w Mielcu?

~sys

W dup.. mam PiS - To wina Tuska - ale maczyk czego nie.

~Nie

kurw... jeban PiS

~ssmiech

To bedzie mecz o puchar prezydenta stalowej wolki? bo nic nie jest napisane?A moze o puchar starosty?

e2rds

Najzwyczajniejszy "lans" pryncypała> w otwarciu przekopu Mierzei Wiślanej 17 września też będzie tylko "lans" wybrańców, pospólstwo może się zadowolić palcem Lichockiej.

~Asdf

Super.

~do Rtr

Aż tak cię piecze poniżej pleców z tego powodu, że ten mecz u nas?
Państwo to czytają? Zwolennik totalnej opozycji nie chce takich meczy w Stalowej Woli!!!
Co za błazen...

~Rtr

Pisowska robota - drużyny będą mieszkać w Mielcu i Rzeszowie ale mecz musiał być w Stalowej Wólce, źeby kudłaty miał się czym pochwalić….. i tu dochodzimy do sensu, a raczej bezsensu PCPN bez bazy noclegowej