Nowi „starzy” dyrektorzy

Image

Wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny. Kto będzie przewodził placówkom oświatowym? Komu skończyła się w tym roku kadencja?

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Nisku odbyło się uroczyste wręczenie aktów przedłużenia powierzenia stanowisk dyrektorów trzech placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Niżański w drodze uchwały podjętej przez Zarząd Powiatu Niżańskiego.[/p]

Z rąk Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza, w obecności Sekretarza Powiatu Mirosławy Daśko, akty przedłużenia powierzenia pełnienia obowiązków Dyrektora otrzymali: Dorota Rabińska – Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nisku, Jerzy Stelmach – Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Nisku oraz Marta Szczepańska – Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rudniku nad Sanem. Powierzenia te będą obowiązywały od 1 września br. do 31 sierpnia 2027 roku.

• Dyrektor Dorota Rabińska ma 34 – letni staż pracy pedagogicznej. Jest nauczycielem dyplomowanym, organizującym pracę zgodnie z przepisami prawa, statusem oraz we współpracy z nauczycielami, rodzicami i instytucjami, które wspomaga. W swoich działaniach kieruje się dobrem wszystkich klientów Poradni.

• Dyrektor Jerzy Stelmach posiada 33 – letni staż pracy. Posiada gruntowną wiedzę i doświadczenie w zakresie organizacji i zarządzania szkołą. W swoich działaniach kieruje się dobrem wszystkich uczniów, troską o ich zdrowie i poszanowanie godności osobistej.

• Dyrektor Marta Szczepańska posiada 27 – letni staż pracy. Zapewnia bezpieczne i higieniczne warunki nauki, wychowania, opieki i rewalidacji w czasie zajęć organizowanych przez Ośrodek. Wykonuje swoje obowiązki w sposób sumienny i rzetelny.

– Powierzając dalsze pełnienie obowiązków, dyrektorom wyłonionym w drodze przeprowadzonego konkursu na te stanowiska, liczę na dalszą bardzo dobrą współpracę, która zaowocuje wysokim poziomem działań dydaktyczno-wychowawczych i osiągnięciami uczniów, tak jak dotychczas. Dyrektorzy, przez wiele lat wykazali się nie tylko wiedzą, ale również doświadczeniem, umiejętnościami organizacyjnymi i zarządczymi. Życzę powodzenia na zajmowanych stanowiskach oraz realizacji wszystkich celów i zamierzeń– mówił Starosta Niżański Robert Bednarz, gratulując nowym „starym” dyrektorom.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Stalowy

A co w Stalowej Woli obchodzi nas jakieś nisko, czy wysoko!

~M. Sz.

Proponuję redakcji przyjrzenie się temu jak "z dyrektorami" wygląda sytuacja w gminie Pysznica za nierządów wicewójta z metra ciętego Napoleona.
Nie wyłoniono 2 dyrektorów w "konkursach" w Pysznicy i Jastkowicach. Potem wałek w Pysznicy poszedł, a za rok pora na ustaweczkę w szkole w Kłyżowie.
Wstyd panie Wójcie, że na zastępcę wybrał Pan takiego człowieka.
Nie będzie mojego i nie tylko mojego głosu na Pana w nadchodządzych wyborach jeśli ten mikrus nadal będzie szarogęsił się i pławił władzą.

~Obserwator

Panie Starosto mam pytanie
Dlaczego przyjmuje Pan do szkół młodzież z Ukrainy???
Pan był przeciwnikiem tego kiedy z tym pomysłem wyszedł Pilarski i z powodzeniem ściągnął młodzież, a teraz jest i co ?????

~Tak

MMMMM

~Tak

MMMMM

~Adam

Mam pytanie a po co wogole jest w Nisku wice burmistrz ? Sam burmistrz nie wystarczy ?

~jasio

dlacego dyrektorki i dyktatorzy majom kadencje bes ograniczen s łuczen pare miesiecy pochodzi do klasy i jusz musi isc do nastepnej nawet jak nic nie umui ,nawet pisac

~polek

To w RCEZ w Nisku będzie dawno oczekiwana zmiana ? Fajnie by było. Normalność jest bardzo pożądana.