To już po odkomarzaniu

Image

W tym roku jest sucho, a więc i mniej krwiopijców szuka swoich ofiar. Niemniej jednak w mieście odbywało się odkomarzanie.

Opryski rozpoczęto 2 tygodnie temu. Zajmował się nimi Miejski Zakład Budynków w Stalowej Woli. Jak poinformował MZB spryskano prawie 1000 hektarów powierzchni. Były to miejskie osiedla i tereny rekreacyjne. Równocześnie zapewniono, że zabiegi były wykonywane przy użyciu preparatów chemicznych posiadających wymagane atesty, nieszkodliwych dla ludzi i zwierząt.

- Otrzymujemy sygnały, że komarów jest mniej, aczkolwiek zdajemy sobie sprawę, że opryski nie wyeliminują stuprocentowo uciążliwych dla ludzi owadów. Działaliśmy jednocześnie kilkoma ekipami w godzinach nocnych, dlatego dziękujemy Mieszkańcom za wyrozumiałość i przepraszamy za ewentualne niedogodności- pisze MZB.

Czy Wy też zauważyliście, że w tym roku jest mniej komarów?

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~Mieszkaniec, ~Koziuniu, zasrańcu, cicho, nie kwicz warchlaku.

~Mieszkaniec

Erdeesik nie śpij

e2rds

~Mieszkaniec, ~Koziuniu, zasrańcu, cicho, nie kwicz warchlaku, cicho nie kwicz, stresujesz się biedaku i dlatego kwiczysz, cicho, już do barłogu czas.

~Mieszkaniec

Erdeesiku nie podniecaj sie

e2rds

~Mieszkaniec, ~Koziuniu, zasrańcu, cicho, nie kwicz warchlaku.

~Mieszkaniec

Erdeesik ty się unosisz stara nędzna kreaturko

e2rds

~Mieszkaniec, ~Koziuniu, piszesz, cyt:"Ja ciebie nie chce erdees", a cały czas ten wredny kwiczący ryj do mnie otwierasz warchlaku, ale cię wkurzam i dobrze zasrańcu.

e2rds

~Mieszkaniec, ~Koziuniu,, znów cię dymają i beczysz, a raczej kwiczysz warchlaku.

~Mieszkaniec

Hej hej erdees co ty bredzisz mała fujarko

e2rds

~Mieszkaniec, zasrańcu, poprawiam brzmienie tego nicka twojego, to był ~Koziunia, ~Koziuniu, kto cie wydymał, że tak często beczysz na forum.

e2rds

~Mieszkaniec, zasrańcu, tak cię wnerwiła ta moja odpowiedź na nick ~Kozunia i dobrze zawszony łbie, takim idiotą zboczeńcu tylko ty potrafisz być. Ubawiłeś mnie ~Kozuniu.

e2rds

~Mieszkaniec, zasrańcu, nadal swędzi cię ten pusty zawszony łeb, umocz go w Odrze, może przestanie. Takie gó.no jak ~Mieszkaniec musi codziennie śm.erdzieć na forum. Nawet w nocy budzi cię nerwa i dobrze.

~Mieszkaniec

Erdeesik zajmij się swoją kozą zabawiaj się z nią zboczeńcu

e2rds

~Mieszkaniec, zasrańcu, jak mnie nie chcesz, to po co moim napletkiem się tak interesujesz, to ty zasrańcu jesteś zboczeńcem, to wynika z logiki, przecież zboczeńcu ja cię nie zaczepiam, to po pierwsze.
Po drugie, widzisz, takiego zboczeńca to nawet do kozy strach dopuścić, bo jakimś cudem jak by zaszła, to jakie idiotyczne potomstwo by było, wystarczy tych idiotów na forum w twojej osobie, o przepraszam, ty jesteś nie osobą ale zboczonym zasrańcem.

~Mieszkaniec

Ja ciebie nie chce erdees ,Ty się tam z tą swoją kozą zabawiaj zboczeńcu

e2rds

~Mieszkaniec, a co zasrańcu, chcesz w niego cmoknąć, nic z tego, taki zasraniec co najwyżej może kozę w d.pe cmoknąć, tylko pamiętaj, ryja wcześniej wyparz. I co heheh rżacy zasrańcu, miło ci.

~Mieszkaniec

Erdeesik napletka wystawił heheh

~Ropuch

Przez to coroczne odkomarzanie wygineły wszyustkie żaby w "Oczku", dla których larwy komarów to podstawowy pokarm.

~ekolog

Te decyzje napewno byly podejmowane po flaszce

kabi

malkontenci w akcji, jakby nie zrobił tak źle. Czemu jeden z drugim nie kandydujesz do władzy, pokazałbyś jak się rządzi. Ale co innego obalić flaszkę we czterech a co innego podjąć decyzję. Miernoty zawsze najwięcej kwiczą.

~Karlay

Kiedyś płezydent mówił, że musi być minimum dwa tygodnie bez deszczu, a teraz chwile przed deszczem robią opryski. Geniusze na szczytach władz powinni już zejść.

e2rds

~dzialkowicz, i znów gó.no wypłynęło, a won tam koło VIVO zasrańcu, a koze to możesz cmoknąć w d.pe jak ci pozwoli, tylko jak już pisałem, ryja wyparz i przy tym nie kwicz warchlaku.

~nieszkodliwe

Preparat nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt, poza tym że zabija WSZYSTKIE owady. Owady, które są najszybciej wymierającą grupą organizmów na Ziemi. Brawo. Będziemy jeść beton.

~Marek

A czy spryskano UM w Stalowej Woli. Środki na komary działają również na gnidy z PiS.

~Pepe

Gunia i całe mzb to San by zawróciło za kasę od miasta a co dopiero lanie wody nocą

~dzialkowicz

e2rdes panem kozy jest.....wtajemniczeni mówią że pomalował ją na tęczowo bo chce być postępowy....

~franca

Komarow nie ma bo jest susza a oni opryski robiaumiech Podobnie lucek pryskal ulice przeciw covid ,450 tys zl poszlo w asfalt a wynikow zero .Takie to pisowskie zabiegi buhahahha

~Janek

Super im to wyszło dobry preparat jestem w szoku... Nigdy nie widziałem takiej sytuacji żeby nie było komarów... Ani jeden mnie nie ugryzł