Pijany mężczyzna staranował szklane drzwi w DPS-ie. Ranny trafił do szpitala.

Image

Przyszedł przed Dom Pomocy Społecznej. Był pijany. Wszczął awanturę i dokonał aktu wandalizmu samemu ciężko się raniąc.

10 sierpnia br., około godziny 17:40 doszło do niecodziennego zdarzenia. Przed Domem Pomocy Społecznej zjawił się nietrzeźwy, liczący około 40 lat, mężczyzna, który zaczął pięściami uderzać w drzwi wejściowe. A że te były szklane, rozbił je nogą. O co mu chodziło? Trudno powiedzieć. O sprawie dał nam znać zaniepokojony mieszkaniec DPS-u. Interwencję potwierdza Policja.

- Dostaliśmy wezwanie do mężczyzny, który awanturował się przed DPS- em. Policjanci zastali na miejscu mężczyznę, który wybił szybę w drzwiach wejściowych. Został zatrzymany przez policjantów. Ze względu na to, że doznał rozległego urazu nogi, został przewieziony do szpitala. Czekamy na złożenie zawiadomienia o uszkodzeniu mienia przez pracowników DPS-u- mówi aspirant Przemysław Paleń z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego. Mężczyzna miał pociętą szkłem nogę. Została mu udzielona pierwsza pomoc. Później przetransportowano rannego awanturnika do stalowowolskiego szpitala. Zdarzenie było chuligańskim wybrykiem, nie było próbą włamania.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~teraz

piwosz masz racje - spod 51 to często śpi w piwnicy jak coś wypije, takom ma jędze

~piwosz30

Po pijaku to nie jedne drzwi juz zostaly zniszczone.A najczesciej mąż wywaza drzwi bo żonka nie chce wpuscic go do mieszkania z powodu wypitych kilku piw.

~jrek

januszek zaszalał na plantach i sie pomyliły mu domy