Kolejny wypadek. I znów rowerzystka w szpitalu!

Image

To już drugi dzisiaj wypadek z udziałem rowerzystki i kierującego samochodem osobowym. Był niemal identyczny jak ten rano.

Zdarzenie miało miejsce 10 sierpnia, około godziny 13:05 na ulicy Niezłomnych, na parkingu supermarketu E. Leclerc. Kierująca rowerem 72- letnia kobieta wjechała w bok jadącego prawidłowo samochodu marki Fort T Max (rejestracja niżańska), za kierownicą którego siedział 62- letni kierowca.

Kobieta doznała ogólnych potłuczeń, miała rozciętą głowę. Została odtransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do stalowowolskiego szpitala.

Na miejsce wezwano policyjnych techników.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Jojo

W takim tempie to rok i nie bedzie rowerowych dziadow smiech2 skaranie boskie z ta plaga ciemniakow

jusek

Gdy się nie zna zasad ruchu drogowego,tak się to kończy.

~e2rds

Napruty mycek pewnie gdzieś tam był. Gość jeździ na podwójnym na podwójnym gazie juz 3 rok i nic mu jeszcze nie zrobili .

e2rds

~erdeesik, zasrańcu, ty to pewnie ten pseudointeligent 100 nicków jesteś, bo kwiczysz ja okradanie podatnika zaczynasz i jak kończysz, też musisz zakwiczeć.

e2rds

~erdeesik, zasraniec na zakończenie szychty musiał zakwiczeć, co warchlaku, pewnie drugie żarcie do koryta dostałeś, to teraz pampersa na kwiczący ryj i do barłogu.

~erdeesik

Ojciec chodz pojdziemy do szpitala, przebadaja cie.
Przymierzysz tą koszule z długimi rękawami.Bedzie ci napewno w niej wygodnie i do twarzý.

~dziwne

Starsze babki jak kamikaze sie dzis zachowują i taranują auta. moze to z radia jakies fale płyną.

e2rds

~erdeesik, widzę, że zasrańcu zacząłeś pracę i od samego rana ryj kwiczy. Zamknij ten świński ryj bo koryto stracisz i sił braknie nawet na kwik. A kozę to możesz cmoknąć pod ogon jak ci pozwoli, choć koza to mądre zwierzę i raczej warchlakom na coś takiego nie pozwala. Kwicz dalej warchlaku.

~Z boku..

Fort ..hmmm. co to za marka?
CHyba kawy

kabi

cyklistów należy karać tak samo jak kierowców za nie ustąpienie pieszemu na przejściu. 1500 zł. Będą bardziej uważać.

~erdeesik

ojciec po raz kolejny sie osmieszasz i robisz z siebie głaba. Nie dosc ze nie myslisz logicznie to jeszcze przelewasz to na klawiaturze.Rozum u ciebie juz sie z g.wnami miesza.Jakby nie koza to bys nie trafił z dzialki do domu. Gdy jej braknie to kreda bedziesz znaczył drogę powrotna. Lata chlania wódy zrobiło swoje.

~Zlopec

Niech się powybijaja będzie z nimi spokój i ulzy kierowcom

~Rowerzysta

J23 przecież nikt tu nie pisze, że zawinił kierowca. O co chodzi?

~J 23

No nie może to być prawda. Z pewnością winni są kierowcy a nie rowerzyści. Rowerzyści mogą więcej.

e2rds

~dzialkowicz, nie dość zasraniec, to jeszcze "hiena cmentarna", gratuluję awansu zasrańcu. Gdybyś mnie spotkał na żywo, to byś ze.rał sie w pory ze strachu, takich zasrańców to śmiechem zabijam.

~dzialkowicz

ubliżać to mozna każdemu w necie , ciebie e2rds chciałbym spotkać bys mi powiedział to w oczy co tu piszesz...a propo zasraniec to cie zrobił

e2rds

~dzialkowicz, czyżbyś ty też miał łeb uszyty z tego materiału co "~no comment". Gdybyś myślał, to byś wiedział, że ja na łby patrzę i łby oceniam i wszystko na to wskazuje, ze ty tez jak "~no comment". Widzisz zasrańcu i potrzeba ci to było bym cię zgn.ił przy twoim kretyńskim myśleniu.

~dzialkowicz

czytając komentarze na rózne tematy , zauważyłem że nie jaki er2des często zagląda pod brzuch ...hahah , nie powiem komu....czy to nie jest zoofila?;)))

e2rds

~no comment, zasrańcu i kretynie, czy potrafisz czytać ze zrozumieniem, jeszcze raz by ten wpis mój dotarł do tego łba uszytego z tego materiału co capy pod brzuchem noszą, cyt: " Rowerzysta winien znać przepisy poruszania się po drogach publicznych i drogach dla rowerów, a uprawnieniem jest przynajmniej posiadanie "Karty Rowerowej". Nie wiem czy te panie które dzisiaj miały wypadki miały kiedykolwiek "Kartę Rowerową", lub jakiekolwiek zaznajomienie się z przepisami ruchu drogowego, tylko po prostu, nauczyły się jeździć kiedyś w przeszłości na rowerze i jeździły nadal, do dzisiaj.. Czy napisałem de.ilu, że musi taka osoba posiadać, napisałem " miały kiedykolwiek "Kartę Rowerową", lub jakiekolwiek zaznajomienie się z przepisami ruchu drogowego,". Ty tumanie najpierw uważnie czytaj, a później kwicz. Kretyn zawsze będzie kretynem, a kozę to możesz zasrańcu co najwyżej cmoknąć pod ogon, tylko tego wstrętnego ryja wyparz byś ją czymś nie zaraził, a szczególnie głupotą. I potrzeba ci to zasrańcu było ryja do mnie otwierać, musi za mało ryłeś i cię swędział to po nim dostałeś, tylko nie kwicz więcej, jak to piszesz ~no comment.

~no comment

Osoba po ukonczeniu 18 lat nie musi miec zadnego dokumentu do uprawnienia jazdy rowerem.Tylko malolaty i ewentualnie głaby pokroju emeryta e2rd....
A i na taczki głabiu stary tez powinienes miec uprawnienia i karte pastucha na koze do jazdy na oklep.
Jak nie to tylko prowadzic na holu, ewentualnie ona moze cie prowadzic capku.

~Kapusta

No zaraz zaraz D..ILE TYPU Chlebak to jest zmora tego miasta....!!! Pa szoł WON....!!! Durniu chlebak

alkfisz

Jeżdżą te stare lachony jak chcą. Nie patrzą na nic.

~stalowiak

Cukier wiozły obie panie .Jedna z Lidla druga z L.eklerka brak równowagi i bęc.Żle załadowany towar pewnie to wina Tuska

~chlebak

Rowerzyści to największa zmora tego miasta.

daniell

Tak czy siak i tak wina jest po stronie RNI

~Rowerzysta

Ta Pani nikomu krzywdy nie zrobiła. Jakby nie jeździła rowerem to kto wie, może kupiła by samochód i taka sytuacja skończyła by się gorzej. Dlatego zanim zaczniecie zabraniać starszym ludziom jazdy na rowerze zastanówcie się jaka jest alternatywa

~ELKA

PIESZY MA PIERSZEŃSTWO - NIE JASNE PRZEPISY - I MMY CO MAMY - LATWIEJ JEST SIĘ ZATRZYMAĆ PIESZEMU UPEWNIĆ NIŻ PEDZĄCEMU POJAZDOWI - DLATEGO MAMY CO MAY - WYPADKI

~....?

Nazywanie 72 letniej kobiety rowerzystą - lekka przesada.

e2rds

~Rowerzysta, ty nie wiesz, czy tylko głupio się pytasz. Rowerzysta winien znać przepisy poruszania się po drogach publicznych i drogach dla rowerów, a uprawnieniem jest przynajmniej posiadanie "Karty Rowerowej". Nie wiem czy te panie które dzisiaj miały wypadki miały kiedykolwiek "Kartę Rowerową", lub jakiekolwiek zaznajomienie się z przepisami ruchu drogowego, tylko po prostu, nauczyły się jeździć kiedyś w przeszłości na rowerze i jeździły nadal, do dzisiaj.

~Antek

Wszystko dobrze fajnie ze osoby poruszające się na rowerach mają swoje trakty ścieżki uprawnienia. Ale może wkoncu odpowiednie służby zaczną i od nich wymagać odpowiednich zachowań jak wobec kierującymi pojazdami. Czasem mam wrażenie że osoby na rowerach czują się za swobodnie bez obowiązków i zasad a piesi i pojazdy im tylko przeszkadzają.