Na Osiedlu Centralnym powstaje nowe podwórko

Image

To ścisłe centrum Stalowej Woli, miejsce, przez które każdego dnia przechodzi wielu mieszkańców. Do teraz był to obraz nędzy i rozpaczy, ale właśnie to się zmienia. Ma być ładnie i przyjemnie.

Teren, o którym mowa znajduje się pomiędzy wieżowcami przy ul. Okulickiego 6,8,10 i 12. To Osiedle Centralne, więc obszar ważny dla Stalowej Woli. Ciągi piesze prowadzą pośrednio i bezpośrednio do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii, do kościoła, sklepów, szkoły, żłobka, przedszkola, targu i dworców: autobusowego i kolejowego. Tędy z różnych części Stalowej Woli idzie też wiele osób do ZUS-u, Sądu, Prokuratury, biblioteki i na pocztę. Ścieżki wyprowadzają ruch pieszy wprost z osiedli do wielu miejsc miasta.

Remont tego obszaru bardzo więc cieszy. Od rana 9 sierpnia zrywany był stary, popękany i podziurawiony asfalt, dokonywane były wykopy. Między blokami znajduje się maleńki placyk zabaw, na którym bawią się dzieciaki. W ramach rewitalizacji tego miejsca nie przewidziano jego przebudowy i rozszerzenia. Naprzeciwko PSP 7, tuż przy Spółdzielczym Domu Kultury, znajduje się bowiem Centralny Plac Zabaw, na którym można bezpiecznie, z dala od ulicznego ruchu i kurzu, bawić się do woli korzystając z różnych elementów zabawowych.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~JASIO

TRUJĄ NAS SYSTEMATYCZNIE I STOPNIOWO
JAK RYBY W ODRZE ,”TAKIE DALI SŁOWO”
IM GORZEJ TYM LEPIEJ POLAKU RODAKU
ALUMINIUM I MIEDZĄ OBDARUJĄ SZCZODRZE
TO PRZECIEŻ W IMIĘ NASZEGO DOBRA
ICH „FARYZEJSKA” MIŁOŚĆ JEST TAKA SZCZODRA

KTO TO TAKI BYLE JAKI
ZATRUWA NAM ŻYCIE
TRUJE WODĘ POWIETRZE
ŚCIEMĘ WCISKA NALEŻYCIE

ŻE DLA NASZEGO DOBRA
ZAGŁĄBIE POWSTAŁO
TO NIC ŻE RAK, ALERGIA ,ASTMA BĘDĄ TOCZYŁY NASZE CIAŁO
TERAZ JUŻ NIE STALOWA WOLA
TYLKO ALUMINIOWA I MIEDZIANA NIEWOLA!!!

NIEWOLA ZA MISKĘ RYŻU
DLA TYCH CO KUPIENI
ŻE MOŻE IM COŚ OBCY TRUCICIEL
W ICH ŻYCIU ODMIENI !!
BEZ LASÓW WODY
NIEWOLNIK W IMIĘ KOREAŃKIEJ ,AMERYKAŃSKIEJ
SZWABSKIEJ SZWEDZKIEJ SWOBOWY I WYGODY !!!

KOSZTEM ŻYCIA I ZDROWIA
PRAWA DO CZYSTEGO POWIETRZA I WODY
PRAWA DO POLSKICH LASÓW ,PRAWA DO REFERENDUM
SZEROKICH KONSULTACJI SPOŁECZNYCH ,PRAWA DO CZYSTEJ PRZYRODY !!!

OTO AROGANCJA WŁADZY
W ROZKWICIE ,KTÓRA NISZCZY ŚRODOWISKO
ZABIERA NAM ZDROWIE I ŻYCIE
PYCHA I ZŁA WOLA
TO JUŻ NIE TA STALOWA WOLA
TERAZ ALUMINIOWO MIEDZIANA NIEWOLA
ZAŁOŻYCIEL EUGENIUSZ KWITAKOWSKI LUDZI MIAŁ NA WZGLĘDZIE
ICH ZDROWIE I ŻYCIE USZANOWAŁ WSZĘDZIE !!!
CZŁOWIEK ZNÓW STAŁ SIĘ PRZEDMIOTEM DLA ELYTY !!!
ALE ONA WCIĄŻ WCISKA OKLEPANE KITY !!!
PODMIOTEM SĄ WCIĄŻ DLA NIEJ NIE POLSKIE ELYTY !!!
NA PEWNO WAM PODZIĘKUJEMY ZA WASZE „DOBRO”
ODEBRANE ZDROWIE I ŻYCIE ,ZA KŁAMSTWO
KTÓRE WAM TAK WYCHODZI ZNAKOMICIE !!!

e2rds

~Koziunia co tak kwiczysz przed spaniem, kto ci się dobrał do tylnej części. Aleś dał plamę zasrańcu chrzcząc się sam na forum kozunia, mogłeś równie dobrze przedstawić się nickiem idiota, ~Koziunia, ~Koziunia hahaha, aleś zasraniec. Rozbawiłeś mnie przed spaniem, ~Koziunia zasraniec.

~Koziunia

Dzisiaj dziadziu zrob sobie pranie reczne...koniec...capku ..

e2rds

~he he rżący, widzisz lepiej być capem, bo to mądre stworzenia, niż tak jak ty zasrańcem z łbem uszytym z tego materiału co capy pod brzuchem noszą, Widzisz, cyt: "Chamstwo z ciebie juz nie wyjdzie jak i smrod z pod ogona kozy.", a ty ką kozę z tym smrodem pod ogonem z rozkoszą co dziennie cmokasz pod tym ogonem i ci z tym dobrze. Widocznie z tym łbem ciągnie cię do kozy i poczytaj ten swój wpis zasrańcu, kto bardziej na chama ma predyspozycje i kto większym gó.nem jest tego forum. Przecież ciebie zasrańcu nie zaczepiałem i to ty się wnerwiasz bo dostałeś po tym zawszonym łbie pisząc pod innymi nickami, ale jak ktoś jest tylko gó.nem to takim będzie do końca swoich dni. Pozdrawiam zasrańca i życzę dalszego zbierania po po tym zawszonym pustym łbie.
By wypełnić ten twój pusty łeb mogę ci podesłać kozich bobków, tylko nie żryj tego i nie kwicz warchlaku, bo to nie cukierki. Pozdrawiam.

~he he

Ponoszą nerwy, capem byłeś i jesteś i bedziesz oblesny staruszku.
Chamstwo z ciebie juz nie wyjdzie jak i smrod z pod ogona kozy.
Łeb w kubeł i do obory , po kozie posprzatac trzeba.

e2rds

~no comment, zasrańcu, jeszcze do nicków tego kretyna ~no comment, trzeba dopisać oprócz ~dzialkowicz jeszcze ~erdeesik i ~Basia, bo te wpisy pochodzą od tego samego kretyna, są jeszcze inne pod innymi nickami, wyłapię ich to przytoczę na forum. Kretynie, ale denerwujesz się i dobrze, kretyna należy walić po tym zawszonym pustym łbie, a ze pod tyloma nickami, to nie szkodzi.

e2rds

~no comment, zasrańcu, denerwuje cie to że po tym pustym zawszonym czerepie obrywasz od dziadka. Widzisz zasrańcu, czy ja ciebie pierwszy zaczepiam, ja tylko odpowiadań na kwiczące zaczepki takiego kretyna ~no comment, który jak widzi mój wpis, to małpiego rozumu dostaje i kwiczy. A ty to możesz kretynie mnie co najwyżej w du.ę pocałować tylko kwiczącego ryja wyparz. I potrzeba ci było ryjem kwiczeć warchlaku do mnie, byś kolejny raz po nim oberwał, kiedy ty zmądrzejesz kretynie, podejrzewam, że ty ~no comment i ten zasraniec ~dzialkowicz, ba nawet jestem pewien, a jak to to samo, to znaczy, że to pseudointeligent we własnej osobie.

~no comment

Stary frajerze ,nie pojmujesz tego ze jestes tu jedynym prostakiem ktory powtarza w kółko te same chamskie teksty. Nie masz nic madrego do powiedzenia. Oblesny staruchu o wygladzie zmurszalego łajna.Pora pogodzić sie z tym ze mineła twa epoka walenizmu i pogardy dla innych. Do lamusa gambeto pora juz...spadaj.

e2rds

~erdeesik, a ja tyle razy powtarzałem, że zasraniec, a raczej gó.no takie jak ty ma miejsce tam koło VIVO, a nie na forum, więc won tam koło VIVO, gó.no to tylko gó.no i tam jego miejsce. Cyt: "widzialem" no widziałeś, tylko pomyliłeś zlew z muszlą klozetową ja tam wpadałeś, przecież zazwyczaj gó.no widzi tą tylną część ciała, ale po co tym się chwalisz że "widzialem".

~erdeesik

Mama tez tyle razy powtarzala nie si...aj do zlewu a ty i tak dalej to robisz....widzialem.

e2rds

~Basia, ooo, męski zasraniec pod nickiem ~Basia wylazł z nory i to w godzinach pracy. Widzę, że musiałeś to sikanie do piaskownicy praktykować i skąd ci to przyszło do tego pustego łba i kwiczysz i zaznaczam, w godzinach urzędowania, a podszywanie męskiego zasrańca pod damskie nicki to praktyka pseudointeligenta.

zło

ostatnie drzewa muszą być wycięte...

~Basia

Niech tylko dziadek er..s nie sika do piaskownicy i podciera sie liscmi z drzew a bedzie dobrze.

~Longin

Taaa, czytaj ze zrozumieniem a dodatkowo popytaj wykonawców tej inwestycji maja wykonać tylko kostkę wokoło
Pozdrawiam

~kitka

longin- po tych co na zdjęciach.

~Longin

~ kitka po jakich drzewach ?

~kitka

no i po drzewach.... kolejna patelnia do smazenia jajek

~malina

Jasiu komu ty to tutaj piszesz ?

~JASIO

KORYCIARZE BEZRADNI I SPÓŁKA Z POMINIĘCIEM SZEROKICH KONSULTACJI SPOŁECZNYCH I REFERENDUM (ZDANIE MIESZKAŃCÓW ICH ZDROWIE I ŻYCIE MA SIĘ W .UPIE !!!) ZAPEWNIŁA NAM SUPER-TRUCICIELI ZAGŁĄBIE ALUMINIUM I TERAZ MIEDZI W IMIĘ OBCEGO KAPITAŁU I BARBARZYŃSKIE WYCINKI RESZTEK PUSZCZY SANDOMIERSKIEJ ,PRZY PLANOWANYM ZUŻYCIU DZIENNYM 6000 M3 CZYSTEJ WODY I ZRZUCIE DZIENNYM 5000 M3 ŚCIEKÓW OBNIŻENIE POKŁADÓW WODONOŚNYCH SKUTKUJĄCYCH BRAKIEM WODY DLA MIESZKAŃCÓW I ZATRUCIEM ICH ŹRÓDEŁ UJĘĆ PRZEZ ŚCIEKI !!!
OTO CO NAM PRZYSZYKOWANO BEZ NASZEJ ZGODY I NASZEGO UDZIAŁU !!!

~JASIO

DECYDENCKA PATOLOGIO EKOLOGICZNA DAJ ŻYĆ PRZYRODZIE I LUDZIOM !!!

~bełt jan

no w końcu będzie można kulturalnie winko wypić

~Kibic

W końcu spóldzielnia coś robi, a nie tylko wrażenie.

wyborca

Ludzi coraz mniej, a samochodów coraz więcej. To jakiś problem społeczny, który wymaga zdiagnozowania.

Stalówek123

Tytuł nie wiem czy jest adekwatny do tego co ma powstać.Pytałem jednego z pracowników to cały obecnie teren pokryty asfaltem z dziurami i nierównościami bo chodnikem tego nie można nazwać ma być wyłożony kostka brukową.Maja jeszcze cos kombinować z parkingiem tzn.poszerzyć stanowiska do parkowania,w sensie przemalować linie bo jest za wąsko.

~Mieszkanka

A gdzie mają parkować
Przybyło samochodów a miejsca
malo

~szogun2

Drzewo cenne jak węgiel wiec wytna bo nie jest idealnie w pionie .Z byle powodu wycinaja.Drzewo nie nalezy do lesniczego wiec niczyje .

~Janek

Kikut jak nie pasuje wypad do lasu mieszkać

~Mieszkanka

Nareszcie!!!9

~sąsiadka

A zamiast dzieci zobaczymy parkujące samochody

~Kikut

Boze, tylko zostawcie te drzewa co tam rosną... Bo to co się dzieje w tym mieście zakrawa o patologie...