Do jakiego wnętrza sprawdzą się żaluzje drewniane?

Materiał zewnętrzny Image

Zastanawiasz się, na jakie dekoracje okienne postawić w swoim domu? Jednym z rozwiązań, na które warto zwrócić uwagę są żaluzje drewniane. Do jakiego wnętrza będą one pasować? Jakie są ich największe zalety? Czy mają wady? Gdzie możesz je zamówić? Odpowiedzi na te i inne pytania czekają na Ciebie w dalszej części tego artykułu. Serdecznie zapraszamy do jego lektury!

Zalety żaluzji drewnianych

Żaluzje drewniane są tym rodzajem dekoracji okiennych, który przede wszystkim zachwyca swoim wyglądem. Poza tym, że skutecznie chronią one domowników przed promieniami słonecznymi docierającymi do wnętrza domu, to prezentują się one naprawdę atrakcyjnie i pozwalają stworzyć w nim wyjątkowy klimat. Są znacznie bardziej eleganckie i ekskluzywne niż standardowe rodzaje osłon na okna, takie jak np. firany czy rolety. Często spotykanym rozwiązaniem jest więc zastosowanie żaluzji drewnianych w salonie. W tym pomieszczeniu mogą być one świetnym uzupełnieniem wystroju, komponując się z pozostałymi drewnianymi elementami wyposażenia, takimi jak stoły, szafy czy komody. Poza tym warto wspomnieć o ich funkcjonalności. Są one efektywnym zabezpieczeniem domowników zarówno przed słońcem, jak i wzrokiem osób, które chciałyby zajrzeć przez okno do środka Twojego domu. Do wad żaluzji drewnianych można zaliczyć praktycznie jedynie ich masę, a także konieczność konserwacji drewna w celu dłuższego zachowania się go w dobrym stanie.

Gdzie pasują żaluzje z drewna?

Żaluzje drewniane sprawdzą się w salonie, sypialni, a także kuchni i jadalni. Są wyjątkowym uzupełnieniem wystroju wnętrza pomieszczeń utrzymanych w przytulnym, ciepłym klimacie i świetnie pasują do innych drewnianych elementów wyposażenia domu. Warto dostosować je kolorystycznie do innych mebli, a także przełamywać nimi kolor ścian. Ciekawym rozwiązaniem jest również zastosowanie ich w towarzystwie innych zasłon - np jasnych firan. Połączenie drewnianych zasłon i przewiewnych firanek z delikatnej tkaniny może naprawdę pozytywnie zaskoczyć swoim wyglądem.

Gdzie można zamówić żaluzje z drewna?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz złożyć zamówienie na ten typ dekoracji okiennej, to możemy polecić Ci żaluzje drewniane do obejrzenia w salonie ardeko.pl. Sklep znajduje się przy ul. Elbląskiej w Warszawie i czeka w nim na Ciebie bardzo szeroki wybór takich rozwiązań. Zamówisz tam m.in. żaluzje drewniane na wymiar, które będą idealnie dopasowane do Twoich okien. Sklep oferuje żaluzje z lamelami o różnej szerokości, a dzięki dystrybucji asortymentu przygotowanego przez firmę Jasno, możesz liczyć na bardzo wysoką jakość żaluzji. Są one wykończone lakierem odpornym na zarysowania, wilgoć oraz promienie słońca. Całość jest wykonana ze starannie wyselekcjonowanego drewna Paulownia, które zachowa się w dobrym stanie nawet po wielu latach eksploatacji. Ponadto żaluzje drewniane w salonie czy innych domowych pomieszczeniach mogą być montowane zarówno we wnęce okiennej, jak i na murze. Decydując się na współpracę ze sklepem Ardeko bez problemu znajdziesz wraz z jego pracownikami optymalne rozwiązanie do Twojego domu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =