Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego kierowcę

Image

Zdecydowana postawa niżańskiego policjanta będącego poza służbą, przyczyniła się do wyeliminowania z ruchu nietrzeźwego kierującego. Mieszkaniec gminy Ulanów, który kierował volkswagenem, miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. 30-latek stracił prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do stojącego na poboczu drogi policjanta z niżańskiej komendy, który tego dnia był po służbie, podjechał kierujący volkswagenem. Mężczyzna przejeżdżał przez jedną z miejscowości w Gminie Ulanów i chciał zapytać się o drogę. Funkcjonariusz od razu wyczuł od niego alkohol. Mężczyzna zorientował się, że może mieć problemy i zaczął uciekać.

Policjant wsiadł do swojego samochodu i ruszył za nim. Chwilę później zajechał mu drogę swoim samochodem i uniemożliwił ucieczkę kierowcy volkswagena. Następnie o całym zdarzeniu poinformował dyżurnego z Niska. Patrol ruchu drogowego, który przyjechał na miejsce, potwierdził przypuszczenia policjanta. Badanie alkomatem wykazało u 30-latka blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i dotkliwe konsekwencje finansowe.

To już kolejny przykład potwierdzający fakt, że policjantem jest się nie tylko na służbie, ale także w czasie wolnym. Dzięki zdecydowanej reakcji niżańskiego funkcjonariusza, kolejny nietrzeźwy kierowca został wyeliminowany z ruchu i odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Szeryf

Bardzo dobra postawa. Brawo

e2rds

~Tyiopknb, ~Obywalel , jak by cię taki pijany walnął na drodze to jednego idioty (bo dwóch na raz to raczej mało prawdopodobne) było by mniej, może i szkoda, że go zatrzymał, może by któregoś z was trafił.

~Tyiopknb

Kapus i tyle w temacie

~Obywalel

Powinien dostać z 50tys kary za nadużywanie władzy!

~fopa

Czyli na każdy dziesiątek przeżytych lat 1% alkoholu.Powinien z taki stężeniem spać w cieniu a nie uprawiać jazdę. Toż to skandal a to że trafił akurat na glinę to dopust boży!

e2rds

Hahaha, miał takiego pecha jak ten co w drewnianym kościele cegłówka spadła mu na głowę, ale dobrze, mogło to skończyć się wypadkiem.

~wrrr

I bardzo dobrze, że trafił na policjanta, nim by dojechał tam gdzie chciał dojechać to mógłby spowodować ludzką tragedie. Pijesz - nie jedź. Proste

~Tygrees 23

Lapac tego z sadu co uciekl,a nie ludzi co piwko sobie wypija ja tam na takie rzeczy to oczy przymykam

~Wladzek

Te panowie policjanci z tego gagatka złapaliście co uciekł wam z sądu ?

~Wladzek

Te panowie policjanci z tego gagatka złapaliście co uciekł wam z sądu ?