Gwiazdy i imprezy towarzyszące na otwarciu Muzeum COP

Materiał zewnętrzny Image

W roku jubileuszu 85 – lecia powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego w Stalowej Woli nastąpi uroczyste otwarcie jedynego w Polsce Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego. Wydarzenie to swoim Honorowym Patronatem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Czterodniowe uroczystości odbędą się w dniach od 7 – 10 lipca w Stalowej Woli przy ul. Hutniczej 17, obok siedziby Muzeum COP.

Organizatorem wydarzenia jest Prezydent Miasta Lucjusz Nadbereżny i Muzeum Regionalne.

Na gości i mieszkańców miasta czeka wiele atrakcji, główną będzie zwiedzanie nowego muzeum, które pozyskało wiele cennych eksponatów, związanych z historią Zakładów Południowych, Stalowej Woli oraz zakładów i miast powstałych bądź rozwijanych w ramach Centralnego Okręgu Przemysłowego.

Program trzech dni Jubileuszowego świętowania wypełniony jest koncertami. I tak pierwszego dnia o godz. 15:30 obchody rozpocznie uroczysta Gala oraz otwarcie Muzeum COP. Następnie o godzinie 17.00 zapraszamy na koncert Inauguracyjny pt.” Myśl Polska”. Wieczorem pojawią się Zespoły Fever, LemON oraz gwiazda tego dnia Kamil Bednarek. Zwiedzanie Muzeum COP w tym dniu będzie za darmo.

W piątek 8 lipca od godziny 17.00 zagra Warszawska Orkiestra Sentymentalna, tuż po niej o 18.00 odbędzie się potańcówka z Kapelą Lasowianka, a o 20.00 wystąpi gwiazda wieczoru – zespół Zakopower. To nie koniec atrakcji tego dnia. O godzinie 21.30 zapraszamy na muzyczno-wizualny pokaz industrialnej Stalowej Woli „Mapa dźwiękowa Stalowej Woli”. W sobotę 9 lipca o 17.30 wystąpią soliści studia wokalnego Vivo i Społecznej Szkoły Muzycznej w Stalowej Woli. O godzinie 18.00 zapraszamy miłośników Retro Voice Band i Eweliny Flinty. Z kolei o 19.00 na scenie pojawi się zespół Sound’n’Grace a o 20.00 C-BooL. Wstęp na wszystkie koncerty wolny.

Zwiedzać Muzeum COP za symboliczną złotówkę można będzie w kolejnych dniach uroczystości tj. 8, 9 i 10 lipca.

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~tyk83

Idealnie rozwiązana sytuacja. Ulica Kwiatkowskiego zamknięta, a znaki dopiero w połowie ulicy zamiast przy samym zjeździe z ronda. Byłem dzisiaj świadkiem, jak cztery tiry,jeden za drugim tam wjechały od strony Biesiady, no i problem. Myślę, że konkretne klątwy musiały lecieć w kabinach tych ciężarówek ,jak musieli jeden za drugim cofać aż pod rondo i bułować się żeby zawrócić. Porażka!

~EDI

KTO ODPOWIE DLACZEGO ZA ZAGŁABIE ALUMINIUM I MIEDZI NIK JESZCZE NIE SIEDZI !!!!

~Mieszkaniec

Kudłaty skąd masz pieniądze na organizację takiej imprezy? Gdzie są nowe inwestycje? Gdzie nowe miejsca pracy ?kto zapłaci za śmieci 8 milionów?

wyborca

Pieski się boją tylko w Sylwestra. W inne dni można strzelać.

~kefir55

teraz wiecie dlaczego była bieda na dniach stalowej woli? Kudłaty potrzebował kasy partyjną imprezkę i otwarcie nikomu niepotrzebnego muzeum, które wszyscy będziemy utrzymywać.

~HarryP

W Sylwestra fajerwerków nie ma bo niby zwierzęta itp. impreza COP fajerwerki są!

Niemiec

Koncerty pod COP-em już scena jest rozłożona. Pewnie ulica Kwiatkowskiego obok Politechniki będzie zamknięta w czasie koncertów. Podejrzewam od 16:00

~Tygrees

Napewno nie przyjde

ZielonaHerbata

W jakich godzinach będzie można zwiedzać muzeum w te dni?

~Stanley

Na dni Stalowej Woli nie bylo pieniedzy,na COP się znalazły.Czy u nas w mieśćie zaczęli drukować

wyborca

Średnia lokalizacja jak na duży koncert. Ale się hulajnogom przejadę.

~Ryk 12

Komunistyczne miasto

~wygrany

Tygrees23 - musicie wygrać, bo jak nie wygracie to nie będzie podwyżki stóp procentowych! będzie pigułka dzień po, będzie wiele rzeczy których nie lubicie!

~pytam

Te koncerty to pod MDK czy pod COP ? Na Hutniczej czy pod domem kultury? Wie ktoś?

~Tygrees 23

Stalowa wola cala za PISem i tak trzymac musimy wygrac wybory

~sas

do felczer67 tak tak płaskoziemcu i odkryliście jeszcze oprócz fałszywej pandemii Ty i tobie podobnie że jednak da się na słońce dolecieć...... tylko trzeba w nocy wystartować

~felczer67

A w 2020 ,2021 nie bylo imprez bo kasę zajumali politycy sobie i nas straszyli nie istniejaca pandemia covid 19, ktora okazala sie zwykłą grypą .Teraz pewnie tez będą kraść wiec na jesien nowa sciema wirusowa i czwarta dawka preparatu /ajzanatue/.

~Don wasyl3

Piko to lez na kiszce i nie dyskutuj jak ci sie nie podoba hehe a najlepszy jest tekst chaupa haha

~Yhyyy

Ja też jestem mieszkańcem i bardzo się cieszę z tej imprezy. Coś od życia się należy.

wopin

Promowanie swoim nazwiskiem imprezy sponsorowanej przez mieszkańców ….

Niech ze swoich zasponsoruje i podpisze się nazwiskiem ….

Bardzo ładnie będzie wyglądać w centrali partii

~Piko

Kolejne tysiące (jak nie setki tysięcy) wpuszczone w kanał....