Pijany rajd przez miasto

Image

Jechał ulicą Okulickiego. Po drodze uszkodził znak drogowy i samochód…

Zdarzenie miało miejsce 3 lipca br. około godziny 13:45. Przechodnie musieli odskakiwać na bok, bo kierujący samochodem marki Toyota Corolla (auto na lokalnych numerach rejestracyjnych) podążał chodnikiem. Policja zatrzymała 58- latka na zakręcie w stronę Floriańskiej. Mężczyzna był kompletnie pijany.

Jak się okazało wcześniej „potrącił” znak drogowy i uszkodził zaparkowany przy bloku samochód. Trudno powiedzieć jakich jeszcze szkód dokonał. Mężczyzna ledwo stał na nogach. Jego auto odholowano, a on sam został zatrzymany.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Dread

bylem swiadkiem zdarzenia. Stalo tam pod lodziania z 10 - 15 ludzi. w tym wiekszosc matek z dziecmi. znak uszkodzil za znakiem doniczka ale jesli by nie bylo znaku i doniczki to przelecial by przez kraweznik i wwalil sie prosto w ludzi pod lodziarnia.

~RST

Kiedy będzie najazd policji i skarbówki na ul..Okulickiego 10/8 na BURDEL ukraińsko-polski i SUTENERÔW (czarna audi RST36405) kombiiza wyłudzenia pieniędzy państwowych na mieszkania,
To nie są ofiary wojny...!!!

~J 23

Poseł z KO Sterczewski zatrzymany na rowerze po pijanemu - wice szef z komisji bezpieczeństwa ruchu drogowego (zrezygnował), ale w jakiejś tam komisji ds bezpieczeństwa ruchu rowerowego nadal jest - Brawo umiech

~J 23

Ehh Ci rowerzyści to nie potrafią zachować się w samochodach umiech

~heryu

To na 80% pisowski wyborca ktory pije za 500+

~sys

Wina Tuska

jusek

Ja zawsze jeżdżę narąbany.Tylu pijaków za kierownicą,że na trzeźwo strach wyjechać...

~Tyiopknb

Ale mi to problem nawet napic sie nie mozna juz w tym miescie widze

~Stw

Z uwagi na brak rozumu kierowców w stw powinni zamknąć wszystkie ulice, zrobić parkingi na obrzeżach miasta i póki nie nauczą się jeździć wpuszczać na piechotę.

~lucek

ty pijane scierwo mogles kogos zabic,zebys zdechl

~Www

Na 100 procent wina pieszych i rowerzystów. Jakby nie te durne przepisy które dają im na chodniku pierwszeństwo to by nie łazili tak po chodnikach i nie musieli odskakiwać. Tylko dzięki czujności pijanego kierowcy nikomu nic się nie stało.

~K,...

Tylko guma na gola dupę jak za komuny

~Abc

Napewno rowerzysta - pewnie mu kartę rowerową zabrali, ale najważniejsze że statystyk rowerzysta nie nabija. Ciekawe ile jeszcze tych pijanych rowerzystów za kierownicą czterech kółek, istna plaga.

~Kaktus

Zasądzić amputację wszystkich kończyn bez prawa do renty. Będzie gwarancja że sam kadłubek już nie da rady usiąść za kółkiem.

~Prawda

Dac go do sprzątania ulic

~J 23

Pewnie jakiś rowerzysta, myślał że tak jak na rowerze może sobie jechać po pijaku.

~Wic

Jakiej marki i na jakich numerach uszkodzony pojazd?

~Mieszkaniec

Zabrać prawo jazdy i 10 lat więzienia.

A jeśli kiedyś w swoim nędznym życiu jeszcze raz siądzie za kierownicą to wtedy połamać nogi i ręce

~maryjan

kolejny szczebel dna dla pijacego moze sie obudzi i wieklu innych jezdzac po

~Xyz

Zapewne policja postaci mu zarzut rajdu z przeszkodami, bo nieudolnie szukają rajdowców i do każdego wypadku w Stalowej przypisują rajdy żeby mieć wyniki i statystyki.

~Xyz

Pijani

~Xyz

Najgorsi to pojawi za kierownica