Wybuch gazu na Siedlanowskiego

Image

Niewidoma kobieta doprowadziła do wybuchu gazu w swoim mieszkaniu. Doznała poważnych obrażeń ciała.

Zdarzenie miało miejsce 3 lipca br. w godzinach porannych. 89- letnia, niewidoma kobieta, odkręciła kurek z gazem. Dopiero po jakimś czasie usiłowała podpalić palnik. Wówczas doszło do wybuchu. Starsza pani doznała poparzeń twarzy, szyi i klatki piersiowej.

Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna i Zespół Ratownictwa Medycznego. Kobietę odtransportowano do stalowowolskiego szpitala. Obrażenia były na tyle poważne, że 89- latkę odwieziono do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
Stalowianka2022

a wiecie w którym nr bloku to było????

~Borsuk

Jak sąsiad ucierpiał to dobrze mu tak.

~kierkarta

`Krynica co za bzdury opowiadasz niewidomy ma prawo do wszystkiego ,wystarczyło wymienić kuchenkę na odpowiednią ,która ma blokady. Mam taką ,jeśli się nie zapali blokada odcina gaz by nie uchodził.

~Olek

Ale urwał umiech

~jasio

a prezes gada z warszawy ze wydatki na pomoc dla potrzebujoncych wzrosly 4 razy , to gdzie jest ta kasa jesli prezydent nizsi ranga i radni dostali tylko od 80 do 50 procent podwyszki , z wyliczen wynika ze brakuje jeszcze 3,2 raza

~Nuki

Styd...nie porównuj tej pomocy...pani pewnie ma rodzinę pewnie spadkobierców a sytuacji obecnej naszych sąsiadów nie życzę ani Tobie ani sobie

~Krynica

Kto pozwolił niewidomej osobie w tym wieku żeby miała gaz w domu? Czuwała nad tym jakaś opieka społeczna?

~STYD

Ukraińcom pomoc na wszystkie strony a tu niewidoma starsza Pani bez opieki.