5 sprawdzonych pomysłów na prezent dla przedszkolanki

Materiał zewnętrzny Image

Jeśli zbliża się zakończenie roku w przedszkolu albo chcesz za coś podziękować opiekunce swojego dziecka, możesz kupić jej upominek, który będzie wyrazem wdzięczności za wysiłek wkładany w wykonywaną pracę. Oczywiście warto pamiętać o takich okazjach, jak urodziny, a ponadto miłą praktyką jest również wręczanie upominków bez szczególnego powodu, chociaż sprawdza się najlepiej w stosunku do osób, z którymi jest się w szczególnie serdecznej relacji. Przeczytaj nasz poradnik, żeby dowiedzieć się, co najlepiej się sprawdzi, jeśli chcesz obdarować przedszkolankę.

Lunchbox

Przedszkolanki pracują z małymi dziećmi, więc w ciągu dnia ich uwaga jest całkowicie pochłonięta reagowaniem na ich potrzeby. Osobom pracującym w tak dynamicznym otoczeniu zdarza się spożywać posiłki w biegu. Lunchbox jest więc świetnym prezentem. Pozwala na przygotowanie sobie przekąsek, kanapek czy innych dań przed rozpoczęciem dnia pracy tak, aby w wolnej chwili móc zjeść pełnowartościowy posiłek. To prezent prosto z serca o praktycznym zastosowaniu, który może pani przedszkolance po prostu ułatwić życie.

Ładowarka

Jeszcze bardziej praktycznym podarunkiem jest stylowa ładowarka. Właściwie każdy w dzisiejszych czasach korzysta intensywnie ze smartfona i innych urządzeń elektronicznych, musi więc mieć zapewniony stały dostęp do prądu. Ładowarki warto posiadać, nawet w większej liczbie, aby jak najrzadziej zdarzały się sytuacje niespodziewanego rozładowania się urządzeń, niezbędnych do prowadzenia bieżącej komunikacji ze światem.

Kalendarz bambusowy

Panie w przedszkolu żyją według rytmu wydarzeń, które mają miejsce w placówce. Również takie eventy trzeba planować. Aby praca przebiegała płynnie i bez zakłóceń można więc podarować osobie zatrudnionej na takim stanowisku bardzo ładny i schludny kalendarz bambusowy, który pozwoli zaznaczyć wszystkie ważne daty i świetnie się do nich przygotować. W kalendarzu można zapisywać także pomysły, listy zakupów i inne ważne sprawy. Dlatego właśnie jest to świetny prezent dla przedszkolanki.

Kubek z nadrukiem

Wszelka aktywność zawodowa jest ściśle powiązana z piciem dużych ilości kawy. Każdy ma swój ulubiony sposób jej przyrządzania, warto więc posiadać także własny kubek, z którego można się raczyć tym wyjątkowym, pobudzającym napojem. Sklep gifted.pl umożliwia wybranie konkretnego modelu i naniesienie na jego powierzchnię dowolnego napisu. Może być to imię, ale również inne hasło. Od Ciebie zależy, co chciałbyś przekazać przedszkolance zajmującej się Twoją pociechą. Może to być zrozumiały tylko dla Was żart, czy coś jeszcze innego. Wystarczy odrobina kreatywności, a pani na pewno doceni inicjatywę.

Spersonalizowana koszulka

Na t-shircie o klasycznym kroju można umieścić dowolny napis, ale także zdjęcie lub grafikę. Przedszkolance najlepiej podarować koszulkę z fotografią dzieciaków, jej imieniem albo innym serdecznym przekazem. Na pewno będzie to ciekawy dodatek stylizacyjny do codziennej garderoby pani w przedszkolu i wywoła uśmiech na jej twarzy.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Anita

U nas na zakończenie musieliśmy coś "ciociom" wymyśleć fajnego, bo to ostatni rok. Dostały od nas zestawy kosmetyków i vouchery na latanie w tunelu aerodynamicznym do Leszna. Córka idzie od września do szkoły i jestem niezwykle wdzięczna paniom z przedszkola jak ją przygotowały do nauki w szkole.