Helios zaprasza na rodzinne seanse hitu „Minionki: wejście Gru”!

Image

Tego lata powróci największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen popkultury w nowej odsłonie. Już w najbliższy weekend Minionki zaatakują ekrany wszystkich kin Helios! Te małe „czarne charakterki” pokochali mali i duzi kinomani. Sieć kin Helios zaprasza na specjalne seanse z konkursami oraz animacjami dla całej rodziny!

W komedii „Minionki: Wejście Gru” widzowie poznają nieopowiedzianą dotąd historię pewnego dwunastolatka, który marzy tylko o jednym – by stać się największym złoczyńcą świata. Jest chłopcem mieszkającym na przedmieściach, pracującym w swojej piwnicy nad planem przejęcia władzy nad światem. Długo jednak nie odnosi żadnego znaczącego sukcesu. Kiedy spotyka Minionki, łączy z nimi swoje siły. Razem budują pierwszą kryjówkę, projektują niezwykła broń i w końcu wykonują pierwsze misje… Film łączy niezwykły, cięty humor, odniesienia do popkultury, emocje, znakomitą muzykę oraz nieokiełznaną akcję.

Minionki to filmowa seria, którą pokochały dzieci na całym świecie. Główni bohaterowie rozweselą każdego – bez względu na wiek. Przed wybranymi seansami w dniach 2-3 lipca na widzów kin Helios czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania, a każdy młody kinoman dostanie minionkową niespodziankę!

Szczegółowe informacje dotyczące seansów przygotowanych z myślą o najmłodszych widzach dostępne są na stronie www.helios.pl/minionki. Na pokazy obowiązuje cennik repertuarowy kina familijnego. Wcześniejszy zakup biletu to nie tylko gwarancja zajęcia ulubionego miejsca w kinowej sali, ale także korzystniejsza cena. Do zobaczenia na pozytywnych, rodzinnych seansach!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Versus

Zanim zdecydujecie się na wizytę w kinie zapytajcie,czy działa klimatyzacja.Dzisiaj dmuchała gorącym powietrzem .Upał i zaduch uniemożliwiały skupienie się na treści filmu.