Mini Waffle Food Truck – poznaj serie klocków Marioinex City

Materiał zewnętrzny Image

Klocki Mini Waffle Food Truck od Marioinex – cenionego, polskiego producenta kreatywnych zabawek kolejny zestaw z serii Waffle City. Twoje dziecko może dzięki niemu zbudować swój własny, mobilny Food Truck i wcielić w postać uroczego Szefa kuchni Franco.

Marioinex to marka, za którą od lat stoi najwyższa jakość i kreatywność. Wszystkie klocki, jakie można znaleźć w jej ofercie są produkowane na terenie Polski, z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów. Dzięki temu, że są w kształcie gofra, można budować z nich przeróżne konstrukcje w 2D i 3D. Pozwalają łączyć zabawę z nauką, potrafiąc zająć dziecko na długi czas.

To nowy zestaw z serii Waffle City

Mini Waffle Food Truck to jeden z najnowszych zestawów klocków od Marioinex z serii Waffle City. Oprócz niego są w niej także inne zestawy, a w tym City House, City Shop, Waffle Air Show oraz City Street. Każdy z nich składa się z klocków w kształcie gofra, z 10 wypustkami i 4 otworami, dzięki którym Twoje dziecko może zbudować kompletne miasteczko - pełne budynków i różnych postaci. Są do nich dołączane figurki, którymi maluchy uwielbiają się bawić.


Obrazek


Klocki Marioinex z serii Waffle City są w pełni bezpieczne nawet dla przedszkolaków. Są produkowane ze specjalnego, miękkiego w dotyku tworzywa. Cała seria pomoże Twojemu dziecku kształtować różne umiejętności, a w tym kompetencje społeczne. Specjalny kształt klocków pozwala ćwiczyć zdolności manualne. Dołączona czytelna instrukcja nauczy go podążać za schematem, a to, że chętnie bawią się nimi zarówno maluchy, jak i starszaki, pozwoli kształtować umiejętności pracy w zespole oraz ustalania kompromisów.

Zarówno Food Truck, jak i pozostałe zestawy z serii Waffle City pobudzają wyobraźnię. Można z nich składać kreatywne budowle w 2D i 3D. Twoje dziecko nie zawsze musi korzystać z instrukcji. Jeśli będzie miało na to ochotę, może je dowolnie modyfikować, kształtując również swoją wyobraźnię przestrzenną.

Dlaczego Twoje dziecko musi go mieć?

Dlaczego Mini Waffle Food Truck to zestaw klocków, który warto podarować swojemu dziecku? Ponieważ cała seria daje mnóstwo frajdy i potrafi zająć malucha na długo, jednocześnie mając pozytywny wpływ na jego rozwój.

Seria Food Truck składa się ze 148 elementów. Większość klocków ma kształt gofra, ale nie wszystkie. Żeby móc skonstruować z nich jak najciekawsze rzeczy, są wśród nich też elementy w innych kształtach. W tym konkretnym zestawie Twoje dziecko znajdzie też klocki w kształcie kółek, na których będzie mogło zbudować swoją mobilną restaurację, a także klocki przypominające z wyglądu śmietniki, które będzie mógł ustawić tuż obok niej.


Obrazek


W zestawie znajdują się też dwie postaci. Jest to Szef kuchni Franko oraz jego klientka, którą jest uzdolniona Pływaczka Monia. Czy zasmakuje jej jedzenie przygotowane w Food Truck-u? Czy postaci się zaprzyjaźnią? To zależy już tylko od wyobraźni Twojego Malucha.

Sprawdź wszystkie klocki Marioinex

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =