Niezwykły projekt. Żywe obrazy
i genialni, lokalni artyści

Image

Tutaj niepełnosprawność kompletnie nie ma nic do rzeczy, bo liczy się artyzm, sztuka, wrażliwość i pewna umiejętność, której wielu brakuje. Oni wiedzieli, że podołają, bo czują więcej, lepiej, mocniej…

Zabrali się za trudny projekt, za coś, co nie musiało wyjść jak trzeba, ale im wyszło i zdaje się, przerosło oczekiwania twórców. Wyraz twarzy, czasem maniera, idealnie dopasowana do oryginału, ten figlik w oczach, zaduma i błysk flesza. No i wszystko wyszło.

Ten film wart jest obejrzenia. A kto go zobaczy, padnie z wrażenia. Twarze dopasowane do dzieł sztuki, tych bardzo znanych i ciut mniej znanych. Artyści do zadania podeszli profesjonalnie, a i montaż połączony wraz z muzyką dał film, który ogląda się z zainteresowaniem od początku do końca. Sami zobaczcie i oceńcie!

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~Roman

Wspaniała rekonstrukcja dzieł malarstwa, portretów. Przedstawienie danej sceny z autentycznych obrazów – dzieł sztuki,przez uczniów szkoły którzy fantastycznie wraz z opiekunami przygotowali stroje i w niektórych przypadkach upozowali siebie tak, by przypominać malarski oryginał. Wspaniałe jest również to, że do wielu dzieł malarskich uczniowie podeszli twórczo, przywołując klimat, ulotne wrażenie i wkładając w realizację projektu odrobinę własnej wrażliwości co widać na tych idealnych rekonstrukcjach. Wielkie bravo dla dyrekcji oraz realizatorów, nauczycieli przygotowujących ten projekt. Dzieci będą mieć wyjątkowe pamiątki na całe życie.

~neoko

Dziękuję za ogrom wrażeń !!!
Brawa dla Twórców !!!

~Xyz

Naprawdę zapiera dech w piersiach. Ciężko opisać słowami to co człowiek ujrzał. Wrażliwość, delikatność, subtelność, mądrość w oczach tych dzieci. Człowiek aż przystaje na chwilę, aby pomyśleć, wyciszyć się i podziwiać. BRAWO!!! Stworzyliście piękne dzieło sztuki.